Birželio 4d. Ketvirtadienis

BONA priežiūros priemonės – kad medinės gringys atrodytų kaip naujos

2013 Sausio 18d.
Peržiūrų skaičius: 61168

Pristatome naujieną - Bona Spray Mop šluotą, skirtą lengvai, efektyviai ir ekonomiškai medinių grindų priežiūrai. Tai ergonomiška šluota greitesniam ir paprastesniam tvarkymuisi, sukurta medinių grindų valymui. Puikus valymo įrankis tiek dideliems, tiek sunkiai pasiekiamiems plotams. Su specialia talpa valikliui. Spauskite rankeną, purkškite ir plaukite – būtina išbandyti!

Taip pat siūlome - Bona Wood Floor Cleaning Kit rinkinį kasdieniniai medinių grindų priežiūrai, kurį sudaro:

•    Paruoštas naudojimui vandens pagrindu valiklis Bona Wood Floor Cleaner, kurio nereikia maišyti ar skiesti. Šis valiklis specialiai sukurtas lakuotų ir ir kamštinių, taip pat alyvuotų ir vaškuotų medinių grindų kasdieniniai priežiūrai. Jis puikiai valo grindis, suteikdamas joms blizgumo bei „naujumo“ išvaizdą. Labai patogus naudoti nedideliuose plotuose ir valant atskiras dėmes, kadangi yra purškiamas tiesiai iš buteliuko. Įvertinant tai, kad vienas didžiausių medinių grindų priešų yra dažnas šlapias valymas vandeniu, sausas valymas su Bona Wood Floor Cleaner valikliu nekenkia grindims ir gali būti atliekamas taip dažnai, kaip reikia.

•    Šluostė Bona Cleaning Pad, pagaminta iš naujos technologijos mikropluošto, kuris dėl elektrostatinio krūvio puikiai pritraukia dulkes, purvą ir alergenus. Svarbu: elektrostatinis krūvis valant grindis susidaro tik tada, kai šluostė yra sausa. Šluostė naudojama kartu su valikliu Bona Wood Floor Cleaner ir Bona Mop šluota, prie kurios lengvai prisitvirtina lipnių juostelių dėka. Šluostę galima skalbti skalbimo mašinoje daugiau kaip 300 kartų, tačiau reikia vengti stiprių cheminių priemonių, nes jos gali pakenkti šluostės savybėms.

•    Bona Mop šluota su trijų dalių rankena. Funkcionalus šluotos dizainas ir šarnyrinės jungtys leidžia puikiai išvalyti sunkiai pasiekiamas vietas, pavyzdžiui po spintomis ir kampuose.

Naudojimas:

•    Išsiurbkite grindis, pašalindami purvą ir smėlį.
•    Grindų paviršių, ant kurio nėra dėmių ir prilipusio purvo, valykite sausa Bona Cleaning Pad šluoste, pritvirtinta prie Bona Mop šluotos.
•    Valant dėmes ir kitus nešvarumus, papurkškite ant jų valiklio ir nuvalykite šluoste.
•    Valikliu Bona Wood Floor Cleaner galima valyti ir visą grindų plotą. Tam užpurkškite nedidelį Bona Wood Floor Cleaner valiklio kiekį, kad būtų padengtas maždaug  3 m2 plotas. Valiklio galima užpurkšti ir ant Bona Cleaning Pad mikropluošto šluostės. Išvalę vieną plotą, pereikite prie kito.
•    Kai šluostė susiteps, pakeiskite ją švaria ir tęskite valymą. Baigę darbą išplaukite šluostę rankomis ar skalbimo mašinoje.

Grindų atnaujinimui - Bona Wood Floor Refresher – lakuotų medinių grindų atnaujinimo priemonė

Bona Wood Floor Cleaner valiklis puikiai valo medines lakuotas grindis, tačiau jis neapsaugo grindų nuo įbrėžimų, išblukimo ir  dėmių nuo sportinės avalynės.  Tam, kad lakuotos grindys kuo ilgiau neprarastų „naujumo“ išvaizdos, Bona sukūrė lako atšviežintoją Bona Wood Floor Refresher.  Tai vandens pagrindu pagaminta ir naudojimui paruošta grindų lako atnaujinimo priemonė, skirta atnaujinti visas lakuotas medines grindis nepadengtas vašku. Bona Wood Floor Refresher ne tik efektyviai kovoja su išblukimu, įbrėžimais ir dėmėmis, bet ir papildomai apsaugo grindis  nuo nusidėvėjimo, kadangi formuoja ant jų paviršiaus apsauginę plėvelę.

Naudojimas:

•    Švariai išvalykite grindis, naudodami valiklį Bona Wood Floor Cleaner.
•    Suplakite Bona Wood Floor Refresher ir lengvai sušlapinkite vandeniu šluostę, skirtą naudoti kartu su lako atšviežintoju.
•    Paskleiskite lako atšviežintoją ant grindų paviršiaus 3-4 cm pločio vingiuotomis linijomis. Vienu metu denkite nedidesnį, kaip 3 m2 plotą.
•    Šluoste paskirstykite lako atšviežintoją statmenai ir išilgai grindų struktūros, taip kad visos grindys būtų padengtos tolygiu plonu sluoksniu. Atšviežintoją denkite prisilaikant rekomenduojamos išeigos: 1 l / 30-50 m2.
•    Įtrinkite atšviežintoją medžio pluošto kryptimi. Leiskite grindims 2 val. džiūti, tuo metu nevaikščiodami grindimis. Jeigu norite stipresnio efekto, atnaujinimo procedūrą  po dviejų valandų pakartokite antrą kartą.

