Rugsėjo 22d. Sekmadienis

Certex Lietuva, UAB

Patalpinta: 2011 Lapkričio 14d.
Peržiūrų skaičius: 610308
TINKLALAPIS EMAIL
Adresas: Titnago g. 14, LT-02300, VILNIUS
Telefonas: (5) 2322297
Faksas: (5) 2322298
Įmonės kodas: 111676511
UAB Certex Lietuva – tarptautinė įmonė, priklausanti Švedijos įmonių grupei AXELJOHNSON INTERNATIONAL. CERTEX atstovybės įsikūrusios Europoje, Amerikoje bei Azijoje. Baltijos regione bendrovė turi atstovybes Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Danijoje, Vokietijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Rusijoje. Daugelis atstovybių turi ISO 9002 kokybės standarto atitikties sertifikatus. CERTEX lyderis tarp krovinių kėlimo įrangos, plieninių lynų, virvių, talių, kranų, grandininių stropų, plieno lynų stropų, tekstilinių stropų, telferių, gervių, ir pagalbinių gamybinės paskirties, jūroje ir pakrantėje naudojamų įrenginių tiekėjų. Todėl mes nuolat siekiame išsaugoti pozicijas rinkoje, išplėsti savo verslą tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje.
CERTEX įdėmiai stebi nenutrūkstamą rinkos plėtrą ir orientuojasi į kliento poreikius - esamus ir būsimus. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys žinių ir praktinių įgūdžių, būtinų darbui su krovinių kėlimo įranga, plieniniais lynais, virvėmis, gervėmis, kranais ir pagalbiniais gamybinės paskirties, jūroje ir pakrantėje naudojamais įrenginiais.
CERTEX tikslas tapti didžiausiu kėlimo ir tvirtinimo įrangos distributoriumi tiek Europoje, tiek kitose šalyse - aprūpinti klientus efektyvia krovinių kėlimo įranga, plieniniais lynais, virvėmis, talėmis, kranais ir pagalbiniais pramoninės paskirties, jūroje ir pakrantėje naudojamais įrenginiais. Įmonės veiklos esmė - patenkinti klientų poreikius, o misija tik patvirtina mūsų siekį klientą padaryti mūsų veiklos centru.
CERTEX atstovybė Lietuvoje buvo įsteigta 1999 m. Vilniuje. Nuo to laiko sėkmingai plečia savo veiklą. Šiuo metu CERTEX Lietuvos atstovybė pirkėjams siūlo 50.000 rūšių aukščiausios kokybės produktų. Tai yra skirtingų diametrų bei skirtingos struktūros lynai, lyniniai stropai bei postropiai, 8 ir 10 klasės metalo kėlimo grandinės, grandininiai stropai, grandinių jungiamosios dalys, kėlimo kabliai, stropai iš sintetinio pluošto medžiagų, specialieji krovinių griebtuvai, talės, valdomos grandine bei svertu, tempimo bei tvirtinimo mechanizmai, krovinių tvirtinimo diržai, visų dydžių templės, ąsiniai varžtai bei veržlės, jungtys bei lyno užspaudėjai, vakuuminiai keltuvai, magnetiniai keltuvai, hidrauliniai keltuvai ir dar daug kitų produktų, skirtų saugiai kelti krovinius. CERTEX yra savo srities lyderis pasaulyje, tačiau ne vien todėl, jog gali pasiūlyti didelį produktų pasirinkimą, bet ir todėl, jog mūsų darbuotojai yra geriausi šios srities specialistai bei žinovai. Mūsų specialistai ne tik padės išsirinkti jums tinkamiausius gaminius, bet ir suteiks konsultacijas visais su saugiu kėlimu susijusiais klausimais.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai