Rugpjūčio 8d. Šeštadienis

Durų įstatymas

2013 Birželio 3d.
Peržiūrų skaičius: 44696
Durų įstatymas

Duris rekomenduojame statyti patyrusiems meistrams!

Durų tarnavimo laikas priklauso nuo durų įstatymo kokybės!

Tinkamai įstatytos durys Jums tarnaus ilgiau ir nesukels nepageidaujamų rūpesčių!

DURŲ ĮSTATYMO INSTRUKCIJA

Durų įstatymui Jums prireiks: gulsčiuko, ruletės, plaktuko, medinių pleištų, medinių arba kitokios medžiagos tašelių (skersinių), montažinių putų, atsuktuvų rinkinio, gali prireikti pjūklo apvadams pripjauti, vinučių (be galvučių) apvadams tvirtinti (jeigu apvadai prikalami), silikono, gali prireikti varžtų arba diubelių, priklausomai nuo durų tvirtinimo.

 

  1. Prieš pradėdami statyti duris su gulsčiuku ir rulete patikrinkite: ar lygiai sudėtos grindys (durys statomos ant pilnai sudėtų grindų), ar nekreivai suformuotos sienos, ar anga, į kurią statysite duris, stačiakampė. Anga turi būti 15-30mm didesnė už staktos išorinius matmenis. Jeigu reikia - pakoreguokite angą. Jeigu grindys kreivai suklotos gali tekti po staktos galais pakišti medžio gabaliukus, kad abu staktos šonai ir viršus stovėtų vertikaliai ir horizontaliai pagal gulsčiuką.
  2. Nuo angos kraštų kruopščiai nuvalykite dulkes, galima šiek tiek sudrėkinti vandeniu, kad montažinės putos geriau sukibtų su siena.
  3. Išpakuokite duris. Iškabinkite varčią iš staktos ir padėkite į šoną.
  4. Įstatome staktą į angą ir pleištų pagalba ją įtvirtiname. Su gulsčiuku patikriname staktos vertikalumą ir horizontalumą . Stakta turi stovėti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai be nuokrypų.
  5. Įkabiname varčią į įtvirtintą staktą. Patikriname, kad tarpai tarp varčios ir staktos būtų vienodi. Durys turi lengvai atsidaryti ir užsidaryti. Reguliuoti galima pleištų ir vyrių pagalba.
  6. Įsitikinus , kad durys gerai varstosi ir varčia gerai prigludusi prie tarpinės (prie staktos, jeigu durys be tarpinės), vidinę staktos pusę atsargiai (kad nepažeistume staktos) fiksuojame tašeliais (skersiniais), kad kietėdamos montažinės putos nedeformuotų staktos. Iškabiname varčią.
  7. Tarpą tarp angos kraštų ir staktos užpildome lėtai besiplečiančiomis montažinėmis putomis ir paliekame, kad putos sukietėtų.
  8. Jeigu apvadai yra prikalami, juos supjauname 45° kampu. Prikalame apvadus vinutėmis be galvučių. Jeigu apvadai yra ineriami, įstatome juos griovelį skirtą apvadams įtvirtinti (jeigu reikia, įspaudžiame į griovelį kelis lašelius silikono).
  9. Pilnai sukietėjus montažinėm putom, atsargiai, kad nepažeistume staktos, pašaliname tašelius (skersinius) iš vidinės staktos pusės. Įkabiname varčia į staktą.

ĮSIDĖMĖKITE:

Nestatykite durų į šlapią ar drėgną angą.

Nestatykite durų į labai drėgnas patalpas.

Stiprūs temperatūros pokyčiai gali pažeisti duris.

Faneruotos durys netinkamos eksploatuoti lauko sąlygomis ir garinėse pirtyse, saunose.

REKOMENDUOJAMA:

Durys statomos pilnai suklojus grindis, pilnai nudažius lubas ir bent vieną kartą nudažius sienas.

Futbolo stadionų aptvėrimo sprendimai - Betafence smūgis į vartus

Futbolo stadionų aptvėrimo sprendimai - Betafence smūgis į vartus

Aptvėrimų bei prieigos kontrolės sistemų gamintoja „Betafence" tris čempionato stadionus aprūpino mobiliomis tvoromis (iš viso net 60 kilometrų tvoros) bei aptvėrimo sistemomis. Bendrovė taip pat realizavo ne vieną sprendimą treniruočių...


Girgždėjimas ir kitos durų bėdos

Girgždėjimas ir kitos durų bėdos

Dėl drėgmės pokyčių, susidėvėjimo ar meistro klaidų ilgainiui išryškėja įvairių durų defektų: tai jos girgžda, tai sunkiai varstosi ar, priešingai – atsilapoja pačios. Tai gal ir nedideli trūkumai, tačiau su jais taikstytis nereikia.


Kalėjimą Namibijoje saugo speciali Betafence tvora

Kalėjimą Namibijoje saugo speciali Betafence tvora

Vidinė tvora įrengta per kelis metrus nuo išorinės. Ji pagaminta iš suvirinto tinklo su rombo formos akutėmis. Ant apvalių stulpų papildomai sumontuota aštriabriaunė plieninė juosta. Bendras Betafence įrengtos tvoros ilgis siekia 776 metrus. Šis...


Nylofor 2D segmentinės tvoros saugo kalėjimą Ispanijoje

Nylofor 2D segmentinės tvoros saugo kalėjimą Ispanijoje

Taragona – miestas rytų Ispanijoje, Katalonijos regione, kuris yra žinomas kaip Romėnų imperijos paminklas, 2000 metais įtrauktas į UNESCO saugomo paveldo sąrašą. 19 a. pagrindinis miesto kalėjimas buvo įkurtas pačiame jo centre esančioje...


Durys namams

Durys namams

Statote namą? Ar remontuojate butą? Visada kyla klausimas - o kokias duris išsirinkti? Pirkti ar gamintis? Mes esame ekspertai durų gamybos srityje ir visada patarsime ir pagaminsime, sumontuosime pagal Jūsų poreikius ir galimybes svajonių duris.


Nylofor F tvoros užtikrina logistikos parko saugumą Ispanijoje

Nylofor F tvoros užtikrina logistikos parko saugumą Ispanijoje

Strateginėje vietoje esantis - šalia dviejų pagrindinių kelių (A7 ir A3), turintis tiesiogines jungtis su vietos oro ir jūrų uostais bei pagrindiniais sostinės keliais, Valensijos logistikos parkas pretenduoja tapti didžiausiu prekių tranzito centru.


Durų reikšmė

Durų reikšmė

Durys – tai pirmas dalykas, kurį pastebi įeidamas į patalpą. Jos tampa svarbia interjero detale ne tik gyvenamosios, tačiau ir komercinės paskirties patalpose. Todėl žmonės, kurdami patalpos interjerą, nemažai dėmesio skiria išskirtinėms,...


Turto apsauga atostogų laiku

Turto apsauga atostogų laiku

Praviros durys, išdaužtas langas, išnaršytos spintos, pavogti vertingi daiktai. Toks reginys grįžus į namus gali sugadinti ir pačias nuostabiausias atostogas. Kaip apsaugoti namus? Išvykdami ilgesniam laikui, paprašykite kaimynų ar netoliese...


TIKS LANGAI, UAB AVEPLAST
TIKS LANGAI, UAB AVEPLAST

"TIKS langai" - "Greiti kaip Jūsų norai

DURŲ ŠALIS, UAB
DURŲ ŠALIS, UAB

Šarvuotos lauko durys, šarvuotos buto durys, metalinės durys, faneruotos vidaus durys, spynos

SUMEDA, UAB
SUMEDA, UAB

UAB „Sumeda“- saugesnė, gražesnė, patogesnė ir šilumos taupymo aspektu efektyvesnė aplinka!

Durų galerija, UAB
Durų galerija, UAB

Vidaus ir lauko durys - didmeninė, mažmeninė prekyba. Durys iš uosio, ąžuolo, pušies, faneruotos, metalinės, laminuotos, dažytos, įvairių spalvų.

A.Kisieliaus IĮ ŠARVUVA
A.Kisieliaus IĮ ŠARVUVA

Šarvuotos durys, medinės durys, langai, balkonų stiklinimas

Faneruotų durų gamybos įmonė
Faneruotų durų gamybos įmonė

Faneruotos durys, montavimas

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.