Rugpjūčio 11d. Antradienis

Kaip tinkamai prijungti skalbimo mašiną?

2020 Sausio 23d.
Kaip tinkamai prijungti skalbimo mašiną?

Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be skalbimo mašinos? Suprantama, kad ne, kadangi tai prietaisas, kuris padeda mums gyventi ne tik švariai, tačiau ir taupo laiką. Sugedusios įrangos tvarkymas dažniausiai neatidėliojamas. Kadangi Salvata.lt meistrai paslaugas teikia ne tik greičiau, tačiau ir pigiai - tai yra geriausias pasirinkimas.

Žinoma, skalbimo mašinos remonto paslaugos bus reikalingos kur kas rečiau, jeigu patys pirmi jos įsigijimo žingsniai bus užtikrinti. Apie ką mes? Apie pajungimą, kuris daugeliui žmonių yra vienas kebliausių darbų.

Vėlgi, skalbimo mašinos pajungimas gali būti paliekamas profesionalams, kurie užtikrina, kad viskas bus sklandu kreipkitės>>

Įsigijus skalbimo mašiną ji turi būti pastatoma toje vietoje, kurioje stovės visa laiką. Radus vietą bus kur kas paprasčiau išmatuoti – kokio ilgio žarna reikalinga. Nors dažniausiai perkant skalbyklę žarnos būna komplektuose, tačiau kartais gali tekti įsigyti papildomai ilgesnes, kad jos stabiliai pasiektų vandens išbėgimo vamzdžius.

Taip pat žarnos ilgumas padeda kur kas paprasčiau rūpintis namais. Kartais skalbyklę gali tekti patraukti iš vietos, kai reikia išsivalyti grindis. Tokiu atveju žarna taip pat turi būti ilgesnė, kad atitraukimo metu jos galas vistiek liktų vamzdyje.

Prieš bandydami skalbimo mašiną taip pat turite pasirūpinti, kad joje neliktų transportavimui skirtų varžtų. Kas bus, jeigu skalbsite su jais? Dažniausiai skalbyklė kratosi, girdi keisti garsai, dažnai žmonės galvoja, kad įsigijo brokuotą gaminį.

Kokybiškam vandens padavimui reikalingas ventilio montavimas.  Jam primontuoti būtinai reikalingas santechnikinis raktas, taip pat, speciali sandarinimo masė. Ant kranelio yra maunama žarna, o kitas jos galas, suprantama, jungiamas prie skalbyklės.

Taip pat reikia pasirūpinti ir tinkamu nuotekų žarnos pajungimu. Geriausia, kad ji būtų laikoma/vedama palei žemę. Tarp skalbimo mašinos žarnos bei kanalizacijos vamzdžio turi būti dedama tarpinė, kuri suteikia papildomą izoliaciją.

Žinoma, jungimo metu žiūrėkite, kad nei viena žarna nebūtų sulenkta, nesusidarytų kilpos, kurios gali trukdyti skalbyklei veikti.

Galiausiai telieka įjungti skalbimo mašiną ir pasižiūrėti – kaip ji veikia. Jeigu viskas gerai – puiku, jeigu ne – tokiu atveju skubiau kreipkitės į pardavėjus.

Ne tik skalbyklės, bet ir kaitlentės pajungimas, boilerio pajungimo darbai gali tik atrodyti paprasti, tačiau išties reikalauja detalumo. Galbūt todėl daugelis kreipiasi į meistrus, kurie  buitinę techniką paruošia naudojimui.

Telefono remontas karantino metu

Telefono remontas karantino metu

Šiuo metu daugelis iš mūsų dirba nuotoliniu būdu – aš vienas iš jų. Pripažinsiu, pirmomis dienomis buvo keista, kad nereikia skubėti išvažiuoti iš namų dar iki prasidedant automobilių spūstims, kurios būdavo dažnos mano įprastame maršrute į...


Bevandenės skalbyklės: skalbimas sausu ledu

Bevandenės skalbyklės: skalbimas sausu ledu

Vienas iš labiausiai varginančių buities darbų yra skalbimas. Žinoma, dabar tai labai paprasta: sumetei nešvarius rūbus į automatinės skalbyklės būgną, įbėrei skalbimo miltelių, įpylei minkštiklio, paspaudei keletą mygtukų ir tik nepamiršk po...


Derekis.lt: Ar tikrai mums reikalinga išmanioji buitinė technika?

Derekis.lt: Ar tikrai mums reikalinga išmanioji buitinė technika?

Futurologai ir technologijų ekspertai dar prieš keletą metų sakė – jau netrukus visa buitinė technika bus išmanioji. Praėjo keletas metų, tačiau ar mūsų namai tapo išmanesni? Robotų namuose masiškai neturime, kaip rodoma fantastiniuose...


IMARKET.LT  Prekės internetu- puikiausias sprendimas taupantiems laiką ir pinigus

IMARKET.LT Prekės internetu- puikiausias sprendimas taupantiems laiką ir pinigus

Gyvenime yra malonesnių užsiėmimų nei visą dieną ieškoti reikiamos prekės įvairiuose prekybos centruose, stovėti automobilių kamščiuose,eilėse prie kasų... IMARKET.LT tinklapyje išsirinkti ir įsigyti prekę patogu ir paprasta. Pagal jūsų...


Su kino teatru vykstame į gamtą

Su kino teatru vykstame į gamtą

Patraukliai skambančią idėją įgyvendinti lauko sąlygomis ne taip paprasta. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad mažesnį ar didesnį kino teatrą teoriškai galima įsirengti bet kur gamtoje. Svarbu tik, kad kur nors šalia būtų elektros šaltinis, pavyzdžiui,...


Kaip išsirinkti šaldytuvą

Kaip išsirinkti šaldytuvą

Pirmiausia apsispręskite, kokios talpos šaldytuvas bus reikalingas – ji svyruoja nuo 45 iki 600 litrų naudingojo tūrio, galima rasti ir 800 l gigantų. Taip pat gali būti svarbūs ir buitinės technikos išmatavimai, nes ne kiekvienas gali...


Ekonomiškiausios - indukcinės kaitlentės

Ekonomiškiausios - indukcinės kaitlentės

Vienos ekonomiškiausių kaitlenčių, yra indukcinės kaitlentės. Jų pranašumas, kad kaitina magnetinėmis bangomis.Šiluma tiesiogiai ir nuosekliai sklinda į indo paviršių, dėl to paspartėja maisto gamyba ir mažiau suvartojama elektros energijos....


Kuo kvepia jūsų šaldytuve?

Kuo kvepia jūsų šaldytuve?

Visi mes retkarčiais susiduriame su tokiu reiškiniu kaip nemalonus kvapas šaldytuve. Vieną dieną atidarome šaldytuvo dureles, o ten... Maža kas nutinka: pamirštame kur nors šaldytuvo kamputyje įspraustą produktą, laiku neišmetame, ir kvapelis...


Daneka, UAB
Daneka, UAB

Virtuvės ir vonios kambario buitinė technika

Audiocentras, UAB
Audiocentras, UAB

AUDIOCENTRAS vykdo prekybą garso ir vaizdo technika. Platus asortimentas ir greitas pristatymas! Kokybiškas garsas jums!

Eimeta, UAB
Eimeta, UAB

Buitinė technika aukščiausia kokybė - palankiausios kainos!

Vektrona, UAB
Vektrona, UAB

Buitinė technika internetu – tai greitas ir patogus būdas apsipirkti nė neišeinant iš namų!

Technikai, UAB
Technikai, UAB

Elektronikos, kompiuterių, telefonų, buitinės technikos remontas. Taisome beveik viską !

UAB "Serva Se" Garso aparatūros salonas "Lyra"
UAB "Serva Se" Garso aparatūros salonas "Lyra"

Didžiausias kokybiškos garso aparatūros pasirinkimas. Stereo sistemos, namų kino ir multiroom įranga. Garso kolonėlės, stiprintuvai, grotuvai, AV resiveriai, jungiamieji laidai.

IMARKET, UAB
IMARKET, UAB

IMARKET.LT tinklapyje išsirinkti ir įsigyti prekę patogu ir paprasta.

AP TRADE, UAB
AP TRADE, UAB

derekis.lt - geriausi namų elektronikos ir buitinės technikos pasiūlymai Jums!

D. Kubiliaus firma „Muzikinis Garažas“
D. Kubiliaus firma „Muzikinis Garažas“

Mūsų klijentams siūlome nuostabų muzikos ir vaizdo perteikimą, garso aparatūrą sukuriančią artimą idealui klausytojo ryšį su autoriaus idėja ir kūriniu.

V. Matulio įmonė
V. Matulio įmonė

Internetinė buitinės technikos parduotuvė

Hifi Centras, UAB
Hifi Centras, UAB

Stereo aparatūra, namų kino aparatūra, garso kolonėlės, kabeliai, ausinės, aksesuarai

RMB prekyba, UAB Salonas "Garso Harmonija"
RMB prekyba, UAB Salonas "Garso Harmonija"

Garso ir vaizdo sistemų projektavimas, montavimas butuose, namuose, komercinės paskirties patalpose (kavinės, barai, restoranai, prekybinės salės).

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.