Rugsėjo 20d. Penktadienis

Evaldo baldai, UAB

Patalpinta: 2017 Liepos 5d.
Peržiūrų skaičius: 163826
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Pramonės g. 141, LT-11115, Vilnius
Telefonas: +370 (676) 42229
Telefonas: +370 (646) 00922
Įmonės kodas: 303053420
Tinklalapis: http://www.evaldobaldai.lt
El. paštas: info@evaldobaldai.lt

UAB Evaldo baldai – įmonė, pasiryžusi įgyvendinti pačius netikėčiausius jūsų sumanymus.

Mūsų specializacija – ne tik įprastų, bet ir nestandartinių baldų gamyba skirtingiems Jūsų namų kampeliams. Pagal individualų užsakymą pagaminsime specialiai jūsų virtuvei, prieškambariui, voniai ar kitiems namų kambariams pritaikytus baldus, pertvaras, stumdomas duris. Pasirūpinsime, kad baldai atitiktų ne tik individualius poreikius, bet ir išskirtinį skonį.
Evaldo baldai savo klientų pasitikėjimą ir lojalumą jau užsitarnavo per ilgalaikę patirtį įgytu profesionalumu. Nuolat domimės baldų rinkos naujovėmis, besikeičiančiomis technologijomis. Baldų gamyboje naudojame tik sertifikuotas aukščiausios kokybės medžiagas, užtikrinančias ilgametį jų tarnavimą.
Pasirinkusiems Evaldo baldus garantuojame nepertraukiamą aptarnavimo grandinę. Pasirūpinsime profesionaliu konsultavimu, baldų gamyba, transportavimu ir montavimo darbais, todėl Jums neteks ieškoti papildomų paslaugų teikėjų.

Nestandartiniai virtuvės baldai

Mūsų asortimente – klasikiniai ir modernūs virtuvės baldai, gaminami pagal individualius užsakymus. Funkcionalūs, kokybiški standartiniai bei nestandartiniai virtuvės baldai gaminami, atsižvelgiant į baldų mados tendencijas ir Jūsų norus.

Virtuvės baldų gamyba pagal individualius užsakymus

Virtuvė ar valgomasis yra ta namų zona, kurioje praleidžiama daug laiko. Šiose patalpose gaminame maistą, čia visa šeima susirenka prie stalo, drauge valgome, dalijamės dienos įspūdžiais ir pan. Maža to, valgomajame neretai priimame ir svečius, tad ši patalpa atlieka ir reprezentacinę funkciją. Būtent todėl svarbus ne tik skoningas virtuvės interjeras, bet ir patogūs bei praktiški virtuvės baldai.
Evaldo baldai siekis – patenkinti visų klientų poreikius, atsižvelgiant į jų galimybes. Todėl užsiimame tiek standartinių, tiek nestandartinių virtuvės baldų gamyba pagal individualius užsakymus skirtingų išmatavimų bei išdėstymų virtuvėms. Projektavimo ir gamybos procesai neapsiriboja tik virtuvės patalpos išmatavimų kriterijumi, mums svarbi virtuvės visuma – jos bendras interjeras. Todėl mūsų rankoms pavaldi tiek klasikinių, tiek modernių virtuvės baldų gamyba.
Gaminame įvairių tipų patogias naudoti spintas, spinteles, stalčius. Mūsų gaminami virtuvės baldai derinami su Jūsų pasirinkta įmontuojama buitine technika. Pasirūpiname, kad visos detalės būtų praktiškos, tačiau nepamirštame pritaikyti ir dekoratyvių elementų, padėsiančių pabrėžti Jūsų virtuvės išskirtinumą.
Baldus gaminame tik iš aukščiausios kokybės medžiagų: medžio masyvo, natūralios medienos faneruotės, dažytų medžio dulkių plokščių (MDF) ar laminuotų medienos drožlių plokščių ir kt., naudojame aukščiausios kokybės BLUM furnitūrą.

Funkcionalūs vonios kambario baldai

Siūlome itin platų vonios kambario baldų pasirinkimą. Estetiški, patogūs vonios kambario baldai tiks didesnėms vonios kambario patalpoms, o tiems, kuriuos riboja plotas, pasiūlysime platų kompaktiškų, ergonomiškų ir nestandartinių vonios kambario baldų pasirinkimą.

