Balandžio 20d. Antradienis

ecosiluma.lt

Patalpinta: 2018 Gruodžio 12d.
Peržiūrų skaičius: 17506
TINKLALAPIS EMAIL
Telefonas: +370 626 23636
Tinklalapis: http://www.ecosiluma.lt
El. paštas: info@ecosiluma.lt

ECOšiluma prekyba malkomis


Šildymas šaltuoju sezonu tampa rūpesčiu? Pavargote nuo nekokybiškos ir netvarkingai pristatomos malkinės medienos produkcijos? Išleidote daug įsigydami malkas, bet negavote tokio malkų kiekio kokio tikėjotės? Patikėkite šiuos rūpesčius ECOšilumos komandai, tegul mūsų malkos sušildo Jūsų namus. Pas mus rasite įvairių medienos rūšių (ąžuolas, uosis, beržas ir kt.) ir pavidalų (skaldytos malkos, malkos rąsteliais ar kaladėmis) malkų. Visada padėsime pasirinkti malkų produkciją, atitinkančią visus Jūsų poreikius.

Prekyba malkomis vykdoma sąžiningai skaičiuojant erdmetriais ir vežame tvarkingai sukrautas bei išrūšiuotas pagal medienos rūšis tiesiai į Jūsų namus. Todėl visada gausite būtent tai, ko tikitės. Mes pasirūpinome, kad klientams, gyvenantiems Dzūkijoje, Suvalkijoje, Aukštaitijoje, Vilniuje bei Kaune malkų rąsteliais atvežimas būtų nemokamai.

Visi mūsų kertami miškai yra profesionaliai atkuriami, siekiant atnaujinti miško ir medienos išteklius ateičiai, tad rinkdamiesi mūsų malkas ir paslaugas, prisidedate prie atsakingo miško išteklių naudojimo.

Nežinote kokios malkos geriausiai atitinka Jūsų poreikius? Susisiekite pateiktais kontaktais ir mūsų draugiškas kolektyvas neatidėliotinai patars kokias malkas rinktis ir išspręs Jūsų šildymo rūpesčius bei atsakys į Jūsų klausimus.

ECOšiluma teikiamos paslaugos


Neturite laiko ir tinkamo pasirengimo profesionaliai miško priežiūrai? Norite atsodinti mišką, bet nežinote nuo ko pradėti? Ir vėl Jūsų sklype priaugo sunkiai išnaikinamų krūmų? Jūsų rūpesčius išspręsime mes, Ecošilumos kolektyvas.

    Mūsų teikiamos paslaugos:

  • Miško sodinimas ir priežiūra
  • Kelmų naikinimas
  • Avarinių medžių pjovimas
  • Medžių, krūmų bei žolės iškirtimas
  • Parkų formavimo, jaunuolyno ugdymo darbai, parko/miško retinimas
  • Kirtimo atliekų (kamienų, šakų, lapų) bei kelmų išvežimas
  • Sklypo formavimas, kelių, kelio pralaidų formavimas

Visus darbus greitai ir kokybiškai atlieka patyrę miško priežiūros profesionalai, todėl Jums neteks nerimauti. 

Paskambinkite arba parašykite mums ir ECOšilumos komanda pateiks Jums išskirtinį pasiūlymą reikalingai paslaugai užsisakyti.

ECOšiluma perkame miškus


Turite mišką, kurį norite parduoti? Nežinote kokia jūsų miško kaina? Gaunate tik žemus miško kainų pasiūlymus? Susisiekite su mumis ir mes sąžiningai įvertinsime Jūsų mišką realia rinkos kaina. Jei nuspręsite parduoti savo mišk būtent mums, tuomet mes sutvarkysime reikiamus miško pardavimui dokumentus ir greitai atliksime miško kainos vertinimą, kuris truks iki dviejų dienų, todėl miško pardavimas nesukels Jums papildomų rūpesčių. Taigi mūsų įmonė ne tik parduod geras malkas, bet ir perkame miškus.

Pateikite užklausą užpildę formą žemiau arba susisiekite su mūsų komanda

Jeigu jums miško tema “tamsus miškas” kreipkitės į mus ir mes tikrai išspręsime visus klausimus, nes miškų priežiūroje ir malkų pardavime esame tikri profesionalai

NUOTRAUKŲ GALERIJA


Dumtra, MB
Dumtra, MB

Metaliniai kaminai (pristatomi kaminai), kaminų įdėklai, įvairios dalys, montavimas, priežiūra ir remontas.

Gerunda, UAB
Gerunda, UAB

Didmeninė ir mažmeninė prekyba santechnikos prekėmis

KOMFORTAS, UAB EVA SAT
KOMFORTAS, UAB EVA SAT

Įmonė EVA SAT užsiima mažmenine ir didmenine prekyba santechnikos ir šildymo įrenginiais.

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

Fazė, UAB
Fazė, UAB

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų inžinerinių sistemų įrengimas.Elektra, silpnos srovės, ryšiai, vandentiekis, nuotekos, šildymas, vėdinimas, kondicionavimas.

PLUMBERA, MB
PLUMBERA, MB

mechanikos darbai-pastatų vandentiekis bei nuotekų šalinimas, šildymas (vandens iki 115 laipsnių temperatūros), vėdinimas ir oro kondicionavimas.

Dahlgera, UAB
Dahlgera, UAB

Šildymo, vėdinimo sistemos, santechnikos įranga, vidaus ir lauko kanalizacijų įranga - didmeninė prekyba.

Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

Ekoklima, UAB
Ekoklima, UAB

Šilumos siurbliai - Geoterminis šildymas. Šiuo metu rinkai yra pristatomi naujos kartos NIBE šilumos siurbliai, pagaminti naudojant naujausias technologijas.

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.