Balandžio 5d. Sekmadienis

Kavos aparatas namų interjere

2014 Gegužės 12d.
Peržiūrų skaičius: 54784
Kavos aparatas namų interjere

Šiuo metu rinkdamiesi kavos aparatą pirkėjai domisi ne tik kokią kavą su juo pagamins, bet ir kaip jis tiks prie namų interjero, pirmiausiai, žinoma, prie virtuvės. Pirkėjai ieško patogaus, kompaktiško, daug vietos neužimančio kavos aparato. Dabar populiarūs į baldus įmontuojami kavos aparatai. Daug kam iškyla klausimas – ar buitinę techniką slėpti ar demonstruoti ir rodyti? Tai kartais priklauso nuo to, ar norime, kad virtuvė būtų standartinė ar labiau originali. Kavos aparatą galima įmontuoti į sieninę spintelę, svarbu jį derinti prie kambario stilistikos, kad ypatingai neišsiskirtų, tačiau galima pasirinkti tokią spalvą, kuri kristų į akis ir būtų matoma visiems. Tai jau kiekvieno skonio ir požiūrio reikalas. Kalbant apie mados tendencijas, pastaraisiais metais virtuvinė technika kartais būna slepiama. Įmontuojama daugelis prietaisų, taip pat ir kavos aparatai. Išorėje palieka tik tai, ko negalima paslėpti. Sakoma, kad kavos aparatai ir kombainai nebeafišuojami, nors vis dar yra žmonių, kurie, isigiję brangų daiktą, norti, kad ši interjero detalė kristų į akis.

Dabar nesistengiama, kad kavos aparatai būtų dideli. Mažesni tampa tokia pat interjero dalimi kaip ir nešiojamas kompiuteris ar išmanusis telefonas. Kavos aparatų rinkoje mažiausią mums gali pasiūlyti kompanija „Jura“. Jau prieš keletą metų pasaulinėje buitinės technikos ir elektronikos parodoje buvo pristatytas bene mažiausias pasaulyje aparatas „Jura“ Ena Micro 9 One Touch.

Jis yra tiek universalus, jog gali tapti bet kurios virtuvės interjero detale. Jo aukštis siekia vos 32,3 cm, o plotis – 23 cm. Tai be galo kompaktiškas kavos aparatų modelis, pasižymintis ne tik puikiais techniniais sprendimais, bet ir naudojimo paprastumu. Jis niekuo neatsilieka nuo didelių apimčių kavos aparatų.

Prie namų interjero nesunku priderinti ir kapsulinius espresso kavos  aparatus, ypač tokius kaip “Vergnano Tre Espresso Wood”.

Aparato dizainas yra inovatyvus ir ypač dera prie modernaus viurtuvės interjero. Jis yra kompaktiškas ir tinkamas nedidelėje erdvėje. Ypač patogu, kai galima pakelti rankeną ir panaudotas kapsules išmesti į stalčių. Jų ten telpa keliolika, tad dažnai nereikia valyti. Šiuolaikinei virtuvei ypač tinka toks medžio spalvos aparatas, nes tai spalva, kurią lengva pritaikyti prie kitų virtuvės baldų, žinoma, jei nesame visiškai klasikinės virtuvės gerbėjai ir nenorime, kad joje figūruotų tik juoda su balta derinamos spalvos.

Kiekvienas, įsigydamas kavos aparatą žiūri, kad jis būtų ne tik prabangos prekė, bet ir maloni interjero dalis. Šiuolaikiški „Jura“, „De Longhi“ ir kiti automatiniai kavos aparatai gali papuošti kiekvienus namus, nes jų gamintojai siūlo daugybę modernių ir naujoviškų variantų. Pavyzdžiui, puikia interjero detale gali tapti Philips Saeco kavos aparatai. Ypač „Odea“ linija.

Tikrai galima rasti tai, kas namų interjerą padarys jaukų ir šiek tiek prabangų. Svarbiausia, jog šios linijos siūlomas dizainas patinka visiems, kuriems svarbu virtuvės išskirtinis stilius. „Saeco Philips“ prekės ženklo „Royal“ linijos kavos aparatai taip pat yra tiek praktiški ir patogūs, jog leidžia mėgautis akimirkos malonumu geriant kavą. Yra žmonių, kurie net neįsivaizduoja savo virtuvės be šios malonios interjero detalės. Tai ypač svarbu smaližiams, kurie dažnai mėgaujasi kava. O kas gali būti maloniau akiai už skaitmeninę švieslentę, kai galima lengvai, paprastai ir karališkai užprogramuoti tokią kavą, kokią jau gėrei ir kokios vėl norisi. Kodėl pirkėjai vis mieliau renkasi “Philips“ technologijas, nesunku atsakyti. Kai namų interjere turi tokį kavos aparatą, tai ne tik grožis, bet ir energiją taupantis prietaisas. Kai kurie iš jų mažiau kenksmingi aplinkai nei įprasti kavos aparatai, nes gaminami iš pusiau perdirbto plastiko. O tai reiškia, kad tokie prietaisai yra ekologiški. Dėl ypatingo dizaino ir dėl medžiagų, iš kurių jie pagaminti, jų dalys lengviau perdirbamos, kai prietaisai nebenaudojami. Žmonės dabar jau įprato kreipti dėmesį, kokią buitinę techniką įsigyja ir ar ji yra draugiška aplinkai.