Vonios kambario baldų gamyba pagal individualius užsakymus

Renkantis vonios kambario baldus, tikslinga atsižvelgti į šios namų zonos specifiką. Kokybiški vonios kambario baldai turi pasižymėti tvirtumu bei atsparumu drėgmei – šis išorės veiksnys neturi veikti baldo tekstūros ar jo deformuoti.
Kitas aspektas, kuris neretai riboja vonios kambario baldų pasirinkimą, yra šios patalpos išmatavimai. Jei gyvenate individualiame name, tikėtina, Jūsų vonios kambarys yra didesnis, erdvesnis, todėl turite daugiau jo dizaino sprendimų galimybių. Tačiau gyvenantieji butuose, ypač senesnės statybos, dažniausiai tenkinasi labai nedidele vonios kambario patalpa. Tokioje vonioje, kad ir kaip norėtumėte, nesutalpinsite daug vonios kambario spintelių. Tačiau remdamiesi savo patirtimi, pasiūlysime Jums optimalių sprendimų, kaip estetiškai ir ergonomiškai įsirengti ir nedidelę vonios zoną.
Vonios kambario baldų gamyba reikalauja patirties, žinių ir įgūdžių. Pasitelkę visus šiuos aspektus gaminame puikios kokybės vonios kambario baldus. Šiuolaikiniai vonios kambariai gali atspindėti bet kokią epochą, dvelkti prabanga, žaismingumu, spalvingumu. Vonios kambario baldų gamyba išlaisvina mūsų gebėjimus ir Jūsų fantazijas.

Erdvę taupančios spintos stumdomomis durimis

Spintos stumdomomis durimis pastaruoju metu sparčiai populiarėja ne be reikalo. Stumdomos durys atrodo ne tik estetiškiau bei dailiau už mums įprastas tradicines varstomas duris, tačiau drauge ir padeda taupyti patalpos erdvę. Mūsų gaminamos spintos stumdomomis durimis pasižymi plačiomis dizaino pasirinkimo galimybėmis ir plačiu pritaikymo spektru.
Spintų stumdomomis durimis gamyba pagal individualius užsakymus
Baldas, be kurio tikriausiai daugelis neįsivaizduotume nė vienų namų, yra spinta. Spintose laikome drabužius, avalynę, knygas ir daugelį kitų daiktų bei smulkmenų, kuriuos spintos durys paslepia nuo pašalinių akių. Daugelį metų buvo įprasta, kad spintos komplektuojamos su varstomomis durimis. Tačiau jau kuris laikas rinkoje sparčiai populiarėja spintos stumdomomis durimis.
Stumdomos durys suteikia ženkliai daugiau galimybių projektuoti namų patalpas bei kurti savitą interjerą. Stumdomos durys, priešingai nei atveriamos, neužima papildomos patalpos erdvės, todėl tai puikus pasirinkimas mažiems kambariams. Spintos stumdomomis durimis puikiai montuojamos nišose ar palėpėse.
Stumdomos durys šiais laikais atveria itin plačias interjero dizaino galimybes. Spalvų, tekstūrų įvairovė leis Jums išlaisvinti savo fantaziją ir susikurti svajonių spintą. Maža to, spintos stumdomomis durimis bus puikus pasirinkimas vaikų kambariui, kadangi jos yra ženkliai saugesnės. Mažieji kartais susiduria su ne itin maloniu dalyku – atveriamos spintos durys skaudžiai priveria pirštukus. Spintose stumdomomis durimis montuojamos specialios apsaugos, neleidžiančioms spintai staigiai užsiverti.
Spintų stumdomomis durimis gamyba apjungia plačias kūrybiškumo, kokybiškų medžiagų ir pažangių gamybos technologijų panaudojimo galimybes.

Dailūs svetainės baldai

Svetainės patalpa būna labiausiai apgalvota, jos įrengimui skiriamos bene didžiausios investicijos. Jūsų pasirinkimui įvairūs svetainės baldai – staliukai, sekcijos, lentynos, spintelės. Mes pasiūlysime tinkamiausius svetainės baldus klasikiniam, moderniam, prabangiam, minimalistiniam interjerui.

