Birželio 4d. Ketvirtadienis

Bygma, UAB

Patalpinta: 2018 Spalio 30d.
Peržiūrų skaičius: 13170
TINKLALAPIS EMAIL
Adresas: Savanorių pr. 191, LT-02300, Vilnius
Telefonas: +370 685 33313
Telefonas: +370 699 78988
Tinklalapis: http://www.keimdazai.lt
El. paštas: info@bygma.lt

Patvarumas

Neprilygstamas KEIM silikatinių dangų patvarumas sukuriamas skysto stiklo stingimo metu suformuojamo cheminio ryšių su pagrindu dėka. Tvirtas ryšys, kuris yra labai stiprus ir atsparus rūgštims, suformuojamas ne tik tarp pigmentų ir kitų ingredientų, bet taip pat ir tarp dažų bei dangos pagrindo. Ilgaamžiškumas būdingas visoms KEIM silikatinių dažų kartoms. Atrinktos žaliavos medžiagos yra unikalios KEIM silikatinių dažų kokybės priežastis: ideali kombinacija iš skystas kalio silikatas, kaip rišamoji medžiaga, neorganiniai spalvos pigmentai ir natūralūs dažų ingredientai užtikrina maksimalią apsaugą nuo aplinkos poveikio ir nepralenkiamą patvarumą. Rangovams tai suteikia ypač ekonomišką dangų sprendimą.

Drėgmės balansas

Silikatinių dažų labai geras vandens garų pralaidumas yra specifinės struktūros, suformuotos sustingusio skysto stiklo želės, rezultatas. Silikatinių dažų geresnis vandens garų pralaidumas užtikrina, kad konstrukcijoje esanti drėgmė gali išeiti į išorę greitai ir tiesiai. Ši savybė yra labai naudinga, kadangi drėgmė nesikaupia tarp dangos ir pagrindo bei nesukelia žalos.
Iš statybos fizikos pusės lauko vienų dangų pralaidumas yra pats svarbiausias kriterijus užtikrinant subalansuotą drėgmės balansą. Kartu su mažu vandens įgeriamumu, kas jau ilgą laiką yra standartas geriems vienkomponentiniams silikatiniams dažams, tai suteikia idealią apsaugą nuo vandens ir šalčio žalos, sąmanų ir grybelio augimo. Remiantis naujausiais tyrimų rezultatais, lauko sienų dangos kondensacijos elgsena smarkiai nulemia purvinimąsi ir pilkėjimą. Šiuo atveju, dėka rišamosios medžiagos savybių, silikatinės dangos pasižymi geriausiais rezultatais su mažu kondensacinės drėgmės formavimusi ir, dar svarbiau, greitu džiuvimu, kas yra tipiška silikatams. Be to sąmanų augimo rizika ant silikatinių dažų smarkiai sumažinama nenaudojant nuodingų biocidų.

Švara

Dažytų paviršių purvinimosi tendencija priklauso, neskaitant kondensacijos elgsenos, nuo statinio įkrovos savybių ir rišamosios medžiagos termoplastinių savybių. Organinės sintetinių/silikono dervų rišamosios medžiagos esant vėjui elektrostatiškai įsikrauna dėl trinties ir taip pritraukia ore esančias purvo daleles prie savęs. Esant aukštesniai temperatūrai, šios rišamosios medžiagos taip pat pasižymi termoplastiniu elgesiu, t.y. jos tampa "takios", sukurdamos idealias sąlygas purvo dalelėms įstrigti ir rinktis didesniais kiekiais ant paviršiaus. Stiprus lašelių efektas (t.y. plačiai diskutuotas "lotuso efektas"), pradžioje laikytas kaip švarių lauko sienų garantija, praktikoje pasirodė ne toks jau "magiškas". Dažai su skysto stiklo rišamąja medžiaga yra antistatiniai ir ne termoplastiniai. Ilgu laiko tarpu jie išlieka švaresni nei organiškai surišti dažai.

Spalvos stabilumas ir estetika

Lauko sienų dažų spalvos stabilumą lemia pigmentų tipas ir rišamosios medžiagos. UV šviesa keičia organinių pigmentų spalvingumą. Be išimtiniai naudojamų aukštos kokybės, neblunkančių, mineralinių pigmentų, rišamosios medžiagos atsparumas UV ir aplinkai taip pat yra svarbi spalvos stabilumo dalis. UV šviesa ir aplinkos poveikis anksčiau ar vėliau padidina organinių rišamųjų medžiagų savybių blogėjimą. Formuojasi mikro įtrūkimai, kurie pakeičia šviesos lūžimą ir dangos spalvos atspalvis atrodo pilkesnis ir blankesnis. Be to spalvos pigmentai iš dalies "atidengiami" ir dar labiau veikiami saulės UV radiacijos. Tai papildomai pagreitina organinių pigmentų spalvos kitimą.
Mineralinės rišamosios medžiagos, tokios kaip kalio skystas stiklas arba sol-silikatas, pasižymi visų rišamųjų medžiagų geresnių UV atsparumu ir yra labai atsparios aplinkos poveikiui. Tai labai gerai demonstruoja originalios 19-o amžiausKEIM freskos, pavyzdžiui, miesto rotušės Schwyz  arba Stein am Rhein.
Dangos spalvos šviesumas taip pat priklauso nuo rišamosios medžiagos. Dispersijos, tokios kaip sintetinės arba silikono dervos, aplink spalvos pigmentą formuoja plėvelę ir taip modifikuoja originalų spalvos efektą. Priešingai nei permatomas skystas stiklas, kuris netrukdomai leidžia šviesai praeiti ir kristi ant pigmento. Tai suteikia KEIM silikatiniams dažams įspūdį bei gyvą skaistumą. Natūralus matinis paviršius sukuria ypač elegantišką ir malonų vizualinį įspūdį.

Saugumas

Net deginant virinimo degiklio liepsna KEIM silikatiniai dažai neužsidega, visiškai priešingai nei emulsiniai arba silikono dervų dažai. Esant gaisrui tai reiškia maksimalų saugumą ir jokių nuodingų garų - kaip patvirtinta gaisro testais Vokietijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Ne be priežasties silikatiniai dažai iki šiol yra vieninteliai dažai naudojami daugybėje viešų vietų, pavyzdžiui, požeminėse stotyse ir tuneliuose, oro uostuose, mokyklose arba kino teatruose - nieko nėra svarbiau už saugumą ir sveikatą.

Ekonomika ir priežiūros kaštai

KEIM produktų puikus patvarumas ir atsparumas aplinkos poveikiui suteikia nenugalimus ekonominius privalumus. KEIM medžiagomis dengtų konstrukcijų priežiūros kaštai yra ženkliai mažesni nei įprasta. Ilgesni remonto intervalai dėl ilgaamžių, švarių ir stabilios spalvos dažų arba paviršių sutaupo nemažai pinigų. Tai taip pat taikytina ir tinkui, ir apšiltintoms lauko sienoms.

Aplinka

KEIM silikatinių dažų mineralinė kompozicija turi labai gerus ekologiškus privalumus. Naudojant skystą stiklą kaip rišamąją medžiagą leidžia visiškai nenaudoti tirpiklių, plastiklių ir konservantų. Viso proceso metu nuo žaliavos išgavimo iki gamybos, apdirbimo ir panaudojimo KEIM silikatiniai dažai turi puikų aplinkosauginį profilį. Perdažant KEIM dangų nereikia nušveisti, kas susiję su poveikiu aplinkai, tereikia jas nuplauti ir perdažyti, taip minimaliai sumažinant poveikį aplinkai.
Pabaigai, KEIM dažai yra visiškai saugų produktai ekologiškiems pastatams ir sveikam gyvenimui.

NUOTRAUKŲ GALERIJA


J.Matukonio I.P.G.Į
J.Matukonio I.P.G.Į

Dažai metalo konstrukcijoms, dažai medienai, dažai išorės / vidaus apdailai, dažymo patarimai

Osmo Lietuva, UAB
Osmo Lietuva, UAB

Osmo - vokiški medienos apdailos produktai Jūsų interjerui bei eksterjerui.

Duliuksa, UAB
Duliuksa, UAB

UAB „Duliuksa“ Lietuvoje atstovauja aukščiausio lygio vidaus ir lauko dažų, dekorų bei dažymo priedų, medžio apsaugos priemonių, struktūrinių tinkų gamintojus iš JAV, Anglijos, Suomijos, Italijos, Airijos, Prancūzijos, Olandijos.

Volonta, UAB
Volonta, UAB

Dažai, interjero dažai, eksterjero dažai, lakai, alyva, amerikietiški dažai, DULUX, SHERWIN WILLIAMS, RELIUS, THOMSONS – prekyba.

Daža, UAB
Daža, UAB

Pramoninis medienos (dailylenčių, tvoros lentų) dažymas automatizuota įranga, priešgaisrinis medienos impregnavimas. Aukščiausia kokybė!

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.