Svarbu: drėgnai valyti atnaujintas grindis galima tik po savaitės. Vaikščioti grindimis ar kloti kilimus galima praėjus 24 val. po paskutinio padengimo. Norėdami, kad grindys visada atrodytų kaip naujos, reguliariai jas valykite Bona Wood Floor Cleaner valikliu.

Vilniaus Parketo salone siūlomų medinių grindų priežiūros priemonių gamintojas Bona  - tai tarptautinis koncernas, gaminantis produktus medinių grindų įrengimui, remontui bei priežiūrai. Patirtis nuo 1919 m., aukščiausi reikalavimai kokybei, nuolatinės inovacijos bei produktų tobulinimas – visa tai sujungta Bona produktuose.

Kainos bei detalesnė informacija Vilniaus Parketo salonuose bei www.parquet.lt

Plytelių imitacijos vonioje ir virtuvėje arba kaip gauti daugiau laisvo laiko

Plytelių imitacijos vonioje ir virtuvėje arba kaip gauti daugiau laisvo laiko

Dienos be tvarkos, šluostės vienoje rankoje ir šluotos kitoje, sunkiai įsivaizduojate? Tikėtina, kad sunkiai šveičiate vis purvu ir riebalais nusėtas virtuvės plyteles. Ką jau kalbėti apie vonią... Drėgmė, pelėsis, nešvara... Regis ir rankos...


Aukščiausios kokybės parketas - ilgaamžiškumo garantija

Aukščiausios kokybės parketas - ilgaamžiškumo garantija

Ąžuolo parketas - vertinantiems prabangą, ilgaamžiškumą bei praktiškumą. Ąžuolo parketas pasižymi tamsesniu atspalviu, kietumu, mažesniu reagavimu į patalpos mikroklimato pokyčius.


Kaip pasirinkti kiliminę dangą

Kaip pasirinkti kiliminę dangą

Paprastai kilimą ar kiliminę dangą renkamės pagal spalvą, deriname prie sienų, baldų. Tačiau nepamirškime pasižiūrėti, iš kokio pluošto – sintetinio ar natūralaus – mūsų pasirinktas gaminys. Nuo to priklauso šios grindų dangos savybės...


VARIANO – nestandartinė QUICK STEP parketlenčių kolekcija su pjūklo žymėmis

VARIANO – nestandartinė QUICK STEP parketlenčių kolekcija su pjūklo žymėmis

Pristatomos QUICK-STEP VARIANO grindys yra unikalios tuo, kad šių parketlenčių paviršius yra suklijuotas iš skirtingų matmenų ąžuolo lentelių, ir tai tik įrodo, kad jos pagamintos iš specialiai atrinktos, perdirbimui skirtos, ekologiškos medienos....


Grindų įrengimas (specialistai, darbų kainos)

Grindų įrengimas (specialistai, darbų kainos)

Pagrindo paruošimo darbai, Lagių tvirtinimas,Pagrindo paruošimas klijavimui (valymas), pakloto klijavimas, lakuotų trisluoksnių parketlenčių klojimas, vienetinio masyvo parketo klojimas eilėmis, vienetinio masyvo parketo klojimas eglute,...


Medinių grindų spalvos ( parketlenčių padengimo tipai ir spalvos) 

Medinių grindų spalvos ( parketlenčių padengimo tipai ir spalvos) 

Žvelgiant į nūdienos interjero tendencijas, galima drąsiai teigti, jog mediena, kurį laiką vidaus apdailoje buvusi nustumta į antra planą modernesnių medžiagų, šiandien ir vėl išgyvena savotišką renesansą. Solidu, elegantiška, kokybiška bei...


Lakuotų trisluoksnių medinių grindų atsparumo tyrimas

Lakuotų trisluoksnių medinių grindų atsparumo tyrimas

Šį mėnesį "Žurnalisto laboratorijoje" vyko intensyvūs eksperimentavimo darbai. Norėdami patikrinti įvairių medžio rūšių grindų lentų atsparumą aplinkos poveikiui darbavomės iš peties. Keturių rūšių grindys buvo raižomos peiliuku ir...


Pagrindas po grindų danga

Pagrindas po grindų danga

Grindų dangas reikia kloti tik ant švaraus, sauso ir lygaus pagrindo. Kai kurių dangų pagrindams keliami specialūs reikalavimai, pavyzdžiui, kamštinei ir linoleumo dangai pagrindo drėgmė neturi viršyti 3 proc.


www.prosvp.lt
www.prosvp.lt

Plytelių išlyginimo sistema - Jūsų lygioms grindims!
Telefonas: +370 67 226422

Ecofloor.lt
Ecofloor.lt

Ecofloor.lt - protingas grindų pasirinkimas ilgam!!!

Salgesta, UAB
Salgesta, UAB

Patikima ir ilgalaikė partnerė statybų ir apdailos klausimais

Plastena, UAB
Plastena, UAB

UAB "Plastena" – techninių medžiagų tiekimo, detalių gamybos ir paslaugų įmonė.

Plytelių meistrai
Plytelių meistrai

Plytelių meistrai - profesionalūs, turintys Ilgametę plytelių klijavimo patirtį, įgyvendinę daugelį projektų. Mes patariame, konsultuojame ir atliekame visus plytelių klijavimo darbus

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.