Svetainės baldų gamyba pagal individualius užsakymus

Svetainė – tai patalpa, kurioje jaukiai leidžiame ramius vakarus su šeima, priimame svečius, rengiame šeimos šventes. Ši namų erdvė yra labiausiai puoselėjama ir įrenginėjama, o svetainės baldai atspindi viso būsto interjerą, prabangą ir stilių.
Mūsų siūlomų svetainės baldų įvairovė labai plati, todėl net išrankiausias klientas atras, kas tinkamiausia jo namų interjerui. Dideli, masyvūs svetainės baldai labiausiai dera erdviose, aukštomis lubomis patalpose. Minimalistinio stiliaus, mažesni, tiek klasikiniai, tiek ir šiuolaikiški svetainės baldai tikrai atras savo šeimininką. Visi svetainės baldai patogūs, funkcionalūs, dailūs.
Svetainės baldų gamyba – mūsų naudojamos technologijos leidžia patenkinti net pačių išrankiausių klientų poreikius. Svetainės baldų projektavime skiriamas itin didelis dėmesys net menkiausioms detalėms.

Jaukūs miegamojo baldai

Jei laikotės pozicijos, kad miegamojo baldai turi būti ne tik dailūs, tačiau ir patogūs bei ergonomiški, tuomet mes pasiūlysime Jums idealiausią variantą. Gaminame tiek standartinius, tiek ir nestandartinius miegamojo baldus, leisiančius sukurti miegamajame ramybės ir jaukumo oazę.
Miegamojo baldų gamyba pagal individualius užsakymus
Miegamasis yra Jūsų asmeninė erdvė. Moksliškai ne kartą įrodyta, kad geras poilsis ir miegas turi labai didelės įtakos mūsų gyvenimo kokybei. Kad būtume kupini energijos, geros nuotaikos, sveiki mums būtina ilsėtis ir gerai išsimiegoti, o geram miegui labai svarbūs kokybiški ir patogūs miegamojo baldai.
Miegamojo baldų gamyba – labai atsakingas procesas. Suprantame, kad taip netiesiogiai prisiliečiame prie mūsų klientų gyvenimo kokybės. Mūsų gaminami miegamojo baldai užtikrins puikų poilsį ir gerą miegą.
Projektuodami ir gamindami miegamojo baldus bendradarbiaujame ir su patikimais čiužinių gamintojais, todėl mūsų asortimente rasite ne tik skirtingų matmenų, sudėties ir minkštumo lygmens spyruoklinius čiužinius, tačiau ir populiariuosius latekso putų čiužinius bei čiužinėlius.

Modernūs jaunuolio baldai

Šiuolaikinis jaunimas žavisi naujausiomis tendencijomis, todėl puikiai jausis šiuolaikiškai įrengtame kambaryje. Mūsų gaminami jaunuolio baldai leis tėvams įgyvendinti savo atžalų svajones ir sukurs jiems puikią darbo ir poilsio erdvę.
Jaunuolio baldų gamyba pagal individualius užsakymus.
Anot interjero dizainerių, suprojektuoti bei įrengti jaunuolio kambarį yra labai nelengva užduotis. Dažnai jaunuolio kambarys apibūdinamas kaip mini butas name / bute. Šioje patalpoje turi tilpti poilsio, darbo ir laisvalaikio erdvės. Jaunuolio kambarys turi dar vieną niuansą – jis tarytum auga drauge su vaiku. Todėl nenorėdami nuolat investuoti į jaunuolio kambario įrengimą, privalome pasirūpinti funkcionaliais jaunuolio baldais, kurie derėtų ir mažam vaikui, ir jau mokyklinio amžiaus.
Mes siūlome patogias lovas jaunuolio kambariui, talpias spintas, ergonomiškus stalus, dailias lentynas – visi standartiniai ir nestandartiniai jaunuolio baldai.
Jaunuolio baldų gamyba pasižymi tam tikrais specifiniais aspektais: jaunuolio baldai turi būti tvirti ir patikimi, pagaminti tik iš nekenksmingų medžiagų, o svarbiausia – būti saugūs. Žinodami visus šiuos specifinius niuansus, galime pasiūlyti kokybiškus, tvirtus bei funkcionalius jaunuolio baldus. Šiuolaikiškų jaunuolio baldų gamyba – tai iššūkis, kurį priimame ir esame pasirengę įgyvendinti!
Talpūs prieškambario baldai
Prieškambaris – tai ta erdvė, kurią pirmąją pamato į svečius užsukusieji. Prieškambario baldai turi būti talpūs, o, priklausomai nuo prieškambario dydžio, neretai ir kompaktiški. Mūsų siūlomi prieškambario baldai pagal skirtingus Jūsų poreikius: modernūs ir klasikiniai, erdvūs ir kompaktiški prieškambario baldai.

