Birželio 4d. Ketvirtadienis

Ką verta žinoti apie dulkių siurblius

Peržiūrų skaičius: 72472
Ką verta žinoti apie dulkių siurblius

Dulkiu siurblys – daiktas, be kurio šiuolaikinė namų šeimininkė neįsivaizduoja namų tvarkymo. Jis skirtas nešvarumams, esantiems dangos paviršiuje valyti, juos susiurbiant. Standartinis veikimo principas paprastas: kompresorius traukia šiukšles ir orą. Visi nešvarumai surenkami į medžiaginį (daugiakartinio naudojimo) ar popierinį maišelį. Vis labiau populiarėja dulkiu siurbliai su vandens filtru, kuomet nešvarumai dar perkošiami per jį. Vandens dulkiu siurbliai rekomenduojami ir alergiškiems žmonėms. Jie ne tik surenka smulkiausias dulkes, bet ir drėkina, bei valo orą.

Dulkiu siurbliai, traukiami arkliais

Dulkiu siurbliai negali pasigirti labai ilga istorija. Pirmasis dulkiu siurblys buvo sukonstruotas ne taip ir seniai, tik 1865 metais Čikagoje, o pirmasis elektrinis dulkiu siurblys buvo išrastas 1901 metais Huberto Bootho. Jo sukonstruoti dulkiu siurbliai buvo labai dideli, klientai juos nuomodavo. Šių siurblių veikimo principas dabar gali atrodyti juokingas: dideles mašinas traukdavo arkliai, o dulkės buvo siurbiamos per ilgą vamzdį. Nenuostabu, kodėl šie įrenginiai nebuvo labai populiarūs.

Daugiau pasisekimo sulaukė kitas išradėjas, amerikietis valytojas Džeimsas Murėjus Spangleris. Jis sukonstravo pirmą nešiojamą elektrinį dulkiu siurblį. Jam buvo panaudotas ir pagalvės užvalkalas. Patobulinęs įrenginį, 1908 metais jis užpatentavo pirmą nešiojamą elektrinį dulkių siurblį. Iki Antrojo pasaulinio karo JAV dulkiu siurbliai buvo prabangos prekė, bet po karo jie labai atpigo ir išplito ne tik JAV, bet ir kitose pramoninėse valstybėse.

Šiuolaikiniai dulkiu siurbliai: kaip išsirinkti?

Jau senokai nieko nebestebina mažučiai, kompaktiški, arba didesni, su daugybe papildomų funkcijų, dulkiu siurbliai. Arklių traukiamų įrengimų jau nebereikia, bet pasirinkimas toks gausus, jog apsispręsti sunku. Į ką reiktų atkreipti dėmesį, renkantis namų tvarkymo pagalbininką?

Dulkiu siurbliai Samsung – gaminami lengvi ir manevringi modeliai. Jie geriausiai tinka nedideliuose būstuose gyvenantiems žmonėms. Kaina ir kokybė viena kitą pagrindžia, todėl visoje rinkoje jie gana populiarūs. Renkantis tokio tipo siurblį, reiktų pirkti korėjiečių gamybos.

Naujausias ir kol kas madingiausias dulkiu siurblių tipas yra cikloniniai siurbliai. Juose nėra jokio dulkių surinkimo maišelio. Dulkes veikia spirale kylantis oro srautas, jos nusėda plastmasiniame dulkių surikimo inde. Jis dažnai būna permatomas – taip sukuriamas efektas. Kad ir kaip būtų gaila, tokie dulkiu siurbliai gali surinkti tik iki 96 proc. dulkiu dalelių. Papildomai dar montuojamas anglies filtras. Filtrai būtini, nes kitu atveju dulkės nusėda ant variklio, trumpėja jo veikimo laikas.

