Lapkričio 27d. Penktadienis

BONA priežiūros priemonės – kad medinės gringys atrodytų kaip naujos

2013 Sausio 18d.
Peržiūrų skaičius: 61168

Pristatome naujieną - Bona Spray Mop šluotą, skirtą lengvai, efektyviai ir ekonomiškai medinių grindų priežiūrai. Tai ergonomiška šluota greitesniam ir paprastesniam tvarkymuisi, sukurta medinių grindų valymui. Puikus valymo įrankis tiek dideliems, tiek sunkiai pasiekiamiems plotams. Su specialia talpa valikliui. Spauskite rankeną, purkškite ir plaukite – būtina išbandyti!

Taip pat siūlome - Bona Wood Floor Cleaning Kit rinkinį kasdieniniai medinių grindų priežiūrai, kurį sudaro:

•    Paruoštas naudojimui vandens pagrindu valiklis Bona Wood Floor Cleaner, kurio nereikia maišyti ar skiesti. Šis valiklis specialiai sukurtas lakuotų ir ir kamštinių, taip pat alyvuotų ir vaškuotų medinių grindų kasdieniniai priežiūrai. Jis puikiai valo grindis, suteikdamas joms blizgumo bei „naujumo“ išvaizdą. Labai patogus naudoti nedideliuose plotuose ir valant atskiras dėmes, kadangi yra purškiamas tiesiai iš buteliuko. Įvertinant tai, kad vienas didžiausių medinių grindų priešų yra dažnas šlapias valymas vandeniu, sausas valymas su Bona Wood Floor Cleaner valikliu nekenkia grindims ir gali būti atliekamas taip dažnai, kaip reikia.

•    Šluostė Bona Cleaning Pad, pagaminta iš naujos technologijos mikropluošto, kuris dėl elektrostatinio krūvio puikiai pritraukia dulkes, purvą ir alergenus. Svarbu: elektrostatinis krūvis valant grindis susidaro tik tada, kai šluostė yra sausa. Šluostė naudojama kartu su valikliu Bona Wood Floor Cleaner ir Bona Mop šluota, prie kurios lengvai prisitvirtina lipnių juostelių dėka. Šluostę galima skalbti skalbimo mašinoje daugiau kaip 300 kartų, tačiau reikia vengti stiprių cheminių priemonių, nes jos gali pakenkti šluostės savybėms.

•    Bona Mop šluota su trijų dalių rankena. Funkcionalus šluotos dizainas ir šarnyrinės jungtys leidžia puikiai išvalyti sunkiai pasiekiamas vietas, pavyzdžiui po spintomis ir kampuose.

Naudojimas:

•    Išsiurbkite grindis, pašalindami purvą ir smėlį.
•    Grindų paviršių, ant kurio nėra dėmių ir prilipusio purvo, valykite sausa Bona Cleaning Pad šluoste, pritvirtinta prie Bona Mop šluotos.
•    Valant dėmes ir kitus nešvarumus, papurkškite ant jų valiklio ir nuvalykite šluoste.
•    Valikliu Bona Wood Floor Cleaner galima valyti ir visą grindų plotą. Tam užpurkškite nedidelį Bona Wood Floor Cleaner valiklio kiekį, kad būtų padengtas maždaug  3 m2 plotas. Valiklio galima užpurkšti ir ant Bona Cleaning Pad mikropluošto šluostės. Išvalę vieną plotą, pereikite prie kito.
•    Kai šluostė susiteps, pakeiskite ją švaria ir tęskite valymą. Baigę darbą išplaukite šluostę rankomis ar skalbimo mašinoje.

Grindų atnaujinimui - Bona Wood Floor Refresher – lakuotų medinių grindų atnaujinimo priemonė

Bona Wood Floor Cleaner valiklis puikiai valo medines lakuotas grindis, tačiau jis neapsaugo grindų nuo įbrėžimų, išblukimo ir  dėmių nuo sportinės avalynės.  Tam, kad lakuotos grindys kuo ilgiau neprarastų „naujumo“ išvaizdos, Bona sukūrė lako atšviežintoją Bona Wood Floor Refresher.  Tai vandens pagrindu pagaminta ir naudojimui paruošta grindų lako atnaujinimo priemonė, skirta atnaujinti visas lakuotas medines grindis nepadengtas vašku. Bona Wood Floor Refresher ne tik efektyviai kovoja su išblukimu, įbrėžimais ir dėmėmis, bet ir papildomai apsaugo grindis  nuo nusidėvėjimo, kadangi formuoja ant jų paviršiaus apsauginę plėvelę.

Naudojimas:

•    Švariai išvalykite grindis, naudodami valiklį Bona Wood Floor Cleaner.
•    Suplakite Bona Wood Floor Refresher ir lengvai sušlapinkite vandeniu šluostę, skirtą naudoti kartu su lako atšviežintoju.
•    Paskleiskite lako atšviežintoją ant grindų paviršiaus 3-4 cm pločio vingiuotomis linijomis. Vienu metu denkite nedidesnį, kaip 3 m2 plotą.
•    Šluoste paskirstykite lako atšviežintoją statmenai ir išilgai grindų struktūros, taip kad visos grindys būtų padengtos tolygiu plonu sluoksniu. Atšviežintoją denkite prisilaikant rekomenduojamos išeigos: 1 l / 30-50 m2.
•    Įtrinkite atšviežintoją medžio pluošto kryptimi. Leiskite grindims 2 val. džiūti, tuo metu nevaikščiodami grindimis. Jeigu norite stipresnio efekto, atnaujinimo procedūrą  po dviejų valandų pakartokite antrą kartą.

Svarbu: drėgnai valyti atnaujintas grindis galima tik po savaitės. Vaikščioti grindimis ar kloti kilimus galima praėjus 24 val. po paskutinio padengimo. Norėdami, kad grindys visada atrodytų kaip naujos, reguliariai jas valykite Bona Wood Floor Cleaner valikliu.

Vilniaus Parketo salone siūlomų medinių grindų priežiūros priemonių gamintojas Bona  - tai tarptautinis koncernas, gaminantis produktus medinių grindų įrengimui, remontui bei priežiūrai. Patirtis nuo 1919 m., aukščiausi reikalavimai kokybei, nuolatinės inovacijos bei produktų tobulinimas – visa tai sujungta Bona produktuose.

Kainos bei detalesnė informacija Vilniaus Parketo salonuose bei www.parquet.lt

Parketlentės – sparčiai populiarėjanti šildomų grindų danga

Parketlentės – sparčiai populiarėjanti šildomų grindų danga

Grindinis šildymas, pakeičiantis radiatorius ir kitus šilumos šaltinius, vis sparčiau populiarėja ne tik visuomeninės, bet ir gyvenamosios paskirties patalpose. Šis variantas patrauklus tiek dėl ekonominių, tiek ir estetinių priežasčių. Šildomos...


Pagrindas po grindų danga

Pagrindas po grindų danga

Grindų dangas reikia kloti tik ant švaraus, sauso ir lygaus pagrindo. Kai kurių dangų pagrindams keliami specialūs reikalavimai, pavyzdžiui, kamštinei ir linoleumo dangai pagrindo drėgmė neturi viršyti 3 proc.


Ar galima medines grindis kloti ant šildomų grindų?

Ar galima medines grindis kloti ant šildomų grindų?

Jeigu Jūs ruošiatės kloti medines grindis ant šildomo pagrindo, būtinai paklauskite gamintojo ar pardavėjo, ar pasirinktos grindys tam tinka. Kiekvienas rimtas gamintojas išduoda savo pirkėjams medinių grindų klojimo nt šildomo pagrindo...


Parketo klojimas

Parketo klojimas

Parketas - ekologiška, švari grindų danga, nekenkia sveikatai. Jį galima lengvai perdirbti, neteršiant gamtos. Plati parketų gama leidžia pritaikyti juos įvairios paskirties patalpoms, išlaikant vieningą stilių. Parketas, žiūrint iš istorinės...


Medinių grindų spalvos ( parketlenčių padengimo tipai ir spalvos) 

Medinių grindų spalvos ( parketlenčių padengimo tipai ir spalvos) 

Žvelgiant į nūdienos interjero tendencijas, galima drąsiai teigti, jog mediena, kurį laiką vidaus apdailoje buvusi nustumta į antra planą modernesnių medžiagų, šiandien ir vėl išgyvena savotišką renesansą. Solidu, elegantiška, kokybiška bei...


Keraminės ir akmens masės plytelės. Kaip išsirinkti?

Keraminės ir akmens masės plytelės. Kaip išsirinkti?

Kiekvienas ieško savų sprendimų, kaip namuose sukurti estetišką ir išskirtinę aplinką. Vieni renkasi meno kūrinius – paveikslus, vazas, kiti skoningą ir menišką erdvę kuria originaliomis priemonėmis. Vienas iš tokių būdų – keraminių ar...


Dvisluoksnės ir trisluoksnės parketlentės. Medžio masyvo parketas

Dvisluoksnės ir trisluoksnės parketlentės. Medžio masyvo parketas

Jei renkatės natūralaus medžio grindis, neišvengiamas klausimas – kokias? Gamintojai siūlo šimtus ar net tūkstančius įvairiausių medinių grindų variantų. Jie skiriasi konstrukcija, medžio rūšimi, grindinės lentos dydžiu, paviršiaus...


Kaip kloti grindų dangas

Kaip kloti grindų dangas

Pagrindas grindims turi būti lygus Prieš pradėdami kloti grindis įsitikinkite, kad jų pagrindas lygus ir nedulkėtas. Dėl pagrindo defektų danga gali atsiknoti ar net tapti netinkama. Taigi pirmiausia pasirūpinkite būtent juo. Jam išlyginti galėtų...


www.prosvp.lt
www.prosvp.lt

Plytelių išlyginimo sistema - Jūsų lygioms grindims!
Telefonas: +370 67 226422

Salgesta, UAB
Salgesta, UAB

Patikima ir ilgalaikė partnerė statybų ir apdailos klausimais

Plastena, UAB
Plastena, UAB

UAB "Plastena" – techninių medžiagų tiekimo, detalių gamybos ir paslaugų įmonė.

Ecofloor.lt
Ecofloor.lt

Ecofloor.lt - protingas grindų pasirinkimas ilgam!!!

Plytelių meistrai
Plytelių meistrai

Plytelių meistrai - profesionalūs, turintys Ilgametę plytelių klijavimo patirtį, įgyvendinę daugelį projektų. Mes patariame, konsultuojame ir atliekame visus plytelių klijavimo darbus

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.