Prieškambario baldų gamyba pagal individualius užsakymus

Tiek Jūs, tiek Jūsų svečiai, pravėrę namų duris, pirmiausiai patenka į prieškambarį. Prieškambario baldai turi talpinti ne tik visos Jūsų šeimos lauko drabužius bei avalynę, tačiau ir Jūsų svečių. Sudėtingiausia tuomet, jei gyvenate bute, kur prieškambariui skiriama ypač nedidelė patalpa. Atsižvelgdami į tai, mūsų specialistai pasiūlys Jums puikių talpių ir drauge kompaktiškų prieškambario baldų.
Jei gyvenate naujos statybos daugiabutyje ar individualiame name, tikriausiai turite progą džiaugtis erdviu prieškambariu. Šiuo atveju Jums turime itin platų talpių, nestandartinių, prabangių, modernių prieškambario baldų pasirinkimą. Galėsite nevaržyti savo fantazijų ir pasirinkti Jūsų norus bei galimybes atitinkančius prieškambario baldus.
Prieškambario baldų gamyba reikalauja patirties, kokybiškų medžiagų, tvirtų konstrukcijų. Maža to, mūsų prieškambario baldų gamyba neapsiriboja standartiniais sprendimais, mes prieškambario baldus dekoruojame veidrodinėmis detalėmis, deriname skirtingas medžiagas ir siekiame unikalumo.

Ergonomiški darbo kambario baldai

Darbo kambario patalpai keliami tokie reikalavimai kaip patogumas, dėmesio neblaškančios spalvos bei interjero akcentai, ir, žinoma, ergonomiški darbo kambario baldai. Mes siūlome profesionaliai pagamintus, kokybiškus darbo kambario baldus: rašomuosius stalus, komodas, spintas, lentynas.

Darbo kambario baldų gamyba pagal individualius užsakymus

Darbo kambarys, nepriklausomai nuo to, ar jis įrengtas namuose, ar biure, reikalauja tam tikrų elementų. Pirmiausia, tai dizaineriai šią patalpą siūlo dažyti matinėmis, pastelinėmis ar tamsesnio atspalvio (ypač tinkama vyrų darbo kambariams) spalvomis, nedekoruoti ryškiais, dėmesį blaškančiais elementais, pasirinkti optimalius šviesos šaltinius, rinktis patogius, ergonomiškus darbo kambario baldus.
Darbo kambaryje praleidžiame labai daug laiko ir didesniąją jo dalį – sėdėdami. Vis dažniau pasirodančios medikų publikacijos apie sėdimo darbo žalą sveikatai sąlygojo tai, kad mes, būdami profesionalai, ieškome optimaliausių sprendimų, kad darbo kambario baldai būtų patogūs, saugūs ir nedarytų žalos Jūsų sveikatai.
Darbo kambario baldų gamyba įpareigoja mus apjungti turimą patirtį, kūrybiškumą, pažangias technologijas bei aukščiausios kokybės medžiagas. Siekiame, kad mūsų siūlomi klasikiniai, modernūs, įvairius stilius atspindintys darbo kambario baldai būtų ne tik estetiški, dailūs, tačiau drauge ir funkcionalūs bei komfortiški. Juk jais naudositės didžiąją dalį savo laiko.

Įvairūs biuro baldai

Ne vienam karjeros laipteliais sėkmingai kopiančiajam biuras tampa antraisiais namais. Biuro baldai turi įtakos visai darbo aplinkai, kolegų nusiteikimui darbui, mikroklimatui ir viso darbo rezultatams. Atsižvelgiant į tai, mūsų asortimente – tik kokybiški, patogūs, standartiniai ir nestandartiniai biuro baldai.

