Spalio 21d. Ketvirtadienis

Elektros instaliacija ir montavimas

Suprojektavus ir numačius elektros įvadą, sprendžiamas elektros instaliacijos klausimas. Užsakovai dažniausiai visą dėmesį ir energiją nukreipia jungiklių ir kištukinių lizdų dizainui parinkti pamiršdami, kad ne sienoje paslėpta dėžute, o būtent vidinė instaliacijos dalis lemia saugią ir patogią gyvenseną name.


Atvedę elektrą iki namo, instaliacijos darbus namo viduje pradedame nuo projekto. Jame turėtume pažymėti visus elektros taškus – kištukinius lizdus, apšvietimo taškus, jungiklius, elektros skydą su automatiniais išjungikliais. Tai padeda apgalvoti visus apšvietimo bei elektros prietaisų naudojimo niuansus – neretai čia pasitelkiami ir interjero dizaineriai, nes vėliau perkelti elektros instaliacijos taškus gali būti problemiška.Skiriasi instaliacijos įrengimo darbai ir įvairiose namo vietose.

Vonioje ar kitose drėgnose patalpose reikalingi kištukiniai lizdai skalbimo mašinai, barzdaskutei ar kitiems buitiniams prietaisams įjungti. Tokiu atveju rekomenduojama įsirengti lizdus su nuotėkio srovės rele bei dangteliu. Dangtelis apsaugo lizdą nuo vandens, o nuotėkio srovės relė automatiškai išjungs įtampą lizde, atsiradus mažiausiam nuotėkiui.Elektros instaliacijos darbus verta patikėti specialistams.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...