Vasario 23d. Sekmadienis

Kaip tinkamai prijungti skalbimo mašiną?

2020 Sausio 23d.
Kaip tinkamai prijungti skalbimo mašiną?

Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be skalbimo mašinos? Suprantama, kad ne, kadangi tai prietaisas, kuris padeda mums gyventi ne tik švariai, tačiau ir taupo laiką. Sugedusios įrangos tvarkymas dažniausiai neatidėliojamas. Kadangi Salvata.lt meistrai paslaugas teikia ne tik greičiau, tačiau ir pigiai - tai yra geriausias pasirinkimas.

Žinoma, skalbimo mašinos remonto paslaugos bus reikalingos kur kas rečiau, jeigu patys pirmi jos įsigijimo žingsniai bus užtikrinti. Apie ką mes? Apie pajungimą, kuris daugeliui žmonių yra vienas kebliausių darbų.

Vėlgi, skalbimo mašinos pajungimas gali būti paliekamas profesionalams, kurie užtikrina, kad viskas bus sklandu kreipkitės>>

Įsigijus skalbimo mašiną ji turi būti pastatoma toje vietoje, kurioje stovės visa laiką. Radus vietą bus kur kas paprasčiau išmatuoti – kokio ilgio žarna reikalinga. Nors dažniausiai perkant skalbyklę žarnos būna komplektuose, tačiau kartais gali tekti įsigyti papildomai ilgesnes, kad jos stabiliai pasiektų vandens išbėgimo vamzdžius.

Taip pat žarnos ilgumas padeda kur kas paprasčiau rūpintis namais. Kartais skalbyklę gali tekti patraukti iš vietos, kai reikia išsivalyti grindis. Tokiu atveju žarna taip pat turi būti ilgesnė, kad atitraukimo metu jos galas vistiek liktų vamzdyje.

Prieš bandydami skalbimo mašiną taip pat turite pasirūpinti, kad joje neliktų transportavimui skirtų varžtų. Kas bus, jeigu skalbsite su jais? Dažniausiai skalbyklė kratosi, girdi keisti garsai, dažnai žmonės galvoja, kad įsigijo brokuotą gaminį.

Kokybiškam vandens padavimui reikalingas ventilio montavimas.  Jam primontuoti būtinai reikalingas santechnikinis raktas, taip pat, speciali sandarinimo masė. Ant kranelio yra maunama žarna, o kitas jos galas, suprantama, jungiamas prie skalbyklės.

Taip pat reikia pasirūpinti ir tinkamu nuotekų žarnos pajungimu. Geriausia, kad ji būtų laikoma/vedama palei žemę. Tarp skalbimo mašinos žarnos bei kanalizacijos vamzdžio turi būti dedama tarpinė, kuri suteikia papildomą izoliaciją.

Žinoma, jungimo metu žiūrėkite, kad nei viena žarna nebūtų sulenkta, nesusidarytų kilpos, kurios gali trukdyti skalbyklei veikti.

Galiausiai telieka įjungti skalbimo mašiną ir pasižiūrėti – kaip ji veikia. Jeigu viskas gerai – puiku, jeigu ne – tokiu atveju skubiau kreipkitės į pardavėjus.

Ne tik skalbyklės, bet ir kaitlentės pajungimas, boilerio pajungimo darbai gali tik atrodyti paprasti, tačiau išties reikalauja detalumo. Galbūt todėl daugelis kreipiasi į meistrus, kurie  buitinę techniką paruošia naudojimui.

Oro aromatizatorius

Oro aromatizatorius

Jei norite namuose sukurti jaukia,malonia aplinka namuose ar biure, ar jei namuose vargina erzinantis,nemalonus kvapas,kuri sukelia seni daiktai, įsigėrę cigarečių kvapai, skubame pirkti namų kvapus arba oro kvapiklius, kaip žinia, jie gali...


Buitinė technika palengvina gyvenimą

Buitinė technika palengvina gyvenimą

Šiuolaikinė technika palengvina kiekvieno mūsų gyvenimą. Be elektros, viryklių, kompiuterių, šaldytuvų ir kitų technikos stebuklų gyvenimą įsivaizduoti sunku. Tiesa, yra žmonių, kuriems buitinė technika gyvenimą padaro daug lengvesniu. Tai daug...


Kaip išsirinkti šaldytuvą

Kaip išsirinkti šaldytuvą

Pirmiausia apsispręskite, kokios talpos šaldytuvas bus reikalingas – ji svyruoja nuo 45 iki 600 litrų naudingojo tūrio, galima rasti ir 800 l gigantų. Taip pat gali būti svarbūs ir buitinės technikos išmatavimai, nes ne kiekvienas gali...


Kavos aparatas namų interjere

Kavos aparatas namų interjere

Šiuo metu rinkdamiesi kavos aparatą pirkėjai domisi ne tik kokią kavą su juo pagamins, bet ir kaip jis tiks prie namų interjero, pirmiausiai, žinoma, prie virtuvės. Pirkėjai ieško patogaus, kompaktiško, daug vietos neužimančio kavos aparato. Dabar...


Apie indaploves

Apie indaploves

Dabar rinkoje yra daugybė įvairiausių firmų gaminių. Indaplovės skirstomos į laisvai pastatomas ir integruojamas į baldus. O pastarosios gali būti su matomu ar paslėptu valdymo pultu.Jų plotis - 45 arba 60 cm. Pirmosiose telpa 8- 9 komplektai...


Garų surinktuvo pirkimui reikia pasiruošti

Garų surinktuvo pirkimui reikia pasiruošti

Garų surinktuvo kokybė pradėjo kalbėti pati už save tuomet, kai virtuvė su svetaine tapo bendra erdve. Šio prietaiso pasirinkimą nulemia trys pagrindiniai bruožai: efektyvus garų surinkimas ir kvapo pašalinimas, tylus veikimas ir dizainas.


Ekonomiškiausios - indukcinės kaitlentės

Ekonomiškiausios - indukcinės kaitlentės

Vienos ekonomiškiausių kaitlenčių, yra indukcinės kaitlentės. Jų pranašumas, kad kaitina magnetinėmis bangomis.Šiluma tiesiogiai ir nuosekliai sklinda į indo paviršių, dėl to paspartėja maisto gamyba ir mažiau suvartojama elektros energijos....


Kaip pasirinkti skalbimo mašiną

Kaip pasirinkti skalbimo mašiną

Pirmiausiai reikia nuspręsti, kurioje vietoje mašina turi stovėti, nes tai lems jos matmenų ir įkrovos tipo (iš priekio ar per viršų) pasirinkimą. Renkant vietą reiktų nepamiršti, kad mašiną reiks įjungti į tinklą, įrengti vandens įpylimo ir...


RMB prekyba, UAB Salonas "Garso Harmonija"
RMB prekyba, UAB Salonas "Garso Harmonija"

Garso ir vaizdo sistemų projektavimas, montavimas butuose, namuose, komercinės paskirties patalpose (kavinės, barai, restoranai, prekybinės salės).

SATORA, UAB TELEVIZORIŲ IŠPARDUOTUVĖ
SATORA, UAB TELEVIZORIŲ IŠPARDUOTUVĖ

TELEVIZORIŲ IŠPARDAVIMAS - el. parduotvė. Telvizoriai geriausiomis kainomis!
+37067614979

V. Matulio įmonė
V. Matulio įmonė

Internetinė buitinės technikos parduotuvė

Hifi Centras, UAB
Hifi Centras, UAB

Stereo aparatūra, namų kino aparatūra, garso kolonėlės, kabeliai, ausinės, aksesuarai

Vektrona, UAB
Vektrona, UAB

Buitinė technika internetu – tai greitas ir patogus būdas apsipirkti nė neišeinant iš namų!

Eimeta, UAB
Eimeta, UAB

Buitinė technika aukščiausia kokybė - palankiausios kainos!

Daneka, UAB
Daneka, UAB

Virtuvės ir vonios kambario buitinė technika

UAB "Serva Se" Garso aparatūros salonas "Lyra"
UAB "Serva Se" Garso aparatūros salonas "Lyra"

Didžiausias kokybiškos garso aparatūros pasirinkimas. Stereo sistemos, namų kino ir multiroom įranga. Garso kolonėlės, stiprintuvai, grotuvai, AV resiveriai, jungiamieji laidai.

IMARKET, UAB
IMARKET, UAB

IMARKET.LT tinklapyje išsirinkti ir įsigyti prekę patogu ir paprasta.

Audiocentras, UAB
Audiocentras, UAB

AUDIOCENTRAS vykdo prekybą garso ir vaizdo technika. Platus asortimentas ir greitas pristatymas! Kokybiškas garsas jums!

AP TRADE, UAB
AP TRADE, UAB

derekis.lt - geriausi namų elektronikos ir buitinės technikos pasiūlymai Jums!

Technikai, UAB
Technikai, UAB

Elektronikos, kompiuterių, telefonų, buitinės technikos remontas. Taisome beveik viską !

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.