Spalio 22d. Penktadienis

IKS forma, UAB

Patalpinta: 2021 Balandžio 1d.

Namų jaukumas – tai ne namo statymas, todėl tikslūs matematiniai apskaičiavimai čia tikrai nėra pagrindinis aspektas. Svarbiausia – JAUSMAS, DETALIŲ DERMĖ, SPALVŲ ŽAISMAS, INDIVIDUALUS ŽMOGAUS SKONIS. Kad interjeras virstu jaukiu, kartais reikia visai nedaug – tiesiog norėti.

Laikomės savo didžiausio tikslo – profesionaliai išpildyti Jūsų norus.  Mes padėsime išvengti paprasto ir elementaraus apipavidalinimo, nes mūsų siekis – SKONINGAI IŠIEŠKOTAS INTERJERAS, NESIKARTOJANČIOS INDIVIDUALIOS DETALĖS.

Mūsų veikla pradėta 1995 m. Per 25 veiklos metų nuo mažytės 50 m.² užuolaidų parduotuvėlės  išsiplėtėme iki erdvių didmeninių sandėlių ir salonų didžiuosiuose šalies miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje ir Kaune.

Veiklos plėtra suteikia mums galimybę savo klientams pasiūlyti kruopščiai atrinktus gamintojus, žemas kainas, trumpą užsakymų įvykdymo laikotarpį, kvalifikuotą pagalbą net sudėtingiausiose užduotyse ir, svarbiausia – PLATŲ AUDINIŲ IR KARNIZŲ PASIRINKIMĄ.

Mūsų darbuotojai – kompetentingi, ilgametę patirtį turintys savo srities profesionalai. Būtent tai padeda parinkti, sumodeliuoti sudėtingiausius tekstilės gaminius nuo paprastų užuolaidų iki mechaninių, vertikalių stogo dekoracijų, atsižvelgiant į interjero subtilumus ir kiekvieno kliento poreikius.

Projektus vykdome ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Džiaugiamės, galėję padėti apipavidalinant  Klaipėdos arenos, Pramogų banko, UAB „Limark“, Radison SAS, BMS megapolio Rygoje ir kt. patalpas.

Kontaktai

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

NUOTRAUKŲ GALERIJA


Akmens šalis, UAB "Rudmarma"
Akmens šalis, UAB "Rudmarma"

Akmens apdirbimas. Akmens gaminiai, marmuro ir granito plokštės, židiniai, židinių apdaila, laiptai, palangės - gamyba, prekyba.

Lanvita, UAB
Lanvita, UAB

UAB „LANVITA“ siūlo įtempiamų lubų projektavimą, profesionalias montavimo paslaugas, kvalifikuotą konsultaciją.

Patikimas turtas, UAB
Patikimas turtas, UAB

"Classic Line Decor" tai populiariausia interjero dekoro elementų iš poliuretano kolekcija Lietuvoje!

Celestina, UAB "Renversa"
Celestina, UAB "Renversa"

Celestina, UAB - užuolaidų salonas!

JUNG VILNIUS, UAB
JUNG VILNIUS, UAB

"Protingo namo" valdymo elementai, standartiniai ir prabangaus dizaino jungikliai

Soliteka, UAB
Soliteka, UAB

Soliteka, UAB - roletų, žaliuzių, romanečių gamyba Kaune.

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...