Birželio 18d. Antradienis

Paminklai.lt

Patalpinta: 2018 Liepos 24d.
Peržiūrų skaičius: 66154
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Karveliškių g. 3, Vilnius
Telefonas: +370 615 61584
Tinklalapis: http://www.paminklai.lt
El. paštas: info@paminklai.lt

Paminklų gamyba

Gaminame įvairiausių formų, dydžių ir spalvų paminklus pagal individualius Jūsų užsakymus. Ilgametė patirtis paminklų gamyboje leidžia Jums pasiūlyti puikiai tarpusavyje derančius apipavidalinimo sprendimus kiekvienai kapavietei.

Privalumai:

 • Išskirtinis paminklų dizainas. Suteikdami nestandartinę formą, įkomponavę pasirinktus puošybos elementus, gabūs skulptoriai ir akmentašiai antkapinius paminklus gali paversti originaliais meno kūriniais. Rinkitės Jūsų skonį atitinkančius gaminius iš natūralaus akmens – klasikinius, modernius ar minimalistinius. Pasitelkus įvairias apdirbimo technologijas, galima suteikti norimą formą, o nupoliravus paminklo paviršių, iškalamos raidės, graviruojama religinė simbolika, šventųjų paveikslai, žmonių portretai, tvirtinami įvairūs bronzos gaminiai. Siūlome Jums galimybę pasirinkti medžiagą, formą, dydį iš daugiau nei 1 000 paminklų pavyzdžių.
 • Garantuota darbų kokybė. Paminklų gamyba užsiimame ne vienerius metus, todėl gerai išmanome šiuolaikinius kapavietės įrengimo standartus, dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis, darbus atliekame per numatytą terminą ir suteikiame garantijas tiek darbams, tiek gaminiams iš granito.

Paminklai iš granito

Pagrindinė medžiaga naudojama paminklų gamybai yra aukštos kokybės granitas. Tai magminė uoliena, kuri veikiama didelio slėgio ir aukštos temperatūros susiformavo žemės gelmėse. Granitas – natūrali, ilgaamžė, patvari bei mūsų aplinkos sąlygoms atspari medžiaga. Sudedamosios dalys, įvairių rūšių mineralai suteikia šiam akmeniui tam tikrą raštą, spalvą. Priklausomai nuo cheminės sudėties, šis akmuo gali pasipuošti daugiau nei 100 atspalvių.

Taikant įvairias apdirbimo technologijas išgaunamas skirtingas granito vaizdas. Tekstūrą galima išryškinti šį akmenį poliruojant, šlifuojant arba deginant. Laužymas granitui suteikia grubumo, o akmenį veikiant smėlio arba metalo dalelėmis gali būti sukuriamas seno, sudūlėjusio akmens efektas.

Kaip pasirinkti paminklą?

Akmuo jau nuo senų laikų žymi laidojimo vietą, tad paminklo pasirinkimui vertėtų skirti ypatingą dėmesį. Mūsų specialistai pataria atsižvelgti į:

 • Kapavietės dydį ir joje laidojamų žmonių skaičių;
 • Gamybai naudojamas medžiagas ir jų kokybę;
 • Aplinką ir priežiūros aspektus.

Nedideli paminklai labiau tinkami mažesnėse kapavietėse, nes didesnėse kapavietėse jie atrodytų gan neproporcingai. Didelių paminklų gamyba suteikia galimybę įterpti daugiau vardų, simbolių bei užrašų, o tai itin svarbu didesnėse kapavietėse, kur laidojamų žmonių skaičius yra didesnis. Paminklai taip pat parenkami pagal esamą arba būsimą kapavietės dizainą, siekiant išlaikyti estetikos harmoniją – tarpusavyje derinant spalvas, raštus, tekstūras.

Mes galime padėti Jums įamžinti neblėstančią atmintį apie brangų žmogų, pagamindami paminklą iš ilgaamžiškumu pasižyminčio granito. Paminklo gamyba, darbų atlikimo laikas ir kaina dažniausiai priklauso nuo pasirinkto akmens rūšies bei dizaino sudėtingumo. Gamybos procesai pradedami suderinus visas detales bei priėmus galutinį sprendimą, kaip turėtų atrodyti paminklas.

