Spalio 19d. Antradienis

REHAU UAB

Patalpinta: 2012 Sausio 13d.
Peržiūrų skaičius: 655264
TINKLALAPIS EMAIL
Adresas: Laisvės pr. 121 LT- 06120 Vilnius
Telefonas: (5) 2 4614 00
Įmonės kodas: 111613614
PVM kodas: LT116136113
Tinklalapis: http://www.rehau.lt
El. paštas: vilnius@rehau.com

Statybų verslo veiklos sritis

REHAU yra pirmaujanti polimerinių įrenginių įmonė Europoje, siūlanti savo pagalbą langų ir fasadų profilių, pastatų technikos bei požeminės inžinerijos srityse. Mūsų "Statybinių inovacijų centro" techninis personalas siūlo išsamią ir patikimą konsultaciją produktų pritaikymo ar verslo klausimų sprendimui.

Mūsų pagrindinė veiklos sritis yra pažangių sistemų sprendimų vystimas, atitinkančių naujausius ekologinius ir ekonominius, dizaino ir funkcionalumo, saugumo ir komforto kriterijus. Tokiu būdu mes sudarome sąlygas statybinių elementų sąveikai ir statybų našumui. Dideli mūsų komandos laimėjimai nuo projektavimo iki įvykdymo nuolat papildo mūsų pasiekimų sąrašą.

Mūsų sisteminiai sprendimai lenkia laiką, diktuodami madas ekonomiškų bei energiją taupančių statybos technologijų srityje. Sprendimai, kuriuos siūlome klientams ir partneriams, tausoja gamtą bei užtikrina pakankamą energijos išteklių kiekį ateities kartoms.

Specializuotas įmones aprūpiname langų ir fasadų profilių įrengimais bei teikiame joms įvairias paslaugas. Į pasiūlą įeina įrangos, dizaino, marketingo bei aptarnavimo sričių konsultavimas. Norėdami išgauti optimalų produkcijos gamybos našumą, visas profilių sistemas gaminame ant tokios pačios platformos.

Pastatų technikos sritis yra atsakinga už sėkmingą įmontuojamų bei vientisų technologinių įrenginių projektavimą ir vystimą, skirtą moderniam šildymui ir vėsinimui, dujų ir vandens tiekimui, elektros instaliacijai. Be to, savo klientams siūlome ir įvairias specializuotas paslaugas: planavimo, gamybines ar transportavimo.

Požeminės inžinerijos srityje REHAU ženkliai prisideda savo naujoviškomis idėjomis prie ekonomiškų ir ekologiškų vandens, energijos tiekimo, komunikacijų montavimo, žemės apdirbimo bei pamatų konstrukcijų sistemų kūrimo ir vystymosi. Ir šioje srityje mes remiame savo klientus, atlikdami analizę projektavimo ir planavimo bei projekto įgyvendinimo darbus.

Visos REHAU sistemos ir aptarnavimo paslaugos užtikrina ateities kartoms bei gamtai saugumą.Didelė patirtis gamybos, logistikos bei aptarnavimo srityse garantuoja ilgalaikę mūsų partnerių sėkmę.


Apertura, UAB
Apertura, UAB

LLumar gali patobulinti bet kurios stiklo konstrukcijos savybes, leidžia sutaupyti energijos, padidina naudotojų komfortą ir saugumą, suteikia pastatui naujus dizaino akcentus

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...