Rugsėjo 19d. Šeštadienis

Stiklinės, išorinės ir vidinės durys

Peržiūrų skaičius: 81544
Stiklinės, išorinės ir vidinės durys

Stiklinės durys

Ypatingą aurą patalpai suteikia stiklinės durys. Lengvas, permatomas, sugeria ir atspindi saulės šviesą, trapus – šios savybės charakterizuoja stiklą. Stiklas pastaruoju metu tapo vienu iš labiausiai naudojamu statybinių medžiagų. Tai medžiaga, kuri, laikui bėgant, iš brangaus išskirtinio produkto tapo kasdien naudojamu, visiems prieinamu elementu. Dabar stiklas naudojamas ir patalpų interjere, ir fasado konstrukcijose.

Dažnai galima matyti stiklines sienas ar stiklines duris ofisuose. Vidinės stiklo sienos gali atitverti patalpas, kartu išsaugodamos bendrumo efektą. Stiklinės durys patalpoms suteikia išskirtinumo. Normaliai eksploatuojant stiklines duris, jos gana ilgai tarnauja. Tokioms durims nekenkia drėgmė, todėl dėl aplinkos sąlygų jos nesideformuoja. Stiklinės durys pritaikytos vidinių patalpų padalinimui, gerai atrodo šiuolaikiniuose atviro tipo biurų patalpose.

Labai tinka ir saunoms. Stiklinės durys dažniausiai gaminamos iš 8 mm storio grūdinto stiklo. Savaime suprantama, kad joks stiklas nėra absoliučiai patvarus. Tačiau grūdintas stiklas dūžta labai smulkiais gabaliukais, todėl tai yra daug saugiau, kad nesusižeistume taip, kaip sudužus paprastam stiklui. Stiklines duris reikia pirkti jau gatavas, su visa furnitūra ar bent jau su jai numatytomis ir specialiai paruoštomis vietomis, nes po grūdinimo stiklo negalima nei pjauti, nei gręžti. Visus apdailos darbus reikia atlikti iš pat pradžių.

Aišku, didžiausias stiklinių durų trūkumas yra jų mechaninis trapumas. Todėl eksploatacijos metu reikėtų saugoti tokias duris nuo įvairaus mechaninio poveikio. Duris galima suraižyti, sudaužyti. Pats savaime stiklas nesusinešioja ir nepasensta, todėl normaliomis sąlygomis eksploatacijos laikas gali būti labai ilgas.

Išorinės ir vidinės durys

Išorinių ir vidinių durų funkcijos labai skiriasi. Skiriasi ir jų gaminimo technologija, ir pačios medžiagos, iš kurių gaminamos durys bei furnitūra.

Vidinių durų tikslas- padalinti patalpas vizualiai patraukliu elementu. O išorinių durų svarbiausia funkcija – saugumas.

Išorinių durų pasirinkimą nusako pastato bendra architektūra – reikia išsiaiškinti, kokio stiliaus durys bus tinkamiausios fasadui. Geriausiai apie save, kaip apie grožio ir prabangos elementą, pasako masyvios medinės durys. Dabartinėje rinkoje labai platus tokių durų dizaino pasirinkimas. Žinoma, tokios durys ir atitinkamai kainuoja. Tam, kad apsaugotume medines duris nuo gamtinių sąlygų, joms reikia reguliarios ir specialios priežiūros.

Geras sprendimas gali būti iš skirtingos medienos klijuotos medinės durys – jos bus patvaresnės ir gerai atrodys. Jeigu norėdami įsigyti išorines duris jūs galvojate apie durų patvarumą, ilgaamžiškumą, tai patariama pasirinkti metalines duris su kokybiška furnitūra. Metalinės įėjimo durys turi atitikti tam tikrus reikalavimus, tuo jos skiriasi nuo paprastų durų.

Jos turi būti saugios, kad negalima būtų išstumti ar išlaužti. Kad durys nesusivertų, konstrukcija turi būti patvari įvairioms deformacijoms. Jos turi būti vizualiai patrauklios, kad įėjimas į namą ar butą neatrodytų kaip įėjimas į kalėjimo kamerą. Labai svarbus vidinių durų dizainas. Galima pasirinkti stiklo, medienos, plastmasės ar kokias kitas duris. Pigiausias sprendimas - baltai dažytos (arba tiktai glaistytos) medienos plokštės (MDF) durys su koriniu vidumi. Tokias duris jau su rėmais ir rankenomis galima įsigyti beveik visose statybinių medžiagų parduotuvėse.

Reikia žinoti, kad minėtos durys tiktai užtikrina patalpos padalinimą, tačiau tokių durų mechaninio patvarumo, garso izoliacijos rodikliai yra gana žemi. Tokios durys greitai reaguoja į drėgmę.

Vidinėse patalpose galima naudoti ir stumdomas duris. Stumdomos durys pastaruoju metu gana greitai rado savo vietą mūsų interjeruose. Jos naudojamos ir spintose (toks panaudojimas labiausiai paplitęs), ir norint padalinti patalpas.

Naudojant stumdomas duris, galima įrengti spintą arba palėpę (daiktų saugojimo vietą) nestandartinėje nišoje. Naudodami stumdomas duris tradicinių durų vietoje, sutaupome patalpos erdvę, kurios reikėtų varstant duris. Stumdomų durų konstrukcijoms galima naudoti bet kurias durims naudojamas medžiagas. Dažniausiai naudojami lengvi MDF arba plastikatas. Durų apdailai dažnai naudojamas stiklas arba veidrodis.

Securifor tvoros anglių kasykloje Pietų Afrikoje

Securifor tvoros anglių kasykloje Pietų Afrikoje

Vidbankas - nedidelis miestelis šiaurinėje Pietų Afrikos dalyje. Ties juo susikerta du nacionaliniai greitkeliai (iš Pretorijos ir Johannesburgo) ir nusitęsia iki Mozambiko sienos. Miestelis buvo įkurtas 1890 metais siekiant plėtoti čia esamų...


Apsaugotas Italijos sporto klubas

Apsaugotas Italijos sporto klubas

Augant jo žinomumui ir prestižui, taip pat didėja ir vandalizmo išpuolių pavojus, būtent dėl šios priežasties ir buvo nuspręsta 2011 metais seną aptvėrimo sistemą pakeisti nauja, specialiai pritaikyta sporto infrastruktūros objektams.


Magneti Marelli Milane aptvėrė Betafence

Magneti Marelli Milane aptvėrė Betafence

Segmentiniai aptvėrimai, pagaminti iš storos suvirintos vielos, tvoroms suteikia reikiamą tvirtumą ir patvarumą, bei tuo pačiu patikimai apsaugo nuo nepageidaujamų asmenų patekimo į draudžiama


Hexanet saugo Ispanijos greituosius traukinius

Hexanet saugo Ispanijos greituosius traukinius

Greitieji traukiniai ruože Cordoba - Malaga gali pasiekti net iki 350 km/h greitį, tad saugūs ir stabilūs bėgiai – svarbiausias prioritetas. Todėl bėgių pylimui sutvirtinti buvo pasirinktas storos vielos šešiakampių akučių tinklas.


Seifai

Seifai

Seifai gali būti įvairių dydžių, formų, pagaminti iš įvairių medžiagų, tačiau visi jie atlieką labai svarbią funkciją – saugo svarbius dokumentus ar vertingus daiktus nuo vagysčių, gaisrų, potvynių ir kitų nelaimių. Seifai būna įvairių...


Kokios šarvo durys yra kokybiškos?

Kokios šarvo durys yra kokybiškos?

Keisdami pagrindines įėjimo duris į butą ar namą dažniausiai net nesusimąstome, kokias duris pasirinkti, medines ar metalinės konstrukcijos – šarvuotas duris. Ar mūsų pasirinkimas priklauso nuo „mados“? Kodėl metalinės? Kodėl...


Lauko durys – saugumas ir estetika

Lauko durys – saugumas ir estetika

Per daugelį metų nusistovėjo vyraujanti nuomonė, kokios turi būti lauko durys - tipinės plastikinės kaip ir namo langai, taip pat tvirtos ir ilgaamžės. O gal šarvuotos, tačiau su prastesnėmis šiluminėmis savybėmis? Ar, vis dėlto, išvaizdžios,...


Durų rūšys ir savybės: Medinės durys

Durų rūšys ir savybės: Medinės durys

Durų ir langų gamybos verslas mūsų šalyje plačiai išsivystęs- tarp savęs konkuruoja nemažai sėkmingai plėtojančių savo verslą verslininkų, todėl klientams pateikiamas labai platus asortimentas ir pasirinkimo spektras. Esant didelei pasiūlai,...


Faneruotų durų gamybos įmonė
Faneruotų durų gamybos įmonė

Faneruotos durys, montavimas

TIKS LANGAI, UAB AVEPLAST
TIKS LANGAI, UAB AVEPLAST

"TIKS langai" - "Greiti kaip Jūsų norai

Durų galerija, UAB
Durų galerija, UAB

Vidaus ir lauko durys - didmeninė, mažmeninė prekyba. Durys iš uosio, ąžuolo, pušies, faneruotos, metalinės, laminuotos, dažytos, įvairių spalvų.

SUMEDA, UAB
SUMEDA, UAB

UAB „Sumeda“- saugesnė, gražesnė, patogesnė ir šilumos taupymo aspektu efektyvesnė aplinka!

DURŲ ŠALIS, UAB
DURŲ ŠALIS, UAB

Šarvuotos lauko durys, šarvuotos buto durys, metalinės durys, faneruotos vidaus durys, spynos

A.Kisieliaus IĮ ŠARVUVA
A.Kisieliaus IĮ ŠARVUVA

Šarvuotos durys, medinės durys, langai, balkonų stiklinimas

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
Dezo paslaugos Dezo paslaugos Dezo paslaugos Dezo paslaugos Dezo paslaugos