Rugpjūčio 15d. Šeštadienis

Šilumą sulaikantys ir kondensatui neleidžiantys kauptis TERMOSHIELD dažai

2015 Sausio 7d.
Peržiūrų skaičius: 26404

ThermoShield Interieur sistema gaivus,vėsus oras be „užklijuojančio sandarinimo“-nauja vasariškai maloni savijauta. Gera savijauta priklauso nuo atmosferos. Prie to lemiamai prisideda ThermoShield Interieur dažų sluoksnis.Tiek privačiose, tiek komercinėse patalpose ThermoShield Interieur, dėka unikalių savo savybių, sukuria malonų mikroklimatą. Oras vasarą yra drėgnesnis nei žiemą. ThremoShield Interieur sugeria drėgmę iš oro ir saugo ją savo membranoje ir sienoje. Pastaroji per žiemą tampa sausesnė tad gali pasinaudoti sukaupta drėgme. Dėl atsiradusio garavimo ThermoShield Interieur keraminė danga vėsina sienas taip, kaip ir mūsų oda vasarą prakaituojant yra vėsinama. Sienos „skleidžia“ malonią vėsą, kuri išlaikoma patalpoje nuolat, net ir esant aukštai temperatūrai lauke. Rezultatas: kokybiškas miegas ir daugiau energijos visai dienai. Norint palaikyti pastovų drėgmės tiekimą iš lauko, langus vasarą ramiai galima palikti atvirus. Daugiau nebereikia šalti kojų– maloni šiluma žiemą .Karšta galva ir šaltos kojos, ir tai – esant pilnam šildymui – kas nepažįsta šios tipinės žiemiškos savijautos?

Didelis temperatūrų skirtumas su įprastiniais dažais Konvekcinis šildymassušildo orą, kuris kylą į viršų, atvėsta, nukrinta ir sušilęs vėl kylą į viršų. Konvekcija pasiekia ne visas patalpos vietas. Atsiranda šilumą praleidžiančios nesandarios vietos, ant kurių gali susidaryti kondensatas.

Geresnis šilumos paskirstymassu ThermoShield Priešingai nei vietinis krosnies šilumos skleidimas, ThermoShielddanga skleidžia šilumą į patalpą nuo visų sienų vienodai. Net ir esant žemesnei kambario temperatūrai savijauta yra malonesnė.

Su ThermoShield Interieur padengtos sienos sukuria didelį  keraminį paviršių ir todėl šaltu metų laikotarpiu veikia kaip koklių krosnis, kuri skleidžia į patalpą savo jaukią šilumą. Keraminiai tuščiaviduriai burbuliukai, kurie yra ThermoShield Interieur sistemoje, kaip „minikokliai“ perduoda šilumą žaibišku greičiu nuo šilumos šaltinio per visą padengtą sienų ir lubų paviršių. Keramika ne tik paskirsto šilumą per sieną, bet ir maloniai ją skleidžia. Šilumos sklidimas atiduoda savo energiją tiesiogiai kūnams kambaryje, nedarydama „aplinkkelio“ šildant orą. Todėl „sklindančio šildymo“ metu išgaunant malonią kambario temperatūrą, sunaudojama ženkliai mažiau energijos.

ThermoShield Interieur yra nepastoviai atviras difuzijai (kvėpuojantis). Jis reguliuoja drėgmės kapiliarinį judėjimą iš sienos. Tai svarbu dėl izoliacinio efekto, nes sauso sienos izoliuoja geriau nei drėgnos. Atvėsintos patalpos –pavyzdžiui po kelionės – greičiau įšyla. Pastoviai  naudojamą Jūsų šildymo sistemą galite  sumažinti. Kaip rodo praktika, taip galite sutaupyti iki 30proc. šildymo išlaidų!

