Sausio 27d. Trečiadienis

Raidenis, UAB

Patalpinta: 2013 Birželio 21d.
Peržiūrų skaičius: 89448
TINKLALAPIS EMAIL
Adresas: Šlaito g. 2, LT-54304, Užliedžiai, Kauno r. sav.
Telefonas: 8 699 38260
Įmonės kodas: 302646510
Tinklalapis: http://www.raidenis.lt
El. paštas: info@raidenis.lt

Įmonės „Raidenis“ veiklos sritys – sienų su tuščiu oro tarpu šiltinimas, plastikinių ir medinių langų montavimas, prekyba, pastatų termovizinis tyrimas. Profesionaliai atliekamas sienų šiltinimas, termovizinis tyrimas, plastikinių ir medinių langų montavimas. Mūsų darbuotojai yra savo srities specialistai, kurie rūpinasi, jog atlikti statybiniai darbai išsiskirtų savo kruopštumu bei tvarkingumu.

Pastatų sienų šiltinimui į tuščią oro tarpą naudojama termoputa,,RAIDPUTA” yra gaminama pagal danišką technologiją. Įmonės darbuotojai su šita technologija jau dirba nuo 1994 metų ir yra apšiltinę ne vieną tūkstantį namų.

Naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas bei atliekame darbus už prieinamą kainą. Nemokamai konsultuojame statybinių darbų klausimais susijusiaias su sienų šiltinimu ir langų montavimu bei pastatų termoviziniu tyrimu. Suteikiame visą reikalingą informaciją.

Sienų šiltinimas termoputomis

Pastatų sienų šiltinimas termoputomis atliekamas naudojant itin aukštos kokybės medžiagas. Naudojama termoputa sukurta specialiai sienų su tuščiu oro tarpu užpildymui. Lietuvoje vis dar galima rasti pakankamai daug namų su tuščiu oro tarpu per kurį šildant pastatus gaunami dideli šiluminės energijos nuostoliai.Per sienų tuščią oro tarpą šiluma išeina į aplinką. Norėdami sumažinti šildymo sąskaitas bei džiaugtis namų jaukumu, klientai renkasi patikimą sprendimą – namo sienų šiltinimą užpildant tuščią oro tarpą termoputa. Tai termoizoliacinė medžiaga, kuri įpurškiama į namo sienas pro mažas skylutes. Užbaigus darbus išlaikomas jūsų namo fasado vaizdas, o jūs galite džiaugtis ne tik šiltais namais, bet ir sumažėjusiomis išlaidomis šildymui.Sienų šiltinimas termoputomis patogus tuo, jog darbai gali būti atliekami pakankamai greitai: per vieną ar dvi dienas.

Termovizija

Termovizija leidžia pamatyti pastato statybų ar apšiltinimo metu padarytas klaidas. Termovizinis tyrimas tiksliai nustato, kuriose vietose praleidžiama šiluma. „Raidenis“garantuoja, kad šiltinimo darbus atliksime kokybiškai. Ne tik suteikiame garantijas bet ir nemokamai teikiame termovizijos paslaugas, kad galėtumėte įsitikinti mūsų atliktų darbų kokybe. Termovizija suteikia gaires, kokios pastato vietos problematiškiausios, o mūsų kvalifikuotų specialistų komanda pataria, kurie statybiniai darbai geriausiai apsaugos jūsų namus nuo panašių problemų ateityje.

Plastikiniai ir mediniai langai

Langai – tai svarbi investicija namuose be kurių kokybės šiluma ilgai neišsilaikys. Tiek plastikiniai, tiek mediniai langaipuikiai išlaiko namų šilumą, jeigu jie kokybiškai pagaminti. Langų kainos skiriasi, pavyzdžiui, plastikinių langų kaina yra mažesnė nei medinių langų. Plastikiniai langai paprasčiau pagaminami, todėl jie kainuoja mažiau nei mediniai. Vis dar gyvas stereotipas, jog mediniai langai ne taip gerai išlaiko šilumą kaip plastikiniai. Vis dėlto, tai yra netiesa. Plastikiniai bei mediniai langai šiuo atžvilgiu nesiskiria. Abiejų tipų langai gali tarnauti ilgus metus, svarbiausia pasirinkti patikimą gamintoją. Mūsų įmonė parduoda bei montuoja tik tuos langus, kurių kokybė jau patikrinta laiko.

VIDEO GALERIJA


Putos.lt
Putos.lt

Pastatų šiltinimas atvirų bei uždarų porų poliuretano putomis.
Tai šiuolaikiškiausias ir efektyviausias šiltinimo būdas!

Infantas, UAB
Infantas, UAB

RUUKKI stogo dangos, letaus nuvedimo sistemos, skardos lankstymas, kraigai, vėjalentės, palangės, Rheinzink skarda, konsultacijos

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Ekotroba LT, MB
Ekotroba LT, MB

Ekotroba LT teikia kokybiškas ir profesionalias pastatų šiltinimo bei sandarinimo paslaugas.

Ukmergės gelžbetonis, AB
Ukmergės gelžbetonis, AB

Statybinių, izoliacinių medžiagų gamyba. Prekyba putų polistirenu, betonu ir gelžbetonio gaminiais. Betono, gelžbetonio gaminiai - gamyba.

Plastena, UAB
Plastena, UAB

UAB "Plastena" – techninių medžiagų tiekimo, detalių gamybos ir paslaugų įmonė.

Ristatus, UAB
Ristatus, UAB

UAB "RISTATUS" yra oficialus FORBUILD atstovas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Baltarusijoje.

Tvirtinimo centras, UAB
Tvirtinimo centras, UAB

Mūsų sprendimai bei šilumos izoliacinės medžiagos padeda pasiekti geriausių rezultatų bei naudos.

TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB
TERMOSNAIGĖ ir Ko, UAB

Termoizoliacinės apdailos plokštės KL klinkerio plytelės 245x65 mm pagrindu. Šiltinimas putų poliuretanu bei technine izoliacija putų poliuretanu. Rąstinių namų statyba.

Rimar Statyba, UAB
Rimar Statyba, UAB

Šiltinimo darbai

Serfas, UAB
Serfas, UAB

Didmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis, mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.