Spalio 17d. Ketvirtadienis

Podiumai garso ir vaizdo aparatūrai

Peržiūrų skaičius: 67288
Podiumai garso ir vaizdo aparatūrai

Nuo naujų garso ir vaizdo grotuvų modelių neatsilieka ir jiems pritaikytų baldų, staliukų, padėklų, įvairaus dizaino lentynėlių modeliai. Specialistai tokius baldus pataria rinktis atsižvelgiant į aparatūros dydį ir patalpos interjerą.

Įsigijus paprastą televizorių ar vaizdo grotuvą rasti tinkamą staliuką nebus sunku. Paprastų staliukų pasirinkimas iš tiesų labai gausus. Tačiau vis daugiau žmonių namuose naudojasi profesionalams skirta vaizdo ir garso aparatūra, kuriai reikalingi specialūs baldai.

Pataria nepamiršti praktiškumo

Šiuo metu galima įsigyti įvairių rūšių ir dizaino staliukų ar lentynėlių. Tokie baldai dažniausiai gaminami iš natūralios medienos arba medžio drožlių plokščių, stiklo bei metalo, būna aukšti ir žemi, tvirtinami prie sienų arba pastatomi ant grindų. Žodžiu, kiekvienam pagal skonį ir piniginės storį.
Pasak specialistų, garso ir vaizdo aparatūrai skirtuose balduose turėtų būti vieta televizoriui, vaizdo grotuvui, stiprintuvui ir jo priedams bei vieta garsiakalbiams ir kompaktiniams arba DVD diskams.
Televizorių galima statyti dvejopai – ant staliuko ar lentynėlės arba į spintelę, kuri dažniausiai komplektuojama su durimis arba be jų. Yra ir kitokių variantų, tačiau staliukai ir spintelės, anot specialistų, pats populiariausias ir, ko gero, praktiškiausias sprendimas.
Visgi atkreipiamas dėmesys į tai, kad racionaliausia televizorių statyti ant lentynėlės arba specialaus padėklo.
Mat įjungto televizoriaus korpusas daugiau ar mažiau kaista, todėl reikia bent minimalaus vėdinimo. Kitaip tariant, jeigu televizorius stovės spintelėje, jo korpusas įkais greičiau negu pritvirtinto prie lentynėlės. Kita vertus, laikyti televizorių uždaroje spintelėje irgi gerai – taip prietaisas mažiau apdulka.
Stiprintuvui ir jo priedams baldų gamintojai siūlo specialias lentynėles, kurių taip pat yra kelių rūšių. Šiuo metu populiariausios dviejų ar trijų skyrių lentynėlės su viena ar keliomis kojelėmis. Tokių lentynėlių skyreliuose telpa ne tik garso stiprintuvas, bet ir radijo imtuvas, DVD grotuvas bei kitos dalys. Be to, brangesnės ir tarsi kokybiškesnės lentynėlės išsiskiria stilingu dizainu.

Turi išlaikyti apkrovą

Stiklo ir metalo konstrukcijų lentynėlės būna gražios, kokybiškos arba ir gražios, ir kokybiškos. Svarbiausia, kad jos būtų tvirtos ir atlaikytų gana dideles apkrovas. Mat profesionalams skirtos garso ir vaizdo aparatūros komplektas sveria ne mažiau kaip 20–30 kg, o kai kuriais atvejais – ir 100 kg.
Labai svarbu, kad televizoriaus staliuko arba lentynėlių kojelių „pėdos“ būtų atsparios slydimui. Be to, baldai privalo būti atsparūs garso keliamai vibracijai. Tam brangesnių baldų kojelės, tiksliau jų „pėdos“, gaminamos iš gumos arba su specialiais dygliukais.
Žinoma, galima įsigyti baldus ant ratukų, kad prireikus būtų patogu ir saugu juos perstumti iš vienos vietos į kitą. Tačiau vežiojamus staliukus specialistai pataria rinktis atidžiai. Garso ir vaizdo aparatūra turi stovėti ant tvirto ir stabilaus pagrindo. Renkantis stalą su ratukais patartina iš anksto pasidomėti, ar ratukai turi specialius fiksatorius. Jeigu fiksatorių nėra, televizorius stovės nestabiliai, o tai, suprantama, kelia pavojų.

Svarbu ir estetika

Buities prietaisams skirti baldai gaminami iš įvairių medžiagų, bet dažniausiai – iš metalo, stiklo, medienos masyvo bei medienos drožlių plokščių. Iš kokių medžiagų pagamintus baldus rinktis geriausia, priklauso nuo aparatūros svorio. Jeigu vaizdo ir garso prietaisų komplektas sveria 20–30 kg, tiks iš bet kokių medžiagų pagaminti baldai. Tačiau jei aparatūra sunkesnė, teks ieškoti staliuko ar lentynėlių, pagamintų iš tvirtų medžiagų. Tokiu atveju geriausia rinktis baldus, kurių karkasas pagamintas iš metalo arba medienos masyvo.
Baldai atlieka ne tik praktinę, bet ir estetinę funkciją. Tad buities prietaisų baldai turi būti gražūs ir derėti prie interjero.
Specialistų teigimu, klasikinio stiliaus interjere patraukliai atrodys baldai, pagaminti iš medienos masyvo arba medienos drožlių plokščių. Modernaus stiliaus patalpose bene gražiausiai atrodys baldai, pagaminti iš stiklo arba metalo.
Buities prietaisų baldų kainos taip pat ne vienodos. Paprastą dviejų ar trijų skyrių televizoriaus staliuką galima įsigyti ir už 70, ir už 700, ir už kelis tūkstančius litų. Daugeliu atvejų kainos priklauso nuo medžiagų, dizaino ir gamintojo vardo. 