Esant didelei oro drėgmei, šalčiausiose patalpos vietose susidaro kondensatas. ThermoShield Interieur sistema, tolygiai skirstydama šilumą ir temperatūros kilimą, veikia prieš kondensato susidarymą ir  sumažina pelėsio atsiradimą. ThermoShield Interieur sistema ypač tinka alergiškiems ir sergantiems astma žmonėms, nes ji neišskiria jokių alergiją sukeliančių cheminių medžiagų. Kambario oras neapkraunamas, nes danga neišmeta teršalų į aplinką, o vienintelis naudojamas tirpiklis yra vanduo. Įprastas renovavimo metu esantis kvapas išnyksta labai greitai. Švarus, sveikai drėgnas oras palengvina kvėpavimą. Taip ThermoShield Interieur sukuria sveiką kambario mikroklimatą visai šeimai.  Sienos lyg ką tik renovuotos –net ir dažnai naudojant ThermoShield Interieur veikia taip, kad nudažytos patalpos net ir esant dažnam naudojimui ilgai atrodokaip naujos. Tolygus šilumos paskirstymas įtakoja mažesnį oro judėjimą, todėl sukeliama mažiau dulkių. Keraminės paviršiaus charakteristikos sumažina įsielektrinimąir cheminį susijungimą su nešvarumų dalelėmis. Be to, ThermoShield Interieur gali saugoti drėgmę ir reguliuoti bendrą kambario oro drėgmę. Šių veikimo mechanizmų kombinacija ThermoShield Interieur daro ypatinga medžiaga, galinčia padengti didelę drėgmę turinčias patalpas, tokias kaip rūsys, virtuvė, vonia, dušas ir pirtis.

Pelėsinio grybelio prevencija su  ThermoVital

Norint išvengti tolimesnio pelėsio atsiradimoir išlaikyti mikroklimato komfortą, pelėsinio grybelio kovos sistemą ThermoProtect mes papildėmevidaus dažais ThermoVital. ThermoVital yra modernių technologijų vidaus dažai. Ji susideda iš milijonų mikroskopinių keraminių burbuliukų, kurie yra sujungti aukštos kokybės rišamąja medžiaga.

Iškeramikinių burbuliukųir aukštos kokybės rišamųjų medžiagų kombinacijos mes gauname aukšto atsparumo dangą, kur ibeveik nenusitrina. Priešingai nei daugelis kitų dangų, ThermoShield neįsielektrina. Dėl to prie paviršiaus neprilimpa nikotino ir nešvarumų nuosėdos. Jei vis tik atsiranda nešvarumų, jie nesukelia jokių cheminių reakcijų su danga. Lengvai nusivalo su vandeniu ir valymo priemonėmis. Drėgmę reguliuojantis poveikis daro ThermoVital puikia veikliąja medţiaga patalpoms su didele  drėgme, tokioms kaip rūsiai, virtuvės ir vonios. ThermoVital yra nepastoviai atviras difuzijai  (kvėpuojantis). Jis palaiko kapiliarinį drėgmės perkėlimą iš sienos. Tokiu būdu ThermoVital gali išsaugoti drėgmę ir ją reguliuodamas kontroliuoti bendrą kambario oro drėgmę. Tai sumažina pelėsinio grybelio atsiradimo galimybę be jokių pesticidų naudojimo. O tai saugo mūsų sveikatą. Olandų TNO institutas, Delft mieste, patvirtina ir rekomenduoja naudoti ThermoShield po pelėsinio grybelio panaikinimo kaip prevencinę priemonę. ThermoVital naudojamas kaip įprastiniai dažai. Galima tepti ant tokių paviršių kaip tinkas, betonas, mediena, metalas arba tapetai. Nereikalingos jokios ypatingos priemonės ar pasiruošimas. Keramikiniai burbuliukai ThermoVital sistemoje sukuria difuzinį šviesos efektą, suteikiantį dažams blizgesio. Rezultatas – nepakartojamas spalvos spindesys. Kambariai, padengti su ThermoVital, ilgai atrodo kaip ką tik renovuoti. ThermoVital ypač puikiai tinka alergiškiems ir astma sergantiems žmonėms, nes jisneišskiria jokių sveikatai kenksmingų ar alergiją sukeliančių garų.

Daugau informacijos www.termofasadai.lt

Tel/faks.: +370 37 340601
Mob. : +370 614 74225

TERMOFASADAI, UAB

Žymės: pelėsis
CROWN – geriausios kokybės dažų pavyzdys

CROWN – geriausios kokybės dažų pavyzdys

Jeigu būsite Druskininkų „AQUA“ sveikatingumo ir poilsio centre, atkreipkite dėmesį į freskas ant sienų. Visos jos yra išdažytos paprasta CROWN „Pusiau matine emulsija“. Panaudotas CROWN gruntas ir viskas atlikta pagal...


