Sausio 17d. Sekmadienis

Gaudrė, UAB

Patalpinta: 2019 Vasario 26d.
Peržiūrų skaičius: 29250
Adresas: Ateities g. 10, LT-08303 Vilnius
Telefonas: (8 5) 279 61 62
Faksas: (8 5) 279 61 63
Įmonės kodas: 120682381
Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

Mes – apšvietimo sistemų specialistai Gaudrė. Inovacijos ir išskirtinė specializacija apšvietime visada buvo mūsų varomoji jėga. Siekiame įgyvendinti modernius apšvietimo sprendimus, maksimaliai atitinkančius klientų poreikius ir, regis, mums tai puikiai sekasi. Atlikdami darbus remiamės šiuolaikinėmis technologijomis ir aukštais kokybės reikalavimais, o kai greta išskirtinis šviestuvų dizainas ir daugiau kaip 25 metų ekspertų patirtis, tai tampa pagrindu siekiant tobulo apšvietimo sprendimu visoms veiklos sritims.

Novatoriški apšvietimo sprendimai

Platus šviestuvų asortimentas ir profesionalūs apšvietimo ekspertų patarimai, kuriuos siūlo Gaudrė, leidžia klientams įgyvendinti individualius apšvietimo sprendimus. Mūsų partnerių šviestuvai pasižymi geriausiais energijos efektyvumo ir ekonomiškumo rodikliais, patogus montuojant. Aukšta šviestuvų kokybė ir profesionalūs apšvietimo sprendimai didina efektyvumą ir kuria komfortą, pilnai patenkinant individualius vartotojų poreikius.

Mūsų įgyveninami apšvietimo sprendimai yra daugiau nei tiesiog dizaino ir techninių specifikacijų produkto derinys – tai kūrybinis procesas, reikalaujantis gilių žinių apie elektrotechniką, apšvietimo teoriją, žmogaus psichologiją. Todėl tinkamas apšvietimo sistemos įrengimas reikalauja nemažos patirties įgyvendinant įvairius apšvietimo projektus.

Mūsų sukauptos žinios lemia sėkmingai įgyvendintus architektų ir klientų lūkesčius ir vizijas, o gamybos ir projektavimo patirtis leidžia pasiūlyti ilgalaikius ir ekonomiškai efektyvius sprendimus, panaudojant aukštos klasės technologijas.

UAB „Gaudrė“ – šviestuvų gamintojas

Gaudrė ne tik įgyvendina apšvietimo projektus, bet ir patys juos kuria. Kurdami ir gamindami šviestuvus, ypatingą dėmesį skiriame jų kokybei ir dizainui. Šiuolaikinio dizaino sprendimai, pasižymintys subtiliomis formomis ir tvirta technologine argumentacija, kreipia mūsų mintis minimalizmo link. Taip beieškant geriausios dizaino ir technologinės dalies sąjungos, gimė šviestuvų serija VINDO. Stalinis šviestuvas ST-50 LED iškovojo „Geras dizainas“ 2011 metų apdovanojimą.

NUOTRAUKŲ GALERIJA


Fazė, UAB
Fazė, UAB

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų inžinerinių sistemų įrengimas.Elektra, silpnos srovės, ryšiai, vandentiekis, nuotekos, šildymas, vėdinimas, kondicionavimas.

JUNG VILNIUS, UAB
JUNG VILNIUS, UAB

"Protingo namo" valdymo elementai, standartiniai ir prabangaus dizaino jungikliai

Elektros idėjos, UAB
Elektros idėjos, UAB

Įmonė teikia elektros, žaibosaugos, apsaugos sistemų montavimo ir eksploatavimo paslaugas visoje Lietuvoje.

Kandelas, UAB
Kandelas, UAB

Mes padedame sukurti šviesius ir jaukius namus

Jovesa, UAB
Jovesa, UAB

Didmeninė ir mažmeninė prekyba vidaus ir lauko šviestuvais, apšvietimo projektavimas

ELMO technologijos, UAB
ELMO technologijos, UAB

Šviestuvai didmeninė prekyba | Šviestuvai mažmeninė prekyba | Elmo light

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu
www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.