Lapkričio 19d. Antradienis

“InoWood” produkcija – kokybiškų terasų įrengimui

2015 Gegužės 20d.
Peržiūrų skaičius: 31076

Terasoms, balkonams bei lodžijoms siūlomas terasinių lentų asortimentas yra gana platus, galima rinktis ir įprastą įvairių rūšių medieną, dabar net ir medžio-plastikų kompozito (WPC) dangas… Taip susiduriama su problema, ir esminiu klausimu, kaip pasirinkti tinkamą produkciją kokybiškai terasai įsirengti bei susikurti gražų bei skoningą eksterjerą?

Vienas iš moderniausių ir kokybiškiausių variant – tai medžio-plastiko kompozito (WPC –angl. wood-plastic composite) gaminiai. Tai ne tik šiuolaikiškas, bet ir stilingas sprendimas, norint susikurti gražų ekterjerą sodyboje, balkone ar erdvioje terasoje.

Renkantis WPC produkciją svarbu žinoti žaliavos sudėtį, tai daro didelę įtaką produkto tarnavimo laikui ir savybėms. “InoWood” produkcija gaminama iš 50% medžio dulkių ir 50% PVC (polivinilchlorido) - tai užtikrina itin aukštą produkto tankį (1,44).  Be to, dailia savo išvaizda ir teikiamu komfortu jau pradeda lenkti net ir tradicines medines terasas. Šis produktas dar kitaip populiariai vadinamas „Amžinuoju medžiu”.

Švelnaus ir glotnaus paviršiaus, medžiu kvepiantys gaminiai iš medžio ir plastiko kompozito praktiškai nesiskiria nuo natūralios medienos, tačiau didžiausias privalumas tas, kad jie neturi medienai būdingų trūkumų. Ant tokios terasos drąsiai galima vaikštinėti basomis ir per daug nesirūpinti terasos lentų apsaugojimu, šlifavimu ar lakavimu labai ilgus metus.

2013 m. "InoWood" produktai sertifikuoti pagal aukščiausius, šio tipo gaminiams taikomus reikalavimus.

Medžio ir plastiko kompozito gaminių matmenys yra itin tikslūs, išmatuojami kiekvienam atvejui individualiai, pagal pageidaujamus matmenis, tai kaip tik padeda išvengti nereikalingų likučių bei tuščių išlaidų.

Šiais metais “InoWood“gamintojai pristato pilnavidures Solid serijos lentas. Jos apie 30 procentų sunkesnės nei tuščiavidurės, taip pat atitinkamai atsparesnės smūgiams, gniuždymo ar lenkimo jėgoms. Svarbiausias ir stipriausias produkto privalumas tas, kad šį galima montuoti ne tik virš vandens, bet net ir vandenyje: terasos virš vandens, lieptai ar laipteliai į vandenį… Kadangi paviršiaus reljefas gali būti ir lygus, ir profiliuotas - lentų slidumui tai įtakos neturi, tad galite jaustis saugiai lipdami laipteliais į kieme įrengtą baseiną.

Sumontavus WPC terasines lentas “InoWood” nebereikės rūpintis periodiniu lentų impregnavimu ar dažymu, mat jos atsparios drėgmei, šalčiui ir saulės poveikiui, taip pat šios terasinės lentos neturi ir medienai būdingo pleišėjimo, skilinėjimo ar nemalonių rakščių.

UAB „JRV Brothers“ atsižvelgdama į klientų poreikius gali pasiūlyti visapusišką terasų įrengimą. “Jums nereikės ieškoti atskirų įmonių terasos įrengimui , viską padarome nuo a iki z” – tvirtina įmonės vadovas A. Jackus. “Norint kad Jūsų terasa būtų apsaugota nuo vėjo bei kritulių galime pasirūpinti net ir stogą virš terasos ar terasos stiklinimą – rūpinamės kliento poreikiais nuo pradžios iki pabaigos” – dar užtikrintai priduria vadovas.

“Tikimės kad mūsų įmonės suteiktos paslaugos džiugins Jus ilgus metus”.

Daugiau informacijos:

UAB “JRV Brothers”

www.jrv.lt


Tvoros segmentai

Tvoros segmentai

Tvoros segmentai iš metalo pasižymi ypatinga apsauga ir patikimumu, nes yra tvirti. O juk tai ir yra svarbiausia tveriant tvorą, tokio apsaugos varianto ir ieškoma, jei iškyla problema tvorų pasirinkimo galybėje. Segmentinės tvoros yra sudarytos...


