Liepos 6d. Pirmadienis

Durys ir mūro siena vienodai sulaiko šilumą

Peržiūrų skaičius: 52972
Durys ir mūro siena vienodai sulaiko šilumą

Jūratės ir Prano Varkojų medžio apdirbimo įmonė Kurmaičiuose - viena ilgiausiai veikiančių įmonių Vakarų Lietuvoje - pradėjo gaminti naujos kartos duris ir langus.

Taupo šilumą, nesideformuoja

P. VARKOJIS IR KO, UAB - Medienos gaminiai, mediniai sodo nameliai, medinės pavėsinės, mediniai langai, durys, korpusiniai baldai, medinės lovos, komodos, europinio standarto langai, skandinaviški langai, lauko vidaus durys, įsprūdinės durys, medinės vidaus durysNaujos medinės durys įmonėje gaminamos iš plokštės, kurią atsiveža iš Vokietijos. Plokštė gaminama klijuojant medį, fanerą, aliuminio foliją ir metalą. Metalo vidurys dar pripurškiamas izoliacinės medžiagos. "Tokių durų šiluminė varža prilygsta mūrinės namo sienos varžai, o jų storis tas pats kaip ir paprastų - 7 centimetrai", - vardijo Jūratė Varkojienė pradėtų gaminti durų savybes. Laukujėms durims kliūna ir drėgmės, ir didesnių negu pastato viduje temperatūrų svyravimų. Dažnas namo savininkas yra patyręs, ką reiškia išbrinkusios - kai sunku uždaryti, ar perdžiūvusios laukujės durys. Naujosios Varkojų įmonės durys dėl plokštės turimų savybių deformacijai yra itin atsparios.

Įmonė pradėjo gaminti ir sandaresnius langus. Įsigijo naujus, šiuolaikiškus įrankius, kurių pagalba gali įdėti storesnį - 34 milimetrų - diskamerinį stiklo paketą. Naujųjų langų šilumos laidumo koeficientas siekia 1,02 W (kv.m).

Jūratė Varkojienė neslepia, kad naujieji langai ir durys yra brangesni. "Šiuolaikinis klientas pirmenybę teikia kokybei, nebe kainai", - patikino verslininkė.

Naudojamas žiemą kirstas medis

Deformacijai atsparūs ir įmonėje "P.Varkojis ir Ko" gaminami langai. Langai neperdžiūva, nesiraito, nes langams gaminti mediena su specialia įranga yra apliejama, drėkinama.

Langai gaminami iš klijuoto pušies tašo. Tašą įmonė pasigamina pati, nuo rąsto. "Naudojame rinktinę medieną ir būtinai žieminio kirtimo", - sakė Jūratė Varkojienė. Vasarą, pavasarį nukirstos pušies mediena langų gamybai netinka, dėl tekančių syvų ji yra šlapia.

"Žiemą medienos perkame tiek, kad užtektų metams į priekį. Tai investicijos, tuo pačiu ir įšaldytos įmonės lėšos, tačiau be to geros kokybės produkcijos nepagaminsi", - aiškino Jūratė Varkojienė.

Gaminių patvarumą užtikrina ir kokybiški Švedijoje gaminami dažai, lakai. Langai kaustomi vokiečių firmos "Roto Frank" apkaustais - lengvai varstosi bet kuriuo metų laiku.

P. VARKOJIS IR KO, UAB - Medienos gaminiai, mediniai sodo nameliai, medinės pavėsinės, mediniai langai, durys, korpusiniai baldai, medinės lovos, komodos, europinio standarto langai, skandinaviški langai, lauko vidaus durys, įsprūdinės durys, medinės vidaus durysMedis ir plastikas - nelyginami

Jau ne vienerius metus Lietuvą yra apėmusi plastikinių langų karštinė. Prakalbus apie tai, kad žmonės svarsto, kuriuos langus rinktis - medinius ar plastikinius, ir dažnai pasirenka pastaruosius - Jūratė Varkojienė pareiškė, jog lyginti plastiką su medžiu gali nebent neišmanėliai. Medžio gaminiai daugeliu savybių esą pranašesni. Medinių langų šilumos izoliavimo savybės - geresnės, o tai svarbu brangstant šilumai. O svarbiausia - medis yra natūrali medžiaga, jis keičiasi vandens garais su oru, taip mediniai langai sugeba "kvėpuoti". Mediniai langai, durys - tai ir tradicijų išlaikymas, juk medis yra pagrindinė ir seniausia statybinė medžiaga Lietuvoje. Galiausiai, mediniai langai, durys namams ir jų šeimininkams suteikia prestižo, solidumo, išskirtinumo. Langų P.Varkojų įmonėje galima užsisakyti įvairiausių formų, nuo paprasčiausio iki sudėtingiausio dizaino.

