Gruodžio 6d. Penktadienis

Svarbiausias mokinio baldas

Peržiūrų skaičius: 62112
Svarbiausias mokinio baldas

Artėjant naujiems mokslo metams tėvai vis dažniau varsto parduotuvių duris. Ypač galvas pasukti tenka norint išrinkti gerą rašomąjį stalą, prie kurio atžala nesiblaškydama ruoštų pamokas. Toks baldas yra bene pats svarbiausias pirkinys.

Privalumas – reguliuoti aukštį

Specialistų teigimu, pirmiausia rašomasis stalas ir prie jo stovinti kėdė turėtų būti reguliuojamo aukščio, kad būtų galima pritaikyti prie vaiko ūgio. Didelis privalumas – ir reguliuojamas stalviršio pasvirimo kampas. Visa tai labai aktualu norint išlaikyti tiesią vaiko laikyseną, užtikrinti gerą savijautą.

Vis dėlto šie kriterijai nėra vieninteliai, kuriuos tėvai kelia ieškodami tinkamo rašomojo stalo mokinio darbo vietai įrengti.

Antai vilnietė Rasa vaikų kambaryje norėtų pastatyti universalesnį baldą, prie kurio pamokas ruošti, piešti ar kitokius darbelius daryti galėtų abu jos sūnūs. Todėl, mamos nuomone, idealiausias būtų toks rašomasis stalas, kurį galima išskleisti ir taip palikti stovėti per visus mokslo metus, o jiems pasibaigus – tiesiog sustumti. Kol kas jai tokio stalo nepavyko rasti, o ir individualiai gaminti baldininkai nenoriai apsiima.

Be to, moteris įsitikinusi, kad mokyklinio amžiaus vaikui skirto darbo stalo paviršius turi būti lengvai valomas ir atsparus smūgiams. Juk mažieji mėgsta piešti, dažnai išsitepa, mėto daiktus. O stalviršio briaunos ir kampai turėtų būti stabiliai užapvalinti, kad greitai neatsilaupytų.

Vaikas gali ir stovėti

Šiuo metu populiarėjantys reguliuojamo aukščio stalai turi ir daugiau privalumų. Prie tokio stalo vaikas gali dirbti, pavyzdžiui, piešti, ir stovėdamas – reikia tik pakelti stalviršį iki jam patogaus aukščio. Taip jis nepervargs nuo per ilgo sėdėjimo vienoje darbo vietoje.

Kai kurie specialistai, besirūpinantys, kad jaunuoliai išaugtų sveiki, primena: reguliuojamo stalviršio kampą reikėtų nustatyti, atsižvelgiant į tai, ką veikia mokyklinukas. Jei vaikas skaito, piešia arba rašo, patartina nustatyti tokius pasvirimo kampus – atitinkamai 0–5, 15 ir 30 laipsnių.

Be to, nesunku pastebėti, jog šiuolaikiškų rašomųjų stalų gamintojai vis dažniau prisimena praktiškumą. Ir stengiasi sukurti tokius darbo stalus, kad šie galėtų atlikti daugiau funkcijų – taptų vieta mokykliniams reikmenims sudėti, žaislams paslėpti. O ir tėvai vertina tokius darbo stalus, kuriuose įrengtos vietos smulkioms priemonėms laikyti, grioveliai pieštukams, rašikliui, stalčiai ir knygų laikikliai ar net kabliukas kuprinei pakabinti. Kita vertus, tokios smulkmenos pratina vaiką laikytis tvarkos – viską sudėti į vietas.

Šiandien galima rasti ir modernių stalų, kurių ne tik aukštis, bet ir plotis yra reguliuojami. Tokio baldo pranašumas – užtenka pakeisti stalviršį ir atsiranda daugiau vietos. Vadinasi, augantis mokinys ant tokio stalo gali laikyti daugiau vadovėlių, sąsiuvinių, rašymo priemonių.

Pirmenybė – natūralioms medžiagoms

Salono "SBA idėjos namams" rinkodaros vadovės Mildos Goštautaitės teigimu, darbo stalai gali būti skirstomi į rašomuosius ir kompiuterio. Kai kurie gamintojai tokius stalus linkę skirstyti ir pagal technologinį sudėtingumą – mechaniškai ir automatiškai reguliuojamas stalo aukštis, papildomos lentynėlės.

Salono atstovė primena, kad rašomieji stalai gaminami ne tik iš medžio ar laminato, jie gali būti ir metaliniai ar stikliniai.

Jos nuomone, svarbu atminti, kad rašomasis stalas atitiktų ergonomikos reikalavimus – vaiko ūgį, nekeltų jam nuovargio. Todėl toks baldas turi būti patogus dirbti. Suprantama, stalo nevertėtų nukrauti dėmesį blaškančiais daiktais, tokiais kaip papildomos lentynėlės klaviatūrai, kompiuterio dėžei.

M.Goštautaitė įsitikinusi, kad geriausia pirmenybę atiduoti iš natūralių medžiagų pagamintam rašomajam stalui, kuris dar būtų ir reguliuojamo aukščio. "Žinoma, tai priklauso ir nuo finansinių galimybių bei interjero", – tvirtino salono "SBA idėjos namams" atstovė.
Originalūs ir kokybiški baldai Jums

Originalūs ir kokybiški baldai Jums

Nuo seniausių laikų, kurdami savo namų interjerą ieškome originaliausių sprendimų, tikėdamiesi, kad sukursime jaukius ir funkcionalius namus. Be abejo, svajojame ne tik apie grožį, bet ir apie kokybiškas bei ilgai tarnaujančias medžiagas. UAB...


