Gegužės 24d. Trečiadienis

Aktyvus sėdėjimas, MB

Patalpinta: 2014 Gruodžio 16d.
Peržiūrų skaičius: 15384
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Paplaujos g. 3A, Vilnius
Telefonas: 85 2504800
Mob.: 8 685 54341
Įmonės kodas: 303347735
Darbo laikas: I-V 10-18 val. VI 10-14 val.
El. paštas: info@aktyvussedejimas.lt

Misija

Dirbančiam už stalo ar sėdinčiam žmogui kuriame aplinką, kuri jį skatina judėti, taip stiprindama jo sveikatą ir gerovę.

Vizija

Aktyvus sėdėjimas taps pirmu ir pagrindiniu pasirinkimu žmonėms, siekiantiems išvengti ar įveikti nugaros skausmus bei sukurti įkvepiančią ir stilingą aplinką namie ir darbe.

Kas mus įkvepia?

Sėdėdami praleidžiame daug laiko: dirbame biure arba namie, valgome, bendraujame, net ilsimės. Kėdė ir stalas – du daiktai, šiai dienai tapę neatsiejamais daugelio žmonių darbo aplinkos ir net gyvenimo būdo palydovais. Tačiau jų “dėka” statiška, netaisyklinga kūno padėtis ilgainiui tampa nuolatinių nugaros problemų priežastimi. Sėdim ilgai, persikreipę ir susikūprinę, nes neegzistuoja toks dalykas kaip “taisyklinga sėdėsena”. Todėl nuolat ieškome aktyvumo: ištrūkti pasivaikščiojimui į parką ar mišką, paminti dviratį, padirbėti fizinį darbą, paplaukioti, išlieti prakaitą sporto klube ar krepšinio aikštelėje kai kuriems iš mūsų yra kasdienis malonumas, kitiems – atsitiktinė galimybė, o tretiems – tik svajonė. Tikimės, o gal net tikime, kad tos 3-5 savaitinės fizinio aktyvumo valandos “atpirks” šešias ir daugiau valandų kasdienio sėdėjimo. Fizinis aktyvumas yra nepakeičiamas dalykas. Tačiau Aktyvaus Sėdėjimo  komandą įkvepia galimybė tas šešias ir daugiau valandų kasdien, kol sėdime ir dirbame už stalo, išlikti aktyviems, judėti. Mes nesame sukurti ilgai išbūti statiškose padėtyse, esame sukurti judėti. Jei tik leisime sau judėti sėdint arba dirbti stovint, nevaržant natūralios kūno laikysenos, pajusime visai kitą gyvenimo kokybę. Tai yra įmanoma ir mus tai įkvepia. O kas įkvepia Jus?

Atstovaujame

varier logo copylogo-actiforcenylogo

NUOTRAUKŲ GALERIJA


Jutaris, UAB
Jutaris, UAB

UAB “Jutaris” teikia platų remonto ir apdailos darbų spektrą visoje Lietuvoje.

Alantas, UAB
Alantas, UAB

Klasikinės virtuvės, modernios virtuvės, spintos, svetainės baldai, baldai verslui, vonios baldai, projektavimas, montavimas

INRAGASA, UAB
INRAGASA, UAB

Oficialūs atstovai Lietuvoje ALNO, IMPULS, PINO. Mažmeninė prekyba vokiškais virtuvės baldais su įmontuojama buitine technika.

Liepas, MB
Liepas, MB

Virtuvės baldų projektavimas, gamyba, montavimas

Ąžuolo lovos
Ąžuolo lovos

Prekyba ąžuolinėmis lovomis Kaune "NEMUNO BALDŲ CENTRE" II aukšte, bei Vilniuje baldų namų "SKRAJA" II aukšte.

Nimava, UAB
Nimava, UAB

Lova spintoje - interjero sprendimas mažai erdvei

www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
Namo šiltinimas

Namo šiltinimas

Namo šiltinimas GAMO termovata
TRŪKSTA UŽSAKYMŲ?

Gaukite statybajums.lt pasiūlymą!

Cargobus.lt Cargobus.lt Cargobus.lt Cargobus.lt