Thomas dulkių siurbliai žymūs tuo, kad tarp savo modelių turi ir galingą siurblį, skirtą nedideliems viešbučiams, kotedžams, biuro patalpoms, kurių plotas iki 600 kvadratinių metrų, valyti. Jis įjungiamas per atstumą, yra 45 litrų vandens rezervuaras. Tokie siurbliai turi ir savo kainą. Vienas iš tokio tipo modelių kainuoja beveik penkis tūkstančius litų. Gaminami ir mažesni, standartiniai siurbliai, sulaukiantys gerų vartotojų atsiliepimų.

Populiarūs ir vis dažniau pasirenkami – vieno didžiausių valymo įrangos gamintojo dulkiu siurbliai Karcher, kurie nenusileidžia savo kokybe. Už du tūkstančius litų galima įsigyti garinį vakuuminį dulkiu siurblį, su daugybe atskirų antgalių.

Siemens dulkiu siurbliai yra daugelio įvairių bandymų lyderiai. Išsiskiria intensyviu oro srautu, gali išfiltruoti iki 50 litrų oro per sekundę ir nenaudoja jokios papildomos energijos. Šie dulkiu siurbliai kruopščiai išbandomi gamyklose ir tik tada išsiunčiami į prekybos vietas. Šie siurbliai yra patvarūs ir naudoja mažai energijos.

Jei norite, kuo daugiau tylos, jums geriausiai tiks Electrolux dulkiu siurbliai. Elektroliux firma turi išskirtinių modelių siurblius, vadinamus „žaliaisiais“, kurie valo ne tik kilimus, baldus ir kitus paviršius, bet ir patalpos orą. Jų išskirtinė savybė yra ir ta, kad siurbliai pagaminti iš perdirbtų medžiagų, naudoja labai mažai elektros, o galia kartais lenkia ir savo konkurentus.

Kaip tinkamai prijungti skalbimo mašiną?

Kaip tinkamai prijungti skalbimo mašiną?

Ar galite įsivaizduoti savo gyvenimą be skalbimo mašinos? Suprantama, kad ne, kadangi tai prietaisas, kuris padeda mums gyventi ne tik švariai, tačiau ir taupo laiką. Sugedusios įrangos tvarkymas dažniausiai neatidėliojamas. Kadangi Salvata.lt...


Ekonomiškiausios - indukcinės kaitlentės

Ekonomiškiausios - indukcinės kaitlentės

Vienos ekonomiškiausių kaitlenčių, yra indukcinės kaitlentės. Jų pranašumas, kad kaitina magnetinėmis bangomis.Šiluma tiesiogiai ir nuosekliai sklinda į indo paviršių, dėl to paspartėja maisto gamyba ir mažiau suvartojama elektros energijos....


Kuo kvepia jūsų šaldytuve?

Kuo kvepia jūsų šaldytuve?

Visi mes retkarčiais susiduriame su tokiu reiškiniu kaip nemalonus kvapas šaldytuve. Vieną dieną atidarome šaldytuvo dureles, o ten... Maža kas nutinka: pamirštame kur nors šaldytuvo kamputyje įspraustą produktą, laiku neišmetame, ir kvapelis...


Buitinė technika palengvina gyvenimą

Buitinė technika palengvina gyvenimą

Šiuolaikinė technika palengvina kiekvieno mūsų gyvenimą. Be elektros, viryklių, kompiuterių, šaldytuvų ir kitų technikos stebuklų gyvenimą įsivaizduoti sunku. Tiesa, yra žmonių, kuriems buitinė technika gyvenimą padaro daug lengvesniu. Tai daug...


Bevandenės skalbyklės: skalbimas sausu ledu

Bevandenės skalbyklės: skalbimas sausu ledu

Vienas iš labiausiai varginančių buities darbų yra skalbimas. Žinoma, dabar tai labai paprasta: sumetei nešvarius rūbus į automatinės skalbyklės būgną, įbėrei skalbimo miltelių, įpylei minkštiklio, paspaudei keletą mygtukų ir tik nepamiršk po...