Kaip svarbu įrengti patogias darbo vietas?

Kaip svarbu įrengti patogias darbo vietas?

Kiekvieno darbuotojo darbo vieta ir darbo vietų aplinka turi atitikti šio įstatymo ir kitų darbuotojų saugos ir sveikatos norminių teisės aktų reikalavimus. Darbo vietos turi būti įrengtos taip, kad jose dirbantys darbuotojai būtų apsaugoti nuo...


Odinių baldų priežiūra

Odinių baldų priežiūra

Oda yra labai stipri ir elastinga medžiaga. Ji naudojama drabužių, mašinų, baldų gamyboje. Visgi ši medžiaga nėra amžina. Bene didžiausios priežiūros reikalauja odiniai baldai, ant kurių jūs nuolatos sėdite. Norint, kad jūsų sofa ar krėslas ir po...


Kaip išsirinkti svajonių baldus savo naujai pastatytiems namams?

Kaip išsirinkti svajonių baldus savo naujai pastatytiems namams?

Jeigu ieškote kokybiškų baldų namams – tokiu atveju siūlome įvertinti kelias smulkmenas, keliskriterijus, kurie garantuotų, kad rasite tai, ko reikia. Viena patikimiausių prekybos vietų, kuriojepasiūla labai plati - https://www.deinava.lt/....


Renkamės biuro baldus

Renkamės biuro baldus

Kiekvienas žmogus yra patyręs jausmą, kai jam reikia išsirinkti savojo kambario baldus. Tenka suprasti, kad neteisingai pasirinkus vis tiek teks šiuo pirkiniu naudotis dar ne vienerius metus. Dar didesnis galvos skausmas gali užpulti, kai reikia...


Biuro baldai

Biuro baldai

Nors interjero kūrimas ir atrodo meninis procesas, jame gausu taisyklių, kurių laikantis pasiekiami patys geriausi rezultatai. Kiekvienas dizaineris patvirtins, jog baldų išdėstymas yra be galo svarbus, na o jų modeliai ar spalvos taip pat nėra...


Patarimai, kaip suderinti miegamojo baldus

Patarimai, kaip suderinti miegamojo baldus

Įsirengdami namus ir rinkdamiesi naujus baldus turime skirti pakankamai dėmesio kiekvienam kambariui atskirai. Daugelis mūsų norime, kad kiekvienas kambarys būtų modernus ir originalus, bet tuo pačiu metu derėtų prie bendros namų stilistikos....


Lova spintoje - interjero sprendimas mažai erdvei

Lova spintoje - interjero sprendimas mažai erdvei

Namuose neturite daug vietos? O gal tiesiog mėgstate erdvės pojūtį namuose? Tuomet patalpinti pilnavertę miegamojo lovą Jums tikrai prireiks fantazijos. Pakankamai naujas, racionalus ir optimalus sprendimas, patenkinantis Jūsų poreikius –...


Lavada, UAB
Lavada, UAB

Sukursime unikalų ir išskirtinį dizainą Jūsų namams ar ofisui. Baldų gamyba.

Kandelas, UAB
Kandelas, UAB

Mes padedame sukurti šviesius ir jaukius namus

Harvuda, UAB
Harvuda, UAB

Vienetinių baldų gamyba. Baldai verslui ir namams...

Sakalius, UAB
Sakalius, UAB

Aurimo Sakalausko kūrybinės baldų dirbtuvės - nestandartiniai, virtuvės, restorano, svetainės, sakraliniai ir kt. mediniai baldai.

BSM furniture service
BSM furniture service

Baldų surinkimas, baldų montavimas, santechnikos perdarymas/pajungimas, buitinės technikos pajungimas, baldų mechanizmų kalibravimas/keitimas, staliaus darbai

Minkštų baldų idėja, UAB
Minkštų baldų idėja, UAB

Svetainės baldai, miegamojo baldai, baldai verslui, individualūs projektai

Liteurika, UAB
Liteurika, UAB

poliuretaniniai čiužiniai, spyruokliniai čiužiniai, multipocket čiužiniai, lovos.

AUDĖJO BALDŲ CENTRAS
AUDĖJO BALDŲ CENTRAS

Kiekvieną mėnesį rengiame specialias pardavimo skatinimo akcijas, kurių metu dalį baldų parduodame žemesnėmis kainomis.

Nimava, UAB
Nimava, UAB

Lova spintoje - interjero sprendimai mažoms erdvėms!

Litaugus, UAB
Litaugus, UAB

Biuro baldai internetu

TOP sofa, UAB
TOP sofa, UAB

TOP sofa – tai įmonė, gaminanti naujus nestandartinius minkštus baldus namams ir verslui.

Dendrus, UAB
Dendrus, UAB

Korpusinių baldų gamyba (Spintos, sekcijos, komodos, virtuvės, stumdomos durys, prieškambario baldai, svetainės baldai, biuro baldai, ekspozicijų baldai, viešbučių baldai)

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
Mes jau čia Mes jau čia