Gruodžio 12d. Trečiadienis

RSS

Jeigu norite gauti mūsų naujienas RSS kanalu, prašome pasirinkti kategorijas iš sąrašo.

Užsiprenumeruoti naujienas labai paprasta, nes visos RSS peržiūros programos veikia panašiai - paspaudus ant nuorodos įvedamas kanalo adresas, o instaliuota arba interneto naršyklės palaikoma programa ima periodiškai siūsti naujienas į jūsų kompiuterį- tereikia jas perskaityti. Gaunamą informaciją galima grupuoti į kategorijas, perskaitytas ar nedominančias žinutes - paslėpti ar ištrinti.

RSS kanalu informacija teikiama privačiam nekomerciniam naudojimui. Bet koks kitas gaunamos informacijos naudojimas ir platinimas be raštiško Manosveikata.lt administratoriaus leidimo yra draudžiamas. Gavus leidimą, draudžiama redaguoti ar keisti pateikiamos informacijos tekstą ir nuorodas.

Kas yra RSS?

RSS (angliškai "Really Simple Syndication") – tai speciali technologija, skirta iš įvairių interneto šaltinių (naujienų ir specializuotų tinklalapių, blog`ų) surinkti ir susisteminti naujausią informaciją. RSS surinktos informacijos peržiūrai naudojamos specialios programos - RSS Reader, FeedDemon ir kitos, kurias reikia atsisiųsti ir instaliuoti kompiuteryje. Kai kurios interneto naršyklės pačios gali rinkti ir atvaizduoti RSS informaciją – tai Firefox, Opera, Internet Explorer 7 ir kitos. Tuomet nieko papildomai instaliuoti nereikia, tik paspausti oranžinį RSS mygtuką.

RSS technologija leidžia sekti jums įdomią informaciją ir gauti naujienas neužeinant į interneto puslapį. Paskelbta naujiena iš karto pasirodo jūsų RSS informacijos kanale - nurodomas straipsnio pavadinimas, jo trumpas aprašymas, nuoroda į straipsnį internete bei paskelbimo data. Jeigu informacija sudomina ir pageidaujama sužinoti daugiau, spaudžiama nuoroda ir tinklapyje atverčiamas visas straipsnis.


www.thermopro.lt

www.thermopro.lt

Namų šiltinimas poliuretano putomis
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai