Spalio 19d. Šeštadienis

Užsakomieji baldai. Naudingi patarimai

2014 Birželio 16d.
Peržiūrų skaičius: 39860

Pastaruoju metu ryškėja tendencija pirkti užsakomuosius baldus. Tai kiekvienam suteikia galimybę interjere turėti baldą, atitinkantį dizaino ir funkcionalumo reikalavimus. Galima sakyti ir taip, kad laikui bėgant, vartotojai suvokė, kaip galima savo būstą paversti jaukiais namais, kuriuose kiekvienas baldas ilgai tarnaus ir puoš interjerą. Visą tai įgyvendinama kartu su UAB „Sostinės baldai“ komanda.

Sostinės baldai, UAB

Konsultuojami UAB „Sostinės baldai“ vadovės, atrinkome keletą naudingų patarimų vartotojui:

Pigu ar kokybiška?

Perkamo serijinio baldo kokybė dažniausiai apsiriboja estetiniu vaizdu. Naudojamos medžiagos, stalčių bei durelių mechanizmai dažniausiai nėra kokybiški. Juk reikia piginti serijinio baldo savikainą tad, kad jis taptų įperkamas plačiam vartotojų ratui, tiesa? Vartotojai, pirkę baldus iš parduotuvių ir baldų centrų žino, kokie yra tokio baldo pliusai ir kokie jo minusai.

Sostinės baldai, UAB

Vienintėlis pliusas – įdomesni elementai, stiklo, apšvietimo inkrustacijos... Kitaip tariant, viskas, kas susiję su baldo išore. Minusai – baldo dydis (iš anksto numatytas gamintojo) bei pigesnės vidinės baldo dalys. Dėl šių priežasčių, tokių baldų tarnavimo laikas sutrumpėja perpus.

Gaminamo pagal užsakymą baldo kokybė – plati sąvoka. Pagrindiniais kriterijais tampa iš anksto numatytas funkcionalumas, kokybiškos medžiagos, darbas, suderintas dizainas ir tarnavimo laikas. Dažnai prie viso to sunku priderinti dar ir asmeninį grožio suvokimą. Pagrindinis dalykas, kurį reikėtų žinoti – tai pigūs baldai negali būti kokybiški. Ką paaukoti dėl mažesnės kainos – projekto kokybę, surinkimo kokybę ar medžiagų kokybę? Geriau tokios dilemos net nespręsti, juk galutinis rezultatas gali stipriai Jus nuvilti...

Sostinės baldai, UAB

Taupymas – geras dalykas tada, kai tiesiogiai susijęs su gamyba ir naudojimo paskirtimi. Pavyzdžiui, uždaroje drabužinėje ar pagalbinėse patalpose, kur sandėliuojami mažiau reikalingi daiktai, neverta gaminti baldų  iš brangių ar prabangių medžiagų. Tačiau investicija į virtuvės, svetainės ar prieškambario  baldus atsipirks su kaupu: grožėsitės žiūrėdami bei džiaugsitės ilgai naudodamiesi.

Garantija

Įprastai baldams suteikiama garantija yra iki dvejų metų. UAB „Sostinės baldai“ gaminiams suteikia trejų metų garantiją. Pagrindiniai gendantys elementai:  lankstai, įvairūs pakėlimo mechanizmai bei stalčių mechanizmai. Neretai pasitaiko ir tokie atvejai, kai atsiklijuoja ar nuskyla briaunos, aptrupa plokštės ir panašios problemos... O juk gerai žinomų gamintojų furnitūra yra viena iš  sudedamųjų dalių, ir ši dalis gali sudaryti net pusę baldo kainos. Turbūt supratote – patikima kokybė jaučiama baldo kainoje.

Sostinės baldai, UAB

Baldų projektavimas ir gamyba

Prieš priimant sprendimą dėl vieno ar kito baldo užsakymo, dažnai prašoma suprojektuoti baldą vienoje įmonėje, o tada projektas duodamas paskaičiuoti kitai. Deja, tai dažnai nepasiteisina: individualių baldų gamintojų kainos rinkoje yra nusistovėjusios ir skiriasi vos 10-15 proc.

Be abejo, visada atsiranda nedidelės įmonės ar pavieniai asmenys (patentininkai), siūlantys “tą patį rezultatą už mažesnę kainą”. Tiesa ta, kad iš tikrųjų šioje srityje stebuklų nebūna. Galima gauti visiškai kitą produktą nei tikėjotės. Sutaupyta bus visur - baldinė plokštė, tvirtinimo detalės, mechanizmai, kuo ekonomiškesne bus padaryta ir baldo konstrukcija, briaunos bus sudėtos tik iš išorinės dalies minimaliai, o visos nugarinės dalys, kurios remiasi į sieną, bus tik “plika” plokštė. Suprantama, tai nėra gerai. Norint iš tikrųjų gauti kokybišką gaminį, tereikia sumokėti vos šiek tiek daugiau.

Mažiau nei 1000 Lt?

Dažnai baldų kainos skelbiamos ilginiais metrais. Girdėdami virtuvės baldų ilginio metro kainą mažesnę nei 1000 litų, nesižavėkite – kalbama apie pačią pigiausią plokštę, žemiausios kokybės stalviršį, popieriumi užklijuotas briaunas ir pigiausią furnitūrą.

Sostinės baldai, UAB

Įprastinė ilginio metro kaina virtuvėje, priklausomai nuo pasirinktų medžiagų bei furnitūros, svyruoja nuo vieno iki penkių-šešių tūkstančių litų.

Todėl tikrai svarbu ir patartina baldus užsakinėti žinomose, vardą rinkoje užsitarnavusiose įmonėse.

Daugiau patikimos informacijos apie užsakomuosius baldus rasite:

Sostinės baldai, UAB

www.baldugama.lt
www.sostinesbaldai.lt

Tel. 8-5 2388810
8 (677) 22335, 8 (699) 89669, 8(673) 99616

El. paštu:

bg@baldugama.lt
salonas@baldugama.lt

inesa@baldugama.lt


Kad jūsų naktys nevirstų vienu ilgu košmaru

Kad jūsų naktys nevirstų vienu ilgu košmaru

Tik įsivaizduokite: nusprendžiate įsigyti čiužinį, susirandate reitingus, nusiperkate prekę, esančią pirmajame penketuke ir Jūsų naktys virsta vienu ilgu košmaru! Kaip išvengti tokių staigmenų ir pasirinkti tai, kas tikrai kokybiška?


Į Lietuvą atkeliauja Gladiator®!

Į Lietuvą atkeliauja Gladiator®!

Gladiator® - Whirlpool korporacijos, vieno iš didžiausių pasaulyje buities prietaisų gamintojo, prekės ženklas. Gladiator® tai inovacija garažų, dirbtuvių bei kitų pagalbinių patalpų įrengimo rinkoje.


Išsirinkite išskirtinius baldus namų interjerui

Išsirinkite išskirtinius baldus namų interjerui

"Rumšiškių baldai" jau daugiau nei 20 metų bendradarbiauja su garsiausiais antikvariatais Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Švedijoje ir į Lietuvą atveža išskirtinės išvaizdos senovinių baldų. Tai...


Ar egzistuoja klasikiniai baldai?

Ar egzistuoja klasikiniai baldai?

„Klasika visada madinga“ – taip pasakę, ko gero, nesuklystume: mados, stiliai keičiasi, o klasika išlieka ilgam. Tai, kas geriausia, tai, kas ilgainiui nugula detalėse, tampa stiliaus etalonu ir pavyzdžiu, kuriuo norime sekti, su...


Svarbiausias mokinio baldas

Svarbiausias mokinio baldas

Artėjant naujiems mokslo metams tėvai vis dažniau varsto parduotuvių duris. Ypač galvas pasukti tenka norint išrinkti gerą rašomąjį stalą, prie kurio atžala nesiblaškydama ruoštų pamokas. Toks baldas yra bene pats svarbiausias pirkinys.


Šiuolaikiški valgomojo stalai

Šiuolaikiški valgomojo stalai

Valgomojo stalai tai yra pagrindinė virtuvės arba valgomojo dalis, tai yra vieta , kurioje susirenka visa šeima. Šie baldai užima svarbią vietą namų interjere, atkreipia į save dėmesį ir todėl reikalauja, kad jų pasirinkimas vyktų labai atsakingai.


Kiemo baldai

Kiemo baldai

DOMUS VENTURES išskirtiniai kiemo baldai, pagaminti naudojant aukštos kokybės medžiagas. Minkštas ir švelnus audinys ne tik idealiai sukuria prabangos ir komforto jausmą, bet ir pasižymi ypatingu patvarumu. Baldai atsparūs UV spinduliams,...


Čiužinio priežiūros taisyklės

Čiužinio priežiūros taisyklės

Rūpestis miego komfortu nesibaigia čiužinio įsigijimu. Atsiminkite Jūsų pirkiniui reikalinga reguliari bei paprasta priežiūra. Štai keletas taisyklių, kurių kruopštus laikymasis leis čiužinio devėjimasi sumažinti minimaliai ir taip išsaugoti...


Sakalius, UAB
Sakalius, UAB

Aurimo Sakalausko kūrybinės baldų dirbtuvės - nestandartiniai, virtuvės, restorano, svetainės, sakraliniai ir kt. mediniai baldai.

AUDĖJO BALDŲ CENTRAS
AUDĖJO BALDŲ CENTRAS

Kiekvieną mėnesį rengiame specialias pardavimo skatinimo akcijas, kurių metu dalį baldų parduodame žemesnėmis kainomis.

Dendrus, UAB
Dendrus, UAB

Korpusinių baldų gamyba (Spintos, sekcijos, komodos, virtuvės, stumdomos durys, prieškambario baldai, svetainės baldai, biuro baldai, ekspozicijų baldai, viešbučių baldai)

Nevotex, UAB
Nevotex, UAB

UAB Nevotex yra Nevotex AB grupės įmonė. Pagrindinė veikla – didmeninė prekyba minkštų baldų gamybos medžiagomis, įrankiais ir įranga.

Olidėja, UAB
Olidėja, UAB

Nestandartinių baldų gamyba ir projektavimas

Algimanto baldai, UAB
Algimanto baldai, UAB

Virtuvės baldai, svetainės baldai, miegamojo baldai, vaikų kambario baldai, prieškambario baldai, spintos, vonios kambario baldai, komerciniai baldai, biuro (kabineto) baldai, staliukai

Evaldo baldai, UAB
Evaldo baldai, UAB

UAB Evaldo baldai – įmonė, pasiryžusi įgyvendinti pačius netikėčiausius jūsų sumanymus.

Baldai PL, UAB
Baldai PL, UAB

Internetinė prekyba baldais

Minkštų baldų idėja, UAB
Minkštų baldų idėja, UAB

Svetainės baldai, miegamojo baldai, baldai verslui, individualūs projektai

BSM furniture service
BSM furniture service

Baldų surinkimas, baldų montavimas, santechnikos perdarymas/pajungimas, buitinės technikos pajungimas, baldų mechanizmų kalibravimas/keitimas, staliaus darbai

Daistana, UAB
Daistana, UAB

Patikima, praktiška ir ilgam!

Terasus, UAB
Terasus, UAB

Didelis lauko baldų pasirinkimas. Valgomojo komplektai, minkšti komplektai, krėslai ir gultai.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
Baltyre Baltyre Baltyre Baltyre Baltyre