Kalbant apie kavos aparatų dizainą ir jų galimybes namų interjere, tiesiog negalima nepaminėti espresso kavos aparato „Victoria Arduino Adonis“. Šis aparatas patrauklus visiems, nes yra elegantiško dizaino ir turi prašmatnių retro elementų, puikiai derančių su šiuolaikiniu modernumu. Kiekvienas, turintis įdomesnį kavos aparatą, žino, kaip malonu, kai jis sugeba tarsi žaisti su šviesa, kai skleidžia tokią šviesą ir sukuria tokius šešėlius, kurie harmonizuoja aplinką. Šis ir panašūs kavos aparatai vienija ir išorės grožį ir puikų jais pagamintos kavos skonį. Kai puodeliai pašildomi, o dar ir apšviečiami, o aparato korpusas primena kavos pupelės formą (yra ir tokių), ką ir bekalbėti, kokia maloni tokia interjero detalė. Ar rinktis tiesių ar lenktų linijų kavos aparatus, žinoma, taip pat priklauso nuo to, kokioje aplinkoje gyvename, kokia yra virtuvė ir kokį stilių vertiname.

Kiekvienas, kuris mėgsta ir praktiškumą, ir prabangą, nelieka abejingas italų kavos aparatų meistrų darbui. Italų meistrų tradicijas puikiai atspindi GB/5 kavos aparatas, kurį daugiausiai naudoja restoranai ir kavinės, tačiau turtingesniems klientams taip pat patogu jį įsigyti.

Šio aparato dizainas sukurtas pagal itališką La Malzocco dvasią. Toks ir kiti italų gamybos aparatai kavai gaminti visų pirma kelia estetinį pasigėrėjimą, o kai dar suvokiama, kad jie jungia ir aukščiausias technologijas bei subtilias ir grakščias linijas, kiekvienam aišku, jog bus galima mėgautis puikios kokybės kava. Namų interjere turėti tokį aparatą – kiekvieno grožį ir patogumą išmanančio svajonė. Tai yra aukščiausios kokybės kavos ruošimo technika, geriausi technologiniai sprendimai.

Įsigyjantys panašaus tipo kavos aparatą – ar tai būtų kavinė, ar namai – žino, jog puikus dizainas net tik papuošia namus, bet ir sukuria jaukesnę, estetiškesnę ir laimingesnę aplinką.

Daugiau informacijos apie kavos aparatus ir kaip išsirinkti sau tinkamiausią, galite rasti: www.kavosdraugas.lt

Skubus fototechnikos taisymas Vilniuje

Skubus fototechnikos taisymas Vilniuje

Retai kuris nusipirkęs fotoaparatą paskaito instrukciją ar pasidomi internete, kaip tinkamai jį prižiūrėti.Profesionalūs fotografai, turintys brangią įrangą tą žino, bet kai perki fotoaparatą tik asmeniniam naudojimui, tikrai nesusimąstai apie...


Derekis.lt: Ar tikrai mums reikalinga išmanioji buitinė technika?

Derekis.lt: Ar tikrai mums reikalinga išmanioji buitinė technika?

Futurologai ir technologijų ekspertai dar prieš keletą metų sakė – jau netrukus visa buitinė technika bus išmanioji. Praėjo keletas metų, tačiau ar mūsų namai tapo išmanesni? Robotų namuose masiškai neturime, kaip rodoma fantastiniuose...


Apie indaploves

Apie indaploves

Dabar rinkoje yra daugybė įvairiausių firmų gaminių. Indaplovės skirstomos į laisvai pastatomas ir integruojamas į baldus. O pastarosios gali būti su matomu ar paslėptu valdymo pultu.Jų plotis - 45 arba 60 cm. Pirmosiose telpa 8- 9 komplektai...


Kuo "Defiant" paspirtukas pranašesnis už kitus?

Kuo "Defiant" paspirtukas pranašesnis už kitus?

Elektriniai paspirtukai populiarėja ne dienomis, o tiesiog valandomis. Tai „karščiausia“ prekė – tą patvirtino Derekis.lt el. parduotuvės vadybininkai, kurie vos spėja suktis jas ruošdami kurjeriams. Lietuviams elektriniai...


Ką verta žinoti apie dulkių siurblius

Ką verta žinoti apie dulkių siurblius

Dulkiu siurblys – daiktas, be kurio šiuolaikinė namų šeimininkė neįsivaizduoja namų tvarkymo. Jis skirtas nešvarumams, esantiems dangos paviršiuje valyti, juos susiurbiant. Standartinis veikimo principas paprastas: kompresorius traukia...


Ar žinojote, kad Samsung gamina ne tik televizorius bet ir įmontuojamą buitinę techniką?

Ar žinojote, kad Samsung gamina ne tik televizorius bet ir įmontuojamą buitinę techniką?

Korėjos kompaniją Samsung daugelis žino kaip didžiausią pasaulyje televizorių ir išmaniųjų telefonų gamintoją. Naujieji telefonai Samsung Galaxy S10 laikomi geriausiai rinkoje pagal daugelį parametrų ir jau seniai lenkia Apple produkciją....


Oro aromatizatorius

Oro aromatizatorius

Jei norite namuose sukurti jaukia,malonia aplinka namuose ar biure, ar jei namuose vargina erzinantis,nemalonus kvapas,kuri sukelia seni daiktai, įsigėrę cigarečių kvapai, skubame pirkti namų kvapus arba oro kvapiklius, kaip žinia, jie gali...


Projekcinis ekranas – savomis rankomis

Projekcinis ekranas – savomis rankomis

Reikalingas didelės raiškos ir aukštos kokybės projekcinis ekranas? Svarstote, kaip išsirinkti tinkamiausią? Mažiau kalbų – daugiau darbų! Su PAINT ON SCREEN dažais ekranams sukursite profesionalų projekcinį ekraną savomis rankomis. Didelė...


IMARKET, UAB
IMARKET, UAB

IMARKET.LT tinklapyje išsirinkti ir įsigyti prekę patogu ir paprasta.

V. Matulio įmonė
V. Matulio įmonė

Internetinė buitinės technikos parduotuvė

Audiocentras, UAB
Audiocentras, UAB

AUDIOCENTRAS vykdo prekybą garso ir vaizdo technika. Platus asortimentas ir greitas pristatymas! Kokybiškas garsas jums!

RMB prekyba, UAB Salonas "Garso Harmonija"
RMB prekyba, UAB Salonas "Garso Harmonija"

Garso ir vaizdo sistemų projektavimas, montavimas butuose, namuose, komercinės paskirties patalpose (kavinės, barai, restoranai, prekybinės salės).

D. Kubiliaus firma „Muzikinis Garažas“
D. Kubiliaus firma „Muzikinis Garažas“

Mūsų klijentams siūlome nuostabų muzikos ir vaizdo perteikimą, garso aparatūrą sukuriančią artimą idealui klausytojo ryšį su autoriaus idėja ir kūriniu.

AP TRADE, UAB
AP TRADE, UAB

derekis.lt - geriausi namų elektronikos ir buitinės technikos pasiūlymai Jums!

SATORA, UAB TELEVIZORIŲ IŠPARDUOTUVĖ
SATORA, UAB TELEVIZORIŲ IŠPARDUOTUVĖ

TELEVIZORIŲ IŠPARDAVIMAS - el. parduotvė. Telvizoriai geriausiomis kainomis!
+37067614979

Hifi Centras, UAB
Hifi Centras, UAB

Stereo aparatūra, namų kino aparatūra, garso kolonėlės, kabeliai, ausinės, aksesuarai

Eimeta, UAB
Eimeta, UAB

Buitinė technika aukščiausia kokybė - palankiausios kainos!

Vektrona, UAB
Vektrona, UAB

Buitinė technika internetu – tai greitas ir patogus būdas apsipirkti nė neišeinant iš namų!

UAB "Serva Se" Garso aparatūros salonas "Lyra"
UAB "Serva Se" Garso aparatūros salonas "Lyra"

Didžiausias kokybiškos garso aparatūros pasirinkimas. Stereo sistemos, namų kino ir multiroom įranga. Garso kolonėlės, stiprintuvai, grotuvai, AV resiveriai, jungiamieji laidai.

Daneka, UAB
Daneka, UAB

Virtuvės ir vonios kambario buitinė technika

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.