Spalio 28d. Ketvirtadienis

Volonta, UAB

Patalpinta: 2012 Birželio 13d.
Peržiūrų skaičius: 208572
TINKLALAPIS EMAIL
Adresas: Verkiu g.32 LT-08221, Vilnius
Telefonas: (5) 2789169
Faksas: (5) 2789169
Darbo laikas: I-V 7.00- 18.00
Tinklalapis: http://www.volonta.lt
El. paštas: dazusalonas@gmail.com

UAB “Volonta” savo savo veiklą pradėjo 2007 metais. Mūsų parduotuvėse Jūs galėsite surasti aukščiausios kokybės medžiagas: dažai, lakai, medienos impregnantai, gruntai, dekoratyvinės medžiagos, dažymo įrankiai ir k.t. taip pat mūsų konsultantai Jums suteiks profesionalią išsamią konsultaciją bei pateiks pasiūlymus, rekomendacijas.

Prekiaujame tokių gigantų kaip SHERWIN WILLIAMS, (JAV) – didžiausias dažų gamintojas pasaulyje, taip pat BASF, (Vokietija) – antras pagal dydį chemijos pramonės koncernas pasaulyje ir k.t. produkcija. Sherwin Williams gali Jums pasiūlyti plačiausią produktų asortimentą kurie beveik neturi analogų pasaulyje. Suteikiama garantija yra nuo 5 metų iki maksimalios, (gyvenimo garantija).

Taip pat galime pasiūlyti daugelyje pasaulio rinkų jau užsirekomendavusius kaip vienus geriausių SEMIN, (Prancūzija), bei ARDEX, (Vokietija) apdailines medžiagas: glaistai, tinkai, klijai, hidroizoliacinės medžiagos, ir k.t. RELIUS dekoratyviniams impregnantams medienai suteikia 15 metų garantiją. Dekoratyviniais dažais bei glaistais VALPAINT, (Italija), galėsitė suteikti savo namams norimą dekoratyvinį efektą, (marmuro ar akmens imitaciją ir t.t.).

Taip pat galime pasiūlyti dekoratyvinius fasadinius tinkus, pramonėje plačiau naudojamus epoksidinius dažus bei lakus ir t.t.

Mūsų rekomenduoti meistrai atliks pagal Jūsų pageidavimus visus apdailos darbus.
Taigi, MES VISUOMET PASIRUOŠĘ JUMS PADĖTI.

Produktų katalogas

 

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...