Sausio 18d. Pirmadienis

Namus galite perdažyti per savaitgalį!

2020 Birželio 30d.

Anksčiau žodis remontas reiškė daug rūpesčių, buvo traktuojamas kaip vargas, nes dažai turėjo stiprų kvapą ir remonto metu tekdavo išsikraustyti iš namų. Dabar tai gali būti įdomus savaitgalio iššūkis! Netiesa, kad visi dažai skleidžia stiprų kvapą – parduotuvių lentynose galima rasti ir labai kokybiškų, ekologinį ženklą turinčių dažų, su kuriais labai patogu ir paprasta dažyti.

Tereikia išsirinkti spalvą bei dažus ir namai gali visiškai pasikeisti per vieną savaitgalį!


Nuotr. „Vivacolor“

„Šiais laikais, kai dažų pasirinkimas didelis, labai nesunkiai galima baldą atnaujinti, perdažius jo detales ir, pritaikius prie kambario sienų spalvos, sukurti visiškai naują interjerą. Pavyzdžiui, jeigu turite mylimą foteliuką, galima perdažyti jo porankius ir baldas bus kaip naujas. Ir svarbiausia čia yra foteliukas, o ne tendencijos. Mes patys galime būti tendencijų kūrėjai, jei vertinsime savo aplinką ir pastebėsime, kad prie naujai nudažytų pilkų sienų gali tikti geltoni ar žydri porankiai“, – drąsina atskleisti savo kūrybiškumą D. Mauricaitė-Kalinauskienė.


Fotelis perdažytas baldų dažais „Vivacolor Green Line Furniture 30
”. Dizainerė D. Mauricaitė-Kalinauskienė.

Dažyti dabar – vienas malonumas

Saulėta geltona spalva nudažiusi savo namus D. Mauricaitė-Kalinauskienė dažymą šiuolaikiniais dažais prilygina rašymui. „Dabar dažyti galima tiesiog dėl malonumo. Anksčiau tai atrodė kaip labai sudėtingas darbas. Sunkiausia yra apsiklijuoti sieną dažymo juosta, kad neišsiteptų lubos. O visa kita – juokų darbas: dažai labai gerai dengia, nereikia jokio specialaus pasiruošimo. Tiesiog dažai ir viskas“, – džiaugiasi aplinką tausojančius, ekologinį ženklą turinčius dažus „Vivacolor Green Line“ atradusi pašnekovė.

Dizainerė pataria jokiu būdu neeksperimentuoti su neaiškios kilmės pigiais dažais. „Pigus variantas gali labai nuliūdinti, kai išbers odą ar prasidės alergijos. Be to, nekokybiški dažai gali labai prastai dengti paviršių: gali dažyti šešis kartus, o vis tiek šviečiasi siena. Kokybiški dažai ne veltui yra vertinami. Ir čia vėl ta pati filosofija, kad nereikia žiūrėti į kainą, o žiūrėti, kodėl tas daiktas yra toks. Ir kai tu išsiaiškini visus kriterijus, labai sumažėja pasirinkimo spektras“, – įsitikinusi moteris.

Atsargiai rinktis dažus pataria ir gydytoja alergologė E. Gasiūnienė. Anot jos, nekokybiški dažai į aplinką išskiria daug lakiųjų organinių junginių, dėl kurių alergiškiems žmonėms gali paūmėti esanti alerginė liga, pvz., suintensyvėja dusulys, paūmėja sloga ar blogėja odos ligos būklė. Sveikiems žmonėms taip pat galimi sveikatos sutrikimai ir apsinuodijimai: gali atsirasti galvos skausmas, pykinimas ir netgi vėmimas, bendras silpnumas, akių gleivinės sudirginimas.

Dažant su saugiais ekologinį ženklą turinčiais dažais, į procesą gali įsijungti ir vaikai. Tad sienų dažymas gali virsti smagiu savaitgalio nuotykiu, po kurio jūsų namai neatpažįstamai pasikeis. „Džiugina ir tai, kad dažant dažais „Vivacolor Green Line“ nereikia uosti blogo kvapo, nes dažai bekvapiai, rankas ar įrankius galima nuplauti tiesiog vandeniu ir muilu. Be to, dažant ir po dažymo dažai į aplinką neišskiria kenksmingų medžiagų ir yra labai patvarūs. Dažymas gali tapti maloniu šeimos savaitgalio laiko praleidimu ir tikrai nereikia bijoti, kad vaikai „sugadins“ namus, kaip tik priešingai – patys prisidėję prie būsto gražinimo labiau pradės saugoti“, – nebijoti duoti vaikams teptuką į rankas, jei dažote ekologinį ženklą turinčiais dažais, ragino dizainerė.

Nepamirškite, kad pasirinkę kokybiškus įrankius ANZA darbas vyks daug greičiau ir po dažymo juos kruopščiai išplovę, galėsite naudoti ne vienerius metus.


Nuotr. „Vivacolor“

Seriją „Vivacolor Green Line“ sudaro lubų, sienų, baldų, radiatorių ir grindų dažai. Visi šie dažai yra vandeniniai, išskiria mažą lakiųjų organinių junginių kiekį, pasižymi puikiomis dengiamosiomis savybėmis, yra itin patvarūs ir užtikrina lengvą dažymą. Ant šių dažų pakuočių esantis Lietuvos pulmonologų ir alergologų draugijos ženklas bei Šiaurės šalių ekologinis ženklas („Šiaurės gulbė“) liudija, kad šių dažų gamybos procesas yra kruopščiai reglamentuotas nuo pat žaliavų pirkimo iki dažų išpilstymo į pakuotes, griežtai kontroliuojama tiek žaliavų, tiek jau pagamintų dažų kokybė.

Siekiant įsitikinti, kad šie dažai yra saugūs naudoti, jais dažyti paviršiai buvo ilgą laiką bandomi, tad, gydytojos alergologės E. Gasiūnienės teigimu, tai tinkamas pasirinkimas tiems, kas teikia pirmenybę sveikatą bei aplinką tausojančioms priemonėms.

Elektroninė parduotuvė eparduotuve.tikkurila.lt

Itin veiksminga medienos apsauga nuo ugnies

Itin veiksminga medienos apsauga nuo ugnies

Pastebime vis daugiau interjerų, kuriuose naudojamas medis. Medžio apdaila populiarėja ne tik namuose, bet ir visuomeninėse patalpose: biuruose, kavinėse, restoranuose, kino teatruose. Todėl dažnai užduodamas klausimas, kaip apsaugoti medieną nuo...


CROWN – geriausios kokybės dažų pavyzdys

CROWN – geriausios kokybės dažų pavyzdys

Jeigu būsite Druskininkų „AQUA“ sveikatingumo ir poilsio centre, atkreipkite dėmesį į freskas ant sienų. Visos jos yra išdažytos paprasta CROWN „Pusiau matine emulsija“. Panaudotas CROWN gruntas ir viskas atlikta pagal...


Šviečiantis lakas tamsoje

Šviečiantis lakas tamsoje

TAIKA GLOW lakas, tai naujiena rinkoje. Matykite tamsoje! Matinis tamsoje (žalsvai) šviečiantis lakas. Šviečia apie 6 valandas. Vandens pagrindu. Pasikrauna dienos šviesoje ir yra beveik nematomas šviesioje patalpoje. Tai novatoriškas sprendimas...


Dažome patys. Nuo ko pradėti?

Dažome patys. Nuo ko pradėti?

Atliekate namuose remontą ir beliko nudažyti tik sienas? Tučtuojau papasakosime, kas, kaip ir su kuo, kad netektų sukti galvos ir viską atliktumėte teisingai. Sienų ir lubų dažymas 1. Darbo vietos paruošimas. Visus baldus, jei neįmanoma išnešti,...


Termoizoliaciniai šilumą taupantys dažai ThermoShield

Termoizoliaciniai šilumą taupantys dažai ThermoShield

Termokeraminiai dažai THERMOSHIELD tai šiltinamoji medžiaga, savo sudėtyje turinti milijonus stiklo keramikos rutuliukų. Išdžiūvęs dažų sluoksnis polimerizuojasi ir tampa tvirta, tankia, nepraleidžiančia drėgmės 0,3 mm storio struktūra su...


Dažymas viduje, problemos ir sprendimai

Dažymas viduje, problemos ir sprendimai

Pūslelės atsiranda dėl vietomis prie paviršiaus neprikibusios ir pakilusios dažų plėvelės. Ant drėgno arba šlapio paviršiaus uždažyta aliejiniais ar alkidiniais dažais. Per lauko sienas sunkiasi drėgmė į vidų (mažesnė tikimybė, kai nudažyta...


PENTACOLOR ARGENTUM – ANTIBAKTERINIAI DAŽAI SU SIDABRO JONAIS

PENTACOLOR ARGENTUM – ANTIBAKTERINIAI DAŽAI SU SIDABRO JONAIS

Ištisus šimtmečius sidabras yra gerai žinomas kaip didžiausias bakterijų priešas, pasižymintis gydomosiomis savybėmis, kuriomis žmonija naudojasi visą gyvavimo laikotarpį. Nieko keisto, kad imperatoriai skatino karius vandenį gabenti tik...


Dažų parinkimas namams

Dažų parinkimas namams

Senuose gyvenamuosiuose namuose vidaus apdailos darbams buvo naudojami kalkių, kreidos, aliejiniai ir cemento dažai. Kalkių bei kreidos dažai buvo gaminami maišant minėtas medžiagas su vandeniu, kaulų arba stalių klijais, kazeino milteliais. Tokie...


J.Matukonio I.P.G.Į
J.Matukonio I.P.G.Į

Dažai metalo konstrukcijoms, dažai medienai, dažai išorės / vidaus apdailai, dažymo patarimai

Duliuksa, UAB
Duliuksa, UAB

UAB „Duliuksa“ Lietuvoje atstovauja aukščiausio lygio vidaus ir lauko dažų, dekorų bei dažymo priedų, medžio apsaugos priemonių, struktūrinių tinkų gamintojus iš JAV, Anglijos, Suomijos, Italijos, Airijos, Prancūzijos, Olandijos.

Volonta, UAB
Volonta, UAB

Dažai, interjero dažai, eksterjero dažai, lakai, alyva, amerikietiški dažai, DULUX, SHERWIN WILLIAMS, RELIUS, THOMSONS – prekyba.

Bygma, UAB
Bygma, UAB

Silikatiniai dažai laukui ir vidui, neformuojantys plėvelės ir leidžiantys konstrukcijai kvėpuoti.

Osmo Lietuva, UAB
Osmo Lietuva, UAB

Osmo - vokiški medienos apdailos produktai Jūsų interjerui bei eksterjerui.

Daža, UAB
Daža, UAB

Pramoninis medienos (dailylenčių, tvoros lentų) dažymas automatizuota įranga, priešgaisrinis medienos impregnavimas. Aukščiausia kokybė!

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.