Kad jūsų naktys nevirstų vienu ilgu košmaru

Kad jūsų naktys nevirstų vienu ilgu košmaru

Tik įsivaizduokite: nusprendžiate įsigyti čiužinį, susirandate reitingus, nusiperkate prekę, esančią pirmajame penketuke ir Jūsų naktys virsta vienu ilgu košmaru! Kaip išvengti tokių staigmenų ir pasirinkti tai, kas tikrai kokybiška?


Išplėskite galimybių ribas

Išplėskite galimybių ribas

Vietos ir tvarkos – štai ko kartais galite pasigesti savo namuose. Ne todėl, kad gyventumėte netvarkingai, tiesiog mūsų namų erdvė neauga kartu su mūsų poreikiais. Bet ir erdvę galima šiek tiek "apgauti" – pavyzdžiui,...


Kaip valyti ir atnaujinti antikinius daiktus?

Kaip valyti ir atnaujinti antikinius daiktus? (1)

Seni antikiniai baldai - prabanga ir subtilumas, aristokratiškumas ir elegancija. Kiekvienas iš mūsų bent kartą į savo būstą tikrai norėjo įnešti šio nuostabaus patalpų dekoravimo stiliaus dvelksmą! Jeigu anksčiau šis klasikinis stilius buvo...


Mediniai lauko baldai

Mediniai lauko baldai

Mediniai baldai jūsų lauko verandoje ar ant jūsų išpuoselėtos pievelės atrodo puikiai. Tiesa, palyginus su iš kitų medžiagų, kaip plastmasė pagamintais lauko baldais, jie yra dažniausiai daug brangesni ir daug jautresni aplinkos sąlygoms. Taigi,...


Kodėl lovos pagrindas – čiužinys – turi būti aukščiausios kokybės?

Kodėl lovos pagrindas – čiužinys – turi būti aukščiausios kokybės?

Kartais atrodo, kad Jūs miegate labai neilgą laiko tarpą. Bet ar tikrai? Jūs trečdalį savo gyvenimo praleidžiate lovoje. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl lovos pagrindas – čiužinys – turi būti aukščiausios kokybės, kitaip Jūs...


Kaip svarbu įrengti patogias darbo vietas?

Kaip svarbu įrengti patogias darbo vietas?

Kiekvieno darbuotojo darbo vieta ir darbo vietų aplinka turi atitikti šio įstatymo ir kitų darbuotojų saugos ir sveikatos norminių teisės aktų reikalavimus. Darbo vietos turi būti įrengtos taip, kad jose dirbantys darbuotojai būtų apsaugoti nuo...


Minkštų baldų priežiūra

Minkštų baldų priežiūra

Minkšti baldai yra nemaža investicija į jaukią jūsų namų ar biuro atmosferą. Tiesa, tokie baldai yra jautresni ir reikalauja daugiau priežiūros. Svarbiausia, kad jų teikiamas malonumas neatimtų per daug laiko ir nesukeltų per daug rūpesčių. Taigi,...


Baldų namams gamyba

Baldų namams gamyba

Praeitame straipsnyje daug metų sau baldus besigaminantis meistras įtikino, jog nesudėtingą baldą namie gali susiręsti kiekvienas vidutinių gabumų ir patirties vyras. Autorius papasakojo, nuo ko pradėti, kaip laminuoti baldų detalių kraštus...


Era Moderna, MB
Era Moderna, MB

Lieto akmens stalviršiai kuriantiems savitas erdves.

Lavada, UAB
Lavada, UAB

Sukursime unikalų ir išskirtinį dizainą Jūsų namams ar ofisui. Baldų gamyba.

Minkštų baldų idėja, UAB
Minkštų baldų idėja, UAB

Svetainės baldai, miegamojo baldai, baldai verslui, individualūs projektai

Daistana, UAB
Daistana, UAB

Patikima, praktiška ir ilgam!

AUDĖJO BALDŲ CENTRAS
AUDĖJO BALDŲ CENTRAS

Kiekvieną mėnesį rengiame specialias pardavimo skatinimo akcijas, kurių metu dalį baldų parduodame žemesnėmis kainomis.

Alneka
Alneka

Baldų dažymo paslaugos, mdf plokščių pjovimas, CNC frezavimas.

Nimava, UAB
Nimava, UAB

Lova spintoje - interjero sprendimas mažai erdvei

KASPARO BALDAI, UAB
KASPARO BALDAI, UAB

Baldų gamyba, prekyba, Dekoratyviniai stiklai, Buitinė technika, Vonios baldai, Ofiso baldai, Virtuvės baldai, Komodos, lovos, Sekcijos, spintos, Vaikų kambario baldai

Dendrus, UAB
Dendrus, UAB

Korpusinių baldų gamyba (Spintos, sekcijos, komodos, virtuvės, stumdomos durys, prieškambario baldai, svetainės baldai, biuro baldai, ekspozicijų baldai, viešbučių baldai)

Olidėja, UAB
Olidėja, UAB

Nestandartinių baldų gamyba ir projektavimas

Liteurika, UAB
Liteurika, UAB

poliuretaniniai čiužiniai, spyruokliniai čiužiniai, multipocket čiužiniai, lovos.

Albruva, UAB
Albruva, UAB

Baldai virtuvei, miegamojo baldai, indaujos, komodos, spintos, stalai restoranams, kavinėms, barams, medžio masyvo baldai namams, verslui

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
Baltyre Baltyre Baltyre Baltyre Baltyre