Vejos apsauga nuo ligų

Vejos apsauga nuo ligų

Daugumą vejos ligų sukelia įvairiausi grybai, o kai jiems susidaro palankios sąlygos, jie greitai ima plisti ir sugadina veją. Kad žolė būtų sveika, reikia nuolatinės rūpestingos priežiūros. Jeigu liga pažeidžia augalus pasirinktinai, išryškėja...


Naujiena !!! Vandens augalų kompozicijos terasoms, pavėsinėms

Naujiena !!! Vandens augalų kompozicijos terasoms, pavėsinėms

Vandens augalų kompozicijoms tinka nedideli, negilūs 30-40cm indai, kubiliukai, kibirai ir t.t. Šie augalai gražiai atrodo visą sezoną, gėlės nužydi paeiliui, o nuo birželio vidurio žydi lelijos. Labai patogu - laistyti nereikės kasdien, tik...


Medinės tvoros

Medinės tvoros

Medinė tvora dvelkia ypatinga senovės tradicijų dvasia. Nuo seno medinė tvora patikimai saugodavo žmonių apgyvendintas teritorijas. Mediena yra išskirtinai natūrali medžiaga, daugelį žmonių viliojanti savo ekologinėmis savybėmis. Medinės tvoros...


Betafence saugo dujų terminalą Belgijoje

Betafence saugo dujų terminalą Belgijoje

„Zeepipe“ – vienas iš dviejų dujų terminalų Belgijoje, valdomas dujų transportavimo magnato – Norvegijos Gassco grupės. Dėl didėlės rizikos, kad terminalas gali tapti vandalų ar netgi teroristų taikiniu, buvo nuspręsta jį...


Balkonų želdinimo idėjos

Balkonų želdinimo idėjos

Balkonas - bute lyg ir užmirštas kampas, kuriam nereikia nei jaukumo, nei dizaino. Bet ar taip tikrai yra? Peržvelkime užsienietiškas nuotraukas. Net pavydu - jokių stiklainių, senų nenaudojamų spintelių. Aptarkime, kokios idėjos tiktų mums...


Mulčas. Mulčiavimas. Kaip mulčiuojama.

Mulčas. Mulčiavimas. Kaip mulčiuojama.

Mulčiavimas – vienas iš svarbiausių sodininkystės darbų. Mulčius užstoja šviesą, taip neleisdamas veistis piktžolėms. Taipogi sulėtina vandens garavimo iš dirvos procesą, šitaip apsaugodamas dirvą nuo išdžiūvimo.


Vejos laistymas

Vejos laistymas

Tinkamai prižiūrima veja išlieka graži 15-20 metų ir ilgiau. lr atvirkščiai – neprižiūrima ji greitai apaugs piktžolėmis, samanomis, nelaistoma – išdžius, netręšiama – išretės ir t.t.


Stokker, UAB
Stokker, UAB

Didžiausias profesionalių įrankių tiekimo tinklas Baltijos šalyse.

Euroflora, UAB
Euroflora, UAB

Euroflora.lt - E.Parduotuvė Jūsų sodui, daržui ir namams.

Sklypo darbai
Sklypo darbai

Gerbūvio darbai patraukliomis kainomis

Mosas, UAB
Mosas, UAB

Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

Aupana, UAB
Aupana, UAB

Oficialus HUNTER Industries Inc. distributorius Lietuvoje - pristato aukščiausios kokybės pasaulinio lygio produktą laistymo sistemų sferoje.

Priegolė, UAB
Priegolė, UAB

Rąstinių namų ir pirčių gamyba, statyba. Statyba iš apvalių ir apipjautų mašininio apdirbimo rąstų.

Martyno technika, UAB
Martyno technika, UAB

UAB "Martyno Technika" - užsiimame prekyba įvairia sodo, daržo, miško technika, suvirinimo įranga, kompresoriais, įrankiais ir kita įranga. Garantuojame geriausias kainas ir kokybiškas prekes.

Racionalus sprendimas, UAB
Racionalus sprendimas, UAB

Kietosios dangos, žaliosios erdvės, vartai ir tvoros, terasos, stoginės, malkinės, vaikų žaidimo aikštelės, lietaus vandens nuvedimo sistemos, technikos nuoma

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

ART LAWN
ART LAWN

Mes esam jauna ir produktyvi įmonė kuri orentuojasi į klientus.

Braitech, UAB
Braitech, UAB

Geriausi INTEX baseinai Lietuvoje!

Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.