Naujai atgimę klasikiniai sienų dangų sprendimai

Naujai atgimę klasikiniai sienų dangų sprendimai

Kuriant būsto interjerą, sienų dangai teikiama daug dėmesio. Ne paslaptis, kad tik su meile įsirengtas būstas, kai į kiekvieną puošybos detalę įdedama dalelė sielos, gali išsiskirti ypatinga šiluma ir jaukumu. Būtent būsto sienoms šiame procese...


Dažome patys. Nuo ko pradėti?

Dažome patys. Nuo ko pradėti?

Atliekate namuose remontą ir beliko nudažyti tik sienas? Tučtuojau papasakosime, kas, kaip ir su kuo, kad netektų sukti galvos ir viską atliktumėte teisingai. Sienų ir lubų dažymas 1. Darbo vietos paruošimas. Visus baldus, jei neįmanoma išnešti,...


Dažai. Kokiais dažais dažyti lubas ir sienas?

Dažai. Kokiais dažais dažyti lubas ir sienas?

Lietuvoje visi labai nemėgsta blizgesio ir nori viską dažyti tik matiniais dažais. Tačiau reikėtų pagalvoti ne tik apie sienų blizgesį, bet apie jų eksploataciją nudažius. Kuo dažai labiau blizga, tuo jie yra stipresni ir atsparesni plovimui,...


Termoizoliaciniai šilumą taupantys dažai ThermoShield

Termoizoliaciniai šilumą taupantys dažai ThermoShield

Termokeraminiai dažai THERMOSHIELD tai šiltinamoji medžiaga, savo sudėtyje turinti milijonus stiklo keramikos rutuliukų. Išdžiūvęs dažų sluoksnis polimerizuojasi ir tampa tvirta, tankia, nepraleidžiančia drėgmės 0,3 mm storio struktūra su...


Medinių grindų lakavimas, alyvavimas, vaškavimas

Medinių grindų lakavimas, alyvavimas, vaškavimas

Įrengtas medines grindis galima lakuoti arba alyvuoti ir po to vaškuoti. Tam, kad pasirinkti tinkamą padengimo būdą, reikia žinoti lakuotų ir alyvuotų-vaškuotų grindų pliusus ir minusus.


Renkantis dažus svarbi ne tik spalva

Renkantis dažus svarbi ne tik spalva

Dažymui paruoštos sienos kviečia prisiliesti teptuku. Tačiau ar tikrai žinote, į kokius dažus geriausia būtų jį merkti? Tai pirmas klausimas, į kurį turėtumėte atsakyti sau ar dažymo specialistui. Dažų pasirinkimas priklauso nuo patalpų...


Namus galite perdažyti per savaitgalį!

Namus galite perdažyti per savaitgalį!

Anksčiau žodis remontas reiškė daug rūpesčių, buvo traktuojamas kaip vargas, nes dažai turėjo stiprų kvapą ir remonto metu tekdavo išsikraustyti iš namų. Dabar tai gali būti įdomus savaitgalio iššūkis! Netiesa, kad visi dažai skleidžia stiprų...


Daža, UAB
Daža, UAB

Pramoninis medienos (dailylenčių, tvoros lentų) dažymas automatizuota įranga, priešgaisrinis medienos impregnavimas. Aukščiausia kokybė!

Bygma, UAB
Bygma, UAB

Silikatiniai dažai laukui ir vidui, neformuojantys plėvelės ir leidžiantys konstrukcijai kvėpuoti.

J.Matukonio I.P.G.Į
J.Matukonio I.P.G.Į

Dažai metalo konstrukcijoms, dažai medienai, dažai išorės / vidaus apdailai, dažymo patarimai

Osmo Lietuva, UAB
Osmo Lietuva, UAB

Osmo - vokiški medienos apdailos produktai Jūsų interjerui bei eksterjerui.

Duliuksa, UAB
Duliuksa, UAB

UAB „Duliuksa“ Lietuvoje atstovauja aukščiausio lygio vidaus ir lauko dažų, dekorų bei dažymo priedų, medžio apsaugos priemonių, struktūrinių tinkų gamintojus iš JAV, Anglijos, Suomijos, Italijos, Airijos, Prancūzijos, Olandijos.

Volonta, UAB
Volonta, UAB

Dažai, interjero dažai, eksterjero dažai, lakai, alyva, amerikietiški dažai, DULUX, SHERWIN WILLIAMS, RELIUS, THOMSONS – prekyba.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.