Rugsėjo 19d. Ketvirtadienis

Karbonteko sistema, UAB

Patalpinta: 2018 Balandžio 24d.
Peržiūrų skaičius: 43620
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Savanorių pr. 173, LT-03150, Vilnius
Telefonas: + 370 650 37877
Telefonas: +370 698 30729
Darbo laikas: I-V: 10:00 - 18:00
Tinklalapis: http://carbontec-europe.com
El. paštas: office@carbontec-europe.com

– NAUJOS KARTOS INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ ŠILDYMO SISTEMA, KURI ŠILDYMO KOKYBE IR EKONOMIŠKUMU PRANOKSTA TRADICINIUS ŠILDYMO BŪDUS.

LENGVAI ĮDIEGIAMA, NEMATOMA INTERJERE, GREITAI IR EFEKTYVIAI UŽTIKRINA KOMFORTIŠKĄ ŠILUMĄ.

Carbontec® šildymo sistemos pagrindą, sudaro unikali perforuota medžiaga, susidedanti iš anglies pluošto ir termoplastiko, su infraraudonųjų spindulių efektu. Carbontec® šildymo sistema grindžiama saugia 24/36/42 V įtampa, perduodama per žeminamąjį transformatorių. Norima temperatūra Carbontec® šildymo sistemoje, yra nustatoma termoreguliatoriaus pagalba.

Šilumos perdavimas infraraudonaisiais spinduliais yra palyginus naujas metodas pagrįstas objektų šildymu infraraudonųjų spindulių srove. Šių spindulių diapazono bangos perduoda energiją sušildydamos  kambario sienas, grindis ar lubas, tuomet nuo sušilusių paviršių sušyla patalpos oras. Tokiu pačiu principu saulės planeta šildo Žemę.  Šildantis konvekcinių būdu yra tiesiogiai šildomas patalpos oras ir tik nuo jo sušyla objektai ir paviršiai.  Naudojant Carbontec® šildymo sistemą kaip pagrindinį šilumos šaltinį, jūs ne tik sutaupysite energijos išteklius, bet taip pat ir padidinsite gyvenamąją erdvę , nes jums nebereikės  montuoti didelių gabaritų radiatorių, vamzdžių, šildytuvų ar katilų. Carbontec ™ šildymo tinklelis yra plonas, beveik neužima vietos – tai tarsi šildantis tapetas.  Sistema gali būti montuojama ant sienų, lubų ar grindų paviršiaus bei ant sudėtingų architekrūrinių elementų – kampuose, ant kolonų. Taip pat po bet kokiomis apdailos medžiagos – tapetais, dažais, gipsu, laminatu, keraminėmis plytelėmis, linoleumu ir kt.

Taikant Carbontec® sistemą, elektros energijos sunaudojimas yra apie 30% mažesnis, nei šildantis konvekcinio šildymo būdu.

Taikydami Carbontec® savo namuose, turite galimybę naudoti  atsinaujinančių išteklių (saulės, vėjo ar vandens) energiją.  Pavyzdžiui, Carbontec® sistema gali apšildyti visą namą, tiesiogiai pasitelkdama nemokamą elektrą nuo saulės baterijos, įmontuotos ant stogo.

Carbontec® šildymo medžiagoms suteikiama 10 metų garantija,  Sistemos naudingas tarnavimo laikas siekia iki 50 metų.

NUOTRAUKŲ GALERIJA


Gerunda, UAB
Gerunda, UAB

Didmeninė ir mažmeninė prekyba santechnikos prekėmis

Dahlgera, UAB
Dahlgera, UAB

Šildymo, vėdinimo sistemos, santechnikos įranga, vidaus ir lauko kanalizacijų įranga - didmeninė prekyba.

ecosiluma.lt
ecosiluma.lt

Perkame miškus | Malkos | Miško priežiūra

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Ekoklima, UAB
Ekoklima, UAB

Šilumos siurbliai - Geoterminis šildymas. Šiuo metu rinkai yra pristatomi naujos kartos NIBE šilumos siurbliai, pagaminti naudojant naujausias technologijas.

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

KOMFORTAS, UAB EVA SAT
KOMFORTAS, UAB EVA SAT

Įmonė EVA SAT užsiima mažmenine ir didmenine prekyba santechnikos ir šildymo įrenginiais.

Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

PLUMBERA, MB
PLUMBERA, MB

mechanikos darbai-pastatų vandentiekis bei nuotekų šalinimas, šildymas (vandens iki 115 laipsnių temperatūros), vėdinimas ir oro kondicionavimas.

IDV Group, UAB
IDV Group, UAB

Oro kondicionavimo,vėdinimo sistemų, centrinių dulkių siurblių projektavimas, pardavimas ir įrengimas. Esame oficialūs atstovai INVENTOR oro kondicionierių, Polypipe vėdinimo sistemų, DrainVac centrinių dulkių siurblių.

Fazė, UAB
Fazė, UAB

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų inžinerinių sistemų įrengimas.Elektra, silpnos srovės, ryšiai, vandentiekis, nuotekos, šildymas, vėdinimas, kondicionavimas.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai