Rugpjūčio 24d. Šeštadienis

Durys ir mūro siena vienodai sulaiko šilumą

Peržiūrų skaičius: 52972
Durys ir mūro siena vienodai sulaiko šilumą

Jūratės ir Prano Varkojų medžio apdirbimo įmonė Kurmaičiuose - viena ilgiausiai veikiančių įmonių Vakarų Lietuvoje - pradėjo gaminti naujos kartos duris ir langus.

Taupo šilumą, nesideformuoja

P. VARKOJIS IR KO, UAB - Medienos gaminiai, mediniai sodo nameliai, medinės pavėsinės, mediniai langai, durys, korpusiniai baldai, medinės lovos, komodos, europinio standarto langai, skandinaviški langai, lauko vidaus durys, įsprūdinės durys, medinės vidaus durysNaujos medinės durys įmonėje gaminamos iš plokštės, kurią atsiveža iš Vokietijos. Plokštė gaminama klijuojant medį, fanerą, aliuminio foliją ir metalą. Metalo vidurys dar pripurškiamas izoliacinės medžiagos. "Tokių durų šiluminė varža prilygsta mūrinės namo sienos varžai, o jų storis tas pats kaip ir paprastų - 7 centimetrai", - vardijo Jūratė Varkojienė pradėtų gaminti durų savybes. Laukujėms durims kliūna ir drėgmės, ir didesnių negu pastato viduje temperatūrų svyravimų. Dažnas namo savininkas yra patyręs, ką reiškia išbrinkusios - kai sunku uždaryti, ar perdžiūvusios laukujės durys. Naujosios Varkojų įmonės durys dėl plokštės turimų savybių deformacijai yra itin atsparios.

Įmonė pradėjo gaminti ir sandaresnius langus. Įsigijo naujus, šiuolaikiškus įrankius, kurių pagalba gali įdėti storesnį - 34 milimetrų - diskamerinį stiklo paketą. Naujųjų langų šilumos laidumo koeficientas siekia 1,02 W (kv.m).

Jūratė Varkojienė neslepia, kad naujieji langai ir durys yra brangesni. "Šiuolaikinis klientas pirmenybę teikia kokybei, nebe kainai", - patikino verslininkė.

Naudojamas žiemą kirstas medis

Deformacijai atsparūs ir įmonėje "P.Varkojis ir Ko" gaminami langai. Langai neperdžiūva, nesiraito, nes langams gaminti mediena su specialia įranga yra apliejama, drėkinama.

Langai gaminami iš klijuoto pušies tašo. Tašą įmonė pasigamina pati, nuo rąsto. "Naudojame rinktinę medieną ir būtinai žieminio kirtimo", - sakė Jūratė Varkojienė. Vasarą, pavasarį nukirstos pušies mediena langų gamybai netinka, dėl tekančių syvų ji yra šlapia.

"Žiemą medienos perkame tiek, kad užtektų metams į priekį. Tai investicijos, tuo pačiu ir įšaldytos įmonės lėšos, tačiau be to geros kokybės produkcijos nepagaminsi", - aiškino Jūratė Varkojienė.

Gaminių patvarumą užtikrina ir kokybiški Švedijoje gaminami dažai, lakai. Langai kaustomi vokiečių firmos "Roto Frank" apkaustais - lengvai varstosi bet kuriuo metų laiku.

P. VARKOJIS IR KO, UAB - Medienos gaminiai, mediniai sodo nameliai, medinės pavėsinės, mediniai langai, durys, korpusiniai baldai, medinės lovos, komodos, europinio standarto langai, skandinaviški langai, lauko vidaus durys, įsprūdinės durys, medinės vidaus durysMedis ir plastikas - nelyginami

Jau ne vienerius metus Lietuvą yra apėmusi plastikinių langų karštinė. Prakalbus apie tai, kad žmonės svarsto, kuriuos langus rinktis - medinius ar plastikinius, ir dažnai pasirenka pastaruosius - Jūratė Varkojienė pareiškė, jog lyginti plastiką su medžiu gali nebent neišmanėliai. Medžio gaminiai daugeliu savybių esą pranašesni. Medinių langų šilumos izoliavimo savybės - geresnės, o tai svarbu brangstant šilumai. O svarbiausia - medis yra natūrali medžiaga, jis keičiasi vandens garais su oru, taip mediniai langai sugeba "kvėpuoti". Mediniai langai, durys - tai ir tradicijų išlaikymas, juk medis yra pagrindinė ir seniausia statybinė medžiaga Lietuvoje. Galiausiai, mediniai langai, durys namams ir jų šeimininkams suteikia prestižo, solidumo, išskirtinumo. Langų P.Varkojų įmonėje galima užsisakyti įvairiausių formų, nuo paprasčiausio iki sudėtingiausio dizaino.