Įvairius paminklų pavyzdžius galite rasti GALERIJOJE >>


Kapų tvarkymas

Gražiai sutvarkyta kapavietė, išlydėjus mylimą žmogų į amžinąją kelionę, tampa simboline susitikimo vieta. Norisi, kad artimojo aplankymas čia leistų sugrįžti į malonius prisiminimus ir išgyvenimus. Būtent dėl to, apgalvotas kapavietės dekoravimas gali suteikti Jums galimybę bet kuriuo metų sezonu gėrėtis rūpestingai prižiūrėta kapaviete.

Mes siūlome įvairius kapavietės sutvarkymo sprendimus – dekoravimą granito skaldele arba gludintais akmenukais, granitino uždengimus. Geriausias rezultatas pasiekiamas, kai kapo tvarkymas apima visumą – paminklo projektavimą bei pastatymą, kapo vidinės dalies įrengimą. Tuomet sukuriamas vientisas stilius.  Tai estetiška ir palengvina tolimesnę kapavietės priežiūrą.

Kapų dekoravimo sprendimai

Kapų tvarkymas – labai asmeniškas dalykas – negalima griežtai remtis vienomis ar kitomis taisyklėmis ar nuostatomis. Tačiau dažniausiai dažniausiai vyraujie šie kapų tvarkymo būdai:

 1. Kapo vietos dekoravimas skaldele. Šiuo būdu uždengtą didelį kapo plotą itin lengva prižiūrėti. Kapų tvarkymas ir su juo susiję darbai atliekami naudojant specialią technologiją, kuri apsaugo kapą nuo piktžolių augimo, taip pat padaromi atskyrimai juodžemiui, kur gali būti sodinamos gėlės bei krūmeliai. Atskyrimai dažniausiai būna plastmasiniai arba akmeniniai. Skaldelės spalva išgaunama sumalus akmenis. Jie gali būti balti, pilki, rausvi arba juodi. Kitos spalvos išgaunamos skaldelės dažymo būdu, tad galima formuoti įvairius raštus bei piešinius vidinėje kapo dalyje.
 2. Dengimas granito plokštėmis. Tai vienas ilgaamžiškiausių būdų, leidžiančių suderinti puikų estetinį vaizdą ir lengvą kapavietės priežiūrą. Galima suprojektuoti įvairiausių kapaviečių. Granito plokštėmis uždengtos kapavietės atrodo itin patraukliai ir solidžiai, o derinant skirtingas granito plokščių formas bei mėgstamas spalvas galima pasiekti puikių rezultatų. Reikiamą plokštę laikinai demontavus, galimi tolimesni laidojimai.

Kapų puošimo elementai

Kapą galime apsodinti Jūsų pasirinktomis gėlėmis, aptverti jį tvorele, šalia pastatyti suoliuką. Iš granito pagaminti suoliukai atlieka ne tik estetinę funkciją, bet taip pat yra gan praktiški: kapus lankantys artimieji galės prisėsti bei mintimis pabūti kartu su mirusiuoju, taip pat pasidėti daiktus tvarkant kapus. Vazos, žibintai ne tik suteiks išskirtinumo kiekvienai kapavietei, bet yra ir praktiški.

Antkapinis paminklas, gražiai sutvarkyta kapavietė – tai pagarbos mirusiajam išraiška. Suderinus visus elementus, galima įrengti gražų, iš aplinkos išsiskiriančią kapavietę. Kiekviena kapavietė yra projektuojama individualiai, atsižvelgiant į Jūsų poreikius. Sukaupta patirtis leidžia atlikti visus darbus profesionaliai ir kokybiškai.

Kapo tvarkymas yra individualus dalykas. Todėl bendrą kapavietės viziją įgyvendiname atsižvelgdami į mirusiojo artimųjų poreikius, kapo priežiūros ir finansines galimybes. Pasitelkiami darbų atlikimo metodai, turima ilgametė patirtis leidžia profesionaliai ir kokybiškai įgyvendinti įvairaus sudėtingumo kapavietės apipavidalinimo sprendimus, sukuriant individualų, išskirtinį kapo stilių.

Kapavietės įrengimo pavyzdžius galite pamatyti GALERIJOJE>>


Granito skalda ir akmenukai

Gerbūvio ar kapų tvarkymui rekomenduojame įsigyti įvairių spalvų dekoratyvinės skaldos. Skirtingų rūšių bei spalvų akmenukai ir granito skalda – puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško alternatyvų nuolatinės priežiūros reikalaujantiems augalams.

DEKORATYVINĖS SKALDOS PRIVALUMAI:

 • Platus spalvų, dydžio ir struktūros pasirinkimas;
 • Vieno kapo aplinkai papuošti užtenka tik kelių maišų natūralios medžiagos