Daug produkcijos - langų, durų, sodo namelių, medinių lovų, - Jūratė ir Pranas Varkojai parduoda užsienyje: Vokietijoje, Danijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Anglijoje. Įmonė dalyvavo daugiau kaip 10 parodų. Sėkminga buvo ir paskutinė paroda, vykusi praėjusią savaitę Klaipėdoje. "Dvejus metus Klaipėdoje rengiamose parodose nebedalyvavome, nes ateidavo daugiausia tie patys klientai. Šįkart nustebino naujų klientų gausa. Galbūt tai tie žmonės, kurie grįžta iš užsienio", - sakė Jūratė Varkojienė džiaugdamasi, jog įmonės produkcija tampa vis paklausesnė ir Lietuvoje.

www.varkojis.lt

Lauko durys – saugumas ir estetika

Lauko durys – saugumas ir estetika

Per daugelį metų nusistovėjo vyraujanti nuomonė, kokios turi būti lauko durys - tipinės plastikinės kaip ir namo langai, taip pat tvirtos ir ilgaamžės. O gal šarvuotos, tačiau su prastesnėmis šiluminėmis savybėmis? Ar, vis dėlto, išvaizdžios,...


Nylofor F tvoros užtikrina logistikos parko saugumą Ispanijoje

Nylofor F tvoros užtikrina logistikos parko saugumą Ispanijoje

Strateginėje vietoje esantis - šalia dviejų pagrindinių kelių (A7 ir A3), turintis tiesiogines jungtis su vietos oro ir jūrų uostais bei pagrindiniais sostinės keliais, Valensijos logistikos parkas pretenduoja tapti didžiausiu prekių tranzito centru.


35 km ilgio Betafence aptvėrimai Maroke

35 km ilgio Betafence aptvėrimai Maroke

Tanger Med uosto statyba prasidėjo 2003 metais ir jis buvo atidarytas 2007 metais. Planuojama, kad 2016 metais jis galės priimti iki 8 mln. konteinerių. Nuo pat pradžių, Betafence buvo pasirinktas kaip partneris, įrengiant uosto aptvėrimą. Iki...


Magneti Marelli Milane aptvėrė Betafence

Magneti Marelli Milane aptvėrė Betafence

Segmentiniai aptvėrimai, pagaminti iš storos suvirintos vielos, tvoroms suteikia reikiamą tvirtumą ir patvarumą, bei tuo pačiu patikimai apsaugo nuo nepageidaujamų asmenų patekimo į draudžiama


Kaip pasirinkti saugias duris?

Kaip pasirinkti saugias duris?

Lauko durys pelnytai vadinamos namo vizitine kortele. Kaip elgtis, kad ši vizitinė kortelė netaptų pagrindiniu ilgapirščių įėjimu į jūsų tvirtovę? Sakoma, kad jei per tris minutes nepavyksta įveikti lauko durų, vagys atsisako ketinimų įsibrauti į...


Kalėjimą Namibijoje saugo speciali Betafence tvora

Kalėjimą Namibijoje saugo speciali Betafence tvora

Vidinė tvora įrengta per kelis metrus nuo išorinės. Ji pagaminta iš suvirinto tinklo su rombo formos akutėmis. Ant apvalių stulpų papildomai sumontuota aštriabriaunė plieninė juosta. Bendras Betafence įrengtos tvoros ilgis siekia 776 metrus. Šis...


Garažo vartų akcija 2014! Dabar tinkamas metas įsigyti vartus

Garažo vartų akcija 2014! Dabar tinkamas metas įsigyti vartus (1)

Pasitikėkite 60 metų tarptautine Wayne Dalton patirtimi. Wayne Dalton KRONway vartai buvo išbandyti įvairiose Europos ir Amerikos šalyse. Mūsų garažo vartai yra patikrinti laiko ir įvairių klimato sąlygų. Esame tikri dėl savo produkcijos kokybės...


Avarinis durų  atidarymas: ieškokite profesionalios pagalbos

Avarinis durų atidarymas: ieškokite profesionalios pagalbos

Kartais atsiduriame tokioje situacijoje, kai atrodo, jog nėra jokios išeities. Sakykim, pametėte raktus ir negalite įeiti į namus, darbo patalpas. Dar didesnę paniką sukelia situacija, kai užsikerta durys iš vidaus. Tad ką daryti tokiu atveju?...


SUMEDA, UAB
SUMEDA, UAB

UAB „Sumeda“- saugesnė, gražesnė, patogesnė ir šilumos taupymo aspektu efektyvesnė aplinka!

Durų galerija, UAB
Durų galerija, UAB

Vidaus ir lauko durys - didmeninė, mažmeninė prekyba. Durys iš uosio, ąžuolo, pušies, faneruotos, metalinės, laminuotos, dažytos, įvairių spalvų.

A.Kisieliaus IĮ ŠARVUVA
A.Kisieliaus IĮ ŠARVUVA

Šarvuotos durys, medinės durys, langai, balkonų stiklinimas

Faneruotų durų gamybos įmonė
Faneruotų durų gamybos įmonė

Faneruotos durys, montavimas

TIKS LANGAI, UAB AVEPLAST
TIKS LANGAI, UAB AVEPLAST

"TIKS langai" - "Greiti kaip Jūsų norai

DURŲ ŠALIS, UAB
DURŲ ŠALIS, UAB

Šarvuotos lauko durys, šarvuotos buto durys, metalinės durys, faneruotos vidaus durys, spynos

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.