Balandžio 21d. Trečiadienis

Karbonteko sistema, UAB

Patalpinta: 2018 Balandžio 24d.
Peržiūrų skaičius: 43620
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Savanorių pr. 173, LT-03150, Vilnius
Telefonas: + 370 650 37877
Telefonas: +370 698 30729
Darbo laikas: I-V: 10:00 - 18:00
Tinklalapis: http://carbontec-europe.com
El. paštas: office@carbontec-europe.com

NAUJOS KARTOS ELEKTRINĖ INFRARAUDONŲJŲ SPINDULIŲ ŠILDYMO SISTEMA, KURI ŠILDYMO KOKYBE IR EKONOMIŠKUMU PRANOKSTA KONVEKCINES ŠILDYMO SISTEMAS.

LENGVAI ĮDIEGIAMA, NEMATOMA INTERJERE, GREITAI IR EFEKTYVIAI UŽTIKRINA KOMFORTIŠKĄ ŠILUMĄ.

Carbontec® šildymo sistemos pagrindą, sudaro unikali itin plona, perforuota medžiaga, susidedanti iš anglies pluošto ir termoplastiko, šilumą į aplinką atiduodanti infraraudonaisiais spinduliais. Carbontec® šildymo sistema veikia nuo žemos ir saugios 24 ar 36V įtampos. Carbontec® sistemos valdymas atliekamas su termoreguliatorių pagalba. Esant poreikiui, sistemą galima valdyti Wi-Fi ryšiu per atstumą.

Šilumos perdavimas infraraudonaisiais spinduliais  skiriasi nuo mums įprasto konvekcinio šildymo būdo tuo, kad šildomi yra patalpoje esantys paviršiai - kambario sienos, grindys, lubos ir baldai. Tuomet nuo įšilusių paviršių sušyla patalpos oras. Tokiu pačiu principu Saulės planeta šildo Žemę.  Šildantis konvekcinių būdu yra tiesiogiai šildomas patalpos oras, dėl kurio temperatūros skirtumų susidaro konvekciniai oro srautai, o pats patalpos oras yra džiovinamas. Šiltas oras daug sunkiau atiduoda šilumą paviršiam, ko pasekoje nors patalpoje ir turėsite šiltą orą – sienos ir grindys bus vėsios. Naudojant Carbontec® šildymo sistemą kaip pagrindinį šilumos šaltinį, jūs ne tik sutaupysite energijos išteklius, bet taip pat ir padidinsite gyvenamąją erdvę , nes jums nebereikės  montuoti didelių gabaritų radiatorių, vamzdžių, šildytuvų ar katilų. Carbontec ™ šildymo tinklelis yra plonas, beveik neužima vietos – tai tarsi šildantis tapetas.  Sistema gali būti montuojama ant sienų, lubų ar grindų paviršiaus bei ant sudėtingų architekrūrinių elementų – kampuose, ant kolonų. Taip pat ji gali būti montuojama po bet kokiomis apdailos medžiagomis – tapetais, dažais, gipsu, laminatu, keraminėmis plytelėmis, linoleumu ir kt.

Taikant Carbontec® sistemą, elektros energijos sunaudojimas yra bent 30% mažesnis, nei šildantis konvekciniu šildymo būdu.

Taikydami Carbontec® savo namuose, turite galimybę naudoti  atsinaujinančių išteklių (saulės, vėjo ar vandens) energiją.

Carbontec® šildymo medžiagoms suteikiama 10 metų garantija,  Sistemos naudingas tarnavimo laikas siekia iki 50 metų.

Mūsų jau įgyvendintus projektus galite peržvelgti šioje nuorodoje.

Daugiau informacijos rasite mūsų tinklapyje.

Norėdami gauti konkretų pasiūlymą, užpildykite mūsų užklausos formą esančią čia >>

 

NUOTRAUKŲ GALERIJA


Deguva, UAB
Deguva, UAB

Suskystintų dujų tiekimas individualių, pramoninių objektų šildymui ir technologiniams procesams. Suskystintų dujų cisterninių įrenginių techninis aptarnavimas.

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

PAGIRIŲ KROSNYS
PAGIRIŲ KROSNYS

PAGIRIŲ KROSNYS

Ekoklima, UAB
Ekoklima, UAB

Šilumos siurbliai - Geoterminis šildymas. Šiuo metu rinkai yra pristatomi naujos kartos NIBE šilumos siurbliai, pagaminti naudojant naujausias technologijas.

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Dumtra, MB
Dumtra, MB

Metaliniai kaminai (pristatomi kaminai), kaminų įdėklai, įvairios dalys, montavimas, priežiūra ir remontas.

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

Ketvertas, UAB
Ketvertas, UAB

Ketvertas.lt - prekyba šildymo ir vandentiekio sistemomis, vonios kambario įranga.

Gerunda, UAB
Gerunda, UAB

Didmeninė ir mažmeninė prekyba santechnikos prekėmis

Dahlgera, UAB
Dahlgera, UAB

Šildymo, vėdinimo sistemos, santechnikos įranga, vidaus ir lauko kanalizacijų įranga - didmeninė prekyba.

Fazė, UAB
Fazė, UAB

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų inžinerinių sistemų įrengimas.Elektra, silpnos srovės, ryšiai, vandentiekis, nuotekos, šildymas, vėdinimas, kondicionavimas.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.