Skubus fototechnikos taisymas Vilniuje

Skubus fototechnikos taisymas Vilniuje

Retai kuris nusipirkęs fotoaparatą paskaito instrukciją ar pasidomi internete, kaip tinkamai jį prižiūrėti.Profesionalūs fotografai, turintys brangią įrangą tą žino, bet kai perki fotoaparatą tik asmeniniam naudojimui, tikrai nesusimąstai apie...


Ar žinojote, kad Samsung gamina ne tik televizorius bet ir įmontuojamą buitinę techniką?

Ar žinojote, kad Samsung gamina ne tik televizorius bet ir įmontuojamą buitinę techniką?

Korėjos kompaniją Samsung daugelis žino kaip didžiausią pasaulyje televizorių ir išmaniųjų telefonų gamintoją. Naujieji telefonai Samsung Galaxy S10 laikomi geriausiai rinkoje pagal daugelį parametrų ir jau seniai lenkia Apple produkciją....


Derekis.lt: Ar tikrai mums reikalinga išmanioji buitinė technika?

Derekis.lt: Ar tikrai mums reikalinga išmanioji buitinė technika?

Futurologai ir technologijų ekspertai dar prieš keletą metų sakė – jau netrukus visa buitinė technika bus išmanioji. Praėjo keletas metų, tačiau ar mūsų namai tapo išmanesni? Robotų namuose masiškai neturime, kaip rodoma fantastiniuose...


V. Matulio įmonė
V. Matulio įmonė

Internetinė buitinės technikos parduotuvė

IMARKET, UAB
IMARKET, UAB

IMARKET.LT tinklapyje išsirinkti ir įsigyti prekę patogu ir paprasta.

RMB prekyba, UAB Salonas "Garso Harmonija"
RMB prekyba, UAB Salonas "Garso Harmonija"

Garso ir vaizdo sistemų projektavimas, montavimas butuose, namuose, komercinės paskirties patalpose (kavinės, barai, restoranai, prekybinės salės).

Vektrona, UAB
Vektrona, UAB

Buitinė technika internetu – tai greitas ir patogus būdas apsipirkti nė neišeinant iš namų!

AP TRADE, UAB
AP TRADE, UAB

derekis.lt - geriausi namų elektronikos ir buitinės technikos pasiūlymai Jums!

Technikai, UAB
Technikai, UAB

Elektronikos, kompiuterių, telefonų, buitinės technikos remontas. Taisome beveik viską !

D. Kubiliaus firma „Muzikinis Garažas“
D. Kubiliaus firma „Muzikinis Garažas“

Mūsų klijentams siūlome nuostabų muzikos ir vaizdo perteikimą, garso aparatūrą sukuriančią artimą idealui klausytojo ryšį su autoriaus idėja ir kūriniu.

SATORA, UAB TELEVIZORIŲ IŠPARDUOTUVĖ
SATORA, UAB TELEVIZORIŲ IŠPARDUOTUVĖ

TELEVIZORIŲ IŠPARDAVIMAS - el. parduotvė. Telvizoriai geriausiomis kainomis!
+37067614979

UAB "Serva Se" Garso aparatūros salonas "Lyra"
UAB "Serva Se" Garso aparatūros salonas "Lyra"

Didžiausias kokybiškos garso aparatūros pasirinkimas. Stereo sistemos, namų kino ir multiroom įranga. Garso kolonėlės, stiprintuvai, grotuvai, AV resiveriai, jungiamieji laidai.

Audiocentras, UAB
Audiocentras, UAB

AUDIOCENTRAS vykdo prekybą garso ir vaizdo technika. Platus asortimentas ir greitas pristatymas! Kokybiškas garsas jums!

Daneka, UAB
Daneka, UAB

Virtuvės ir vonios kambario buitinė technika

Eimeta, UAB
Eimeta, UAB

Buitinė technika aukščiausia kokybė - palankiausios kainos!

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.