Spalio 19d. Antradienis

A.Kisieliaus IĮ ŠARVUVA

Patalpinta: 2011 Spalio 22d.
Peržiūrų skaičius: 1462734
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Švitrigailos g. 40B, LT-03209 Vilnius
Telefonas: (5) 2333898
Faksas: (5) 2333898
Mob.: (370) 67059477
Įmonės kodas: 2618867
Darbo laikas: Pr. – Kt. 9.00- 17.00 Pn. 9.00- 16.00

A.Kisieliaus IĮ ŠARVUVA įkurta 2003 metais. Nuo pat įkūrimo pradžios mes rūpinamės jūsų namų saugumu, o svarbiausia - jūsų pačių saugumu ir komfortu. Namai – mūsų tvirtovė. Saugiausiai mes jaučiamės savo namuose. O ar galime jaustis saugūs, kai grįžę namo randame senas, nesandarias duris ir langus?... Būtent todėl ŠARVUVA pradėjo gaminti ir montuoti aukštos kokybės šarvuotas duris ir langus, skirtas butams, individualiems namams, namų laiptinėms.

Naudodami gilią patirtį mes nuolat tobuliname gamybos technologijas. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos darbuotojai. Durų ir langų gamybai naudojame tik aukštos kokybės sertifikuotas medžiagas. Mūsų įmonė ne tik gamina ir montuoja šarvuotas duris ir plastikinius langus, bet ir atlieka apdailos darbus, tokius kaip angokraščio apdaila iš medžio drožlių plokštės bei angokraščio glaistymas ir dažymas. Taip pat remontuojame šarvuotas duris ir keičiame spynas.

Mūsų vadybininkai jums patogiu laiku atvyks pas jus papasakoti apie mūsų siūlomą produkciją ir patars, kaip išrinkti būtent jums tinkantį variantą.

Mes nuolat tyrinėjame rinką ir stengiamės pasiūlyti geriausią kainą mūsų sektoriuje. Mūsų tikslas – kokybė, kurią turi gauti kiekvienas užsakovas.

NUOTRAUKŲ GALERIJA


DURŲ ŠALIS, UAB
DURŲ ŠALIS, UAB

Šarvuotos lauko durys, šarvuotos buto durys, metalinės durys, faneruotos vidaus durys, spynos

Durų galerija, UAB
Durų galerija, UAB

Vidaus ir lauko durys - didmeninė, mažmeninė prekyba. Durys iš uosio, ąžuolo, pušies, faneruotos, metalinės, laminuotos, dažytos, įvairių spalvų.

Faneruotų durų gamybos įmonė
Faneruotų durų gamybos įmonė

Faneruotos durys, montavimas

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...