Daug produkcijos - langų, durų, sodo namelių, medinių lovų, - Jūratė ir Pranas Varkojai parduoda užsienyje: Vokietijoje, Danijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Anglijoje. Įmonė dalyvavo daugiau kaip 10 parodų. Sėkminga buvo ir paskutinė paroda, vykusi praėjusią savaitę Klaipėdoje. "Dvejus metus Klaipėdoje rengiamose parodose nebedalyvavome, nes ateidavo daugiausia tie patys klientai. Šįkart nustebino naujų klientų gausa. Galbūt tai tie žmonės, kurie grįžta iš užsienio", - sakė Jūratė Varkojienė džiaugdamasi, jog įmonės produkcija tampa vis paklausesnė ir Lietuvoje.

www.varkojis.lt


Securifor tvoros anglių kasykloje Pietų Afrikoje

Securifor tvoros anglių kasykloje Pietų Afrikoje

Vidbankas - nedidelis miestelis šiaurinėje Pietų Afrikos dalyje. Ties juo susikerta du nacionaliniai greitkeliai (iš Pretorijos ir Johannesburgo) ir nusitęsia iki Mozambiko sienos. Miestelis buvo įkurtas 1890 metais siekiant plėtoti čia esamų...


Naujos durų ir pastatų komunikacijos tradicijos atkeliauja iš Vokietijos

Naujos durų ir pastatų komunikacijos tradicijos atkeliauja iš Vokietijos

Nuo šiol jau ir Lietuvoje prie privačių namų ar didžiulių biurų, ar net senovinių dvarų bus galima išvysti naujos estetikos durų ir pastatų komunikacijos sistemas. Nuo savo pirmtakių – paprasčiausių telefonspynių – jos skiriasi kaip...


Garažo vartų akcija 2014! Dabar tinkamas metas įsigyti vartus

Garažo vartų akcija 2014! Dabar tinkamas metas įsigyti vartus (1)

Pasitikėkite 60 metų tarptautine Wayne Dalton patirtimi. Wayne Dalton KRONway vartai buvo išbandyti įvairiose Europos ir Amerikos šalyse. Mūsų garažo vartai yra patikrinti laiko ir įvairių klimato sąlygų. Esame tikri dėl savo produkcijos kokybės...


Turto apsauga atostogų laiku

Turto apsauga atostogų laiku

Praviros durys, išdaužtas langas, išnaršytos spintos, pavogti vertingi daiktai. Toks reginys grįžus į namus gali sugadinti ir pačias nuostabiausias atostogas. Kaip apsaugoti namus? Išvykdami ilgesniam laikui, paprašykite kaimynų ar netoliese...


Hexanet saugo Ispanijos greituosius traukinius

Hexanet saugo Ispanijos greituosius traukinius

Greitieji traukiniai ruože Cordoba - Malaga gali pasiekti net iki 350 km/h greitį, tad saugūs ir stabilūs bėgiai – svarbiausias prioritetas. Todėl bėgių pylimui sutvirtinti buvo pasirinktas storos vielos šešiakampių akučių tinklas.


Barofor vartai Stavangerio uoste Norvegijoje

Barofor vartai Stavangerio uoste Norvegijoje

Sudedami varstomi vartai priima minias keleivių iš kruizinių laivų ir lainerių. Daugiau nei 200 m ilgio Betafence vartų sistema saugo prieplauką šalia naujai atidarytos Stavangerio koncertų salės Norvegijoje.


Berėmės durys

Berėmės durys

Berėmėms durims naudojama plokštė iš abiejų pusių padengta penkiasluoksniu drėgmei atspariu klijuotu skydu, todėl durys išsiskiria ypatingu atsparumu išorės poveikiams. Stabilus ir atsparus vidinis medienos užpildas neleidžia durims deformuotis, o...


Šarvuotos durys. Kaip išsirinkti?

Šarvuotos durys. Kaip išsirinkti?

Šarvuotos durys tarsi atspindi patį šeimininką. Kaip ir šeimininkas, jos sutinka ir išlydi svečius, saugo namų šilumą, užtikrina gyventojų ir turto saugumą. Mums kalbant apie geležines duris, reikia suprsti, kad tokios durys nėra iš grynos...


TIKS LANGAI, UAB AVEPLAST
TIKS LANGAI, UAB AVEPLAST

"TIKS langai" - "Greiti kaip Jūsų norai

SUMEDA, UAB
SUMEDA, UAB

UAB „Sumeda“- saugesnė, gražesnė, patogesnė ir šilumos taupymo aspektu efektyvesnė aplinka!

Faneruotų durų gamybos įmonė
Faneruotų durų gamybos įmonė

Faneruotos durys, montavimas

DURŲ ŠALIS, UAB
DURŲ ŠALIS, UAB

Šarvuotos lauko durys, šarvuotos buto durys, metalinės durys, faneruotos vidaus durys, spynos

Durų galerija, UAB
Durų galerija, UAB

Vidaus ir lauko durys - didmeninė, mažmeninė prekyba. Durys iš uosio, ąžuolo, pušies, faneruotos, metalinės, laminuotos, dažytos, įvairių spalvų.

A.Kisieliaus IĮ ŠARVUVA
A.Kisieliaus IĮ ŠARVUVA

Šarvuotos durys, medinės durys, langai, balkonų stiklinimas

DecoPlast LT, UAB, LANGŲ BAZĖ
DecoPlast LT, UAB, LANGŲ BAZĖ

Plastikinių langų durų gamyba ir montavimas. Vidaus durys, šarvo durys, lauko durys ERKADO

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai
Mes jau čia Mes jau čia