Biuro baldų gamyba pagal individualius užsakymus

Biure daugelis mūsų praleidžiame didžiąją dalį savo laiko. Todėl biuro baldams keliama nemažiau reikalavimų nei tiems, kuriais grožimės bei naudojamės savo namuose. Biuro baldai – tai baldai, kurie tarnauja ne tik visam Jūsų kolektyvui, tačiau ir klientams bei biuro svečiams.
Jaučiame didelę atsakomybę prieš savo klientus, mums svarbi jų sveikata, tad atsižvelgiame į tai, kad biuruose dirbantieji itin daug laiko praleidžia sėdėdami. Todėl gaminame tik patogius, ergonomiškus biuro baldus, užtikrinsiančius ženkliai mažesnį nuovargį, komfortišką darbo aplinką. Patirtis, aukščiausios kokybės medžiagos bei inovatyvios gamybos technologijos leidžia mums tai užtikrinti.
Biuro baldų gamyba įpareigoja atsižvelgti ne tik į kliento norus, tačiau ir į bendrą visos organizacijos interjerą. Biuro baldai turi harmoningai derėti visumoje.

Funkcionalūs komercinės paskirties baldai

Komercinės paskirties baldai ne tik atlieka pagrindinę savo funkciją – jie taip reprezentuoja Jūsų veiklą. Mūsų specialistai pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus pagamins komercinės paskirties baldus, skirtus grožio salonams, parduotuvėms ar kita veikla užsiimančioms įmonėms.
Komercinės paskirties baldų gamyba pagal individualius užsakymus
Dažniausiai komercinės paskirties baldų užsakovai yra kirpyklos, grožio salonai, SPA centrai, parduotuvės. Mes puikiai suprantame, kad komerciniai baldai reprezentuoja, sukuria pirminį įvaizdį apie paslaugas teikiančią vietą, todėl komercinių baldų gamyba yra labai atsakingas procesas.
Mes siūlome klasikinius ir modernius, standartinius ir nestandartinius, prabangius ir kompaktiškus komercinius baldus. Jų pasirinkimo galimybes dar labiau praplečia plati spalvų gama, naudojamų furnitūrų įvairovė, projektavimo ir dizaino sprendimai.
Komercinių baldų gamyba remiasi tik aukščiausios kokybės medžiagų panaudojimu, siekiant baldų ilgaamžiškumo, patvarumo, esant net itin dideliems klientų srautams. Jei turite komercinių baldų viziją – mes ją įgyvendinsime!

NUOTRAUKŲ GALERIJA


Liteurika, UAB
Liteurika, UAB

poliuretaniniai čiužiniai, spyruokliniai čiužiniai, multipocket čiužiniai, lovos.

Sakalius, UAB
Sakalius, UAB

Aurimo Sakalausko kūrybinės baldų dirbtuvės - nestandartiniai, virtuvės, restorano, svetainės, sakraliniai ir kt. mediniai baldai.

Harvuda, UAB
Harvuda, UAB

Vienetinių baldų gamyba. Baldai verslui ir namams...

TOP sofa, UAB
TOP sofa, UAB

TOP sofa – tai įmonė, gaminanti naujus nestandartinius minkštus baldus namams ir verslui.

Dendrus, UAB
Dendrus, UAB

Korpusinių baldų gamyba (Spintos, sekcijos, komodos, virtuvės, stumdomos durys, prieškambario baldai, svetainės baldai, biuro baldai, ekspozicijų baldai, viešbučių baldai)

Albruva, UAB
Albruva, UAB

Baldai virtuvei, miegamojo baldai, indaujos, komodos, spintos, stalai restoranams, kavinėms, barams, medžio masyvo baldai namams, verslui

Daistana, UAB
Daistana, UAB

Patikima, praktiška ir ilgam!

Kandelas, UAB
Kandelas, UAB

Mes padedame sukurti šviesius ir jaukius namus

BSM furniture service
BSM furniture service

Baldų surinkimas, baldų montavimas, santechnikos perdarymas/pajungimas, buitinės technikos pajungimas, baldų mechanizmų kalibravimas/keitimas, staliaus darbai

Terasus, UAB
Terasus, UAB

Didelis lauko baldų pasirinkimas. Valgomojo komplektai, minkšti komplektai, krėslai ir gultai.

Alneka
Alneka

Baldų dažymo paslaugos, mdf plokščių pjovimas, CNC frezavimas.

Vegas LT, UAB
Vegas LT, UAB

Vegas, atstovybė Lietuvoje - aukščiausios kokybės čiužiniai, pagalvės ir grotelės

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai