Spalio 21d. Ketvirtadienis

Griovimo darbai ir statybinių šiukšlių išvežimas

Griovimo darbai ir statybinių šiukšlių išvežimas

Nors griovimo darbai atrodo nesudėtingas darbas ir įmonių  bei privačių asmenų teikiančių tokias paslaugas (skelbimuose) bei internete iš pirmo žvilgsio atrodo nemažai, bet prireikus paslaugų surasti vykdytoją nėra taip paprasta dėl vienos paprastos priežasties - "didelės paslaugų kainos"?!

Ar verta rinktis privačiai šiuos darbus atliekančias brigadas ar visdėlto rinktis įmonę?

Atsakyti į šį klausimą nėra taip paprasta, nes vertėtų į paslaugą įskaičiuoti ir statybinių atliekų pakrovimą bei išvežimą. Kiek susidūrėme, privačios brigados dažniausiai apsiriboja tik pastato griovimu, nors didžiąją dalį kainos sudaro statybinio laužo išvežimas. Svarbu ir tai ar pastatui griauti reikalinga papildoma technika ir įranga. Neturint tinkamos įrangos statybinis laužas (ypač plytos betonas ir kt.) sudaužomas dideliais gabalais, ko pasekoje vėliau pabrangina statybinio laužo išvežimą.

Reikia atkreipti dėmesį ir į tai ar konteineriai į kuriuos bus kraunamas statybinis laužas bus pastatyti arti. Jei konteinerio pastatyti arti nėra galimybės tai gali pabranginti paslaugą, nes papildomai teks mokėti ir už atliekų sukrovimą.

Mūsų sklype darbus suskirstėme į tris etapus.

  • Laikino pastato griovimas
  • Statybinių atliekų sukrovimas į konteinerį
  • Statybinio laužo išvežimas


Pirmuosius du darbus patikėjome privačiai brigadai, nes mūsų griaunamas laikinas pastatas nedidelis nesudėtingas medinis statinys ir papildomos technikos griovimui nereikia. Beto privati brigada darbus atliko jau kitą dieną po skambučio. Dirbo tikriai netingėdami, tad griovimo darbai buvo baigti tą pačią dieną. Konteinerio pastatyti arti nebuvo galimybės ir technikai įvažiuoti buvo persudėtinga, tad teko krovimo darbus atlikti rankomis kitą dieną tai pačiai samdytai brigadai.

Svarbu tinkamai apskaičiuoti statybinių atliekų tūrį.

Geriausia susitarti dėl konsultacijos su įmone kuri nuomoja konteinerį. Taip pasirinksite tinkamo dydžio konteinerį ir išvengsite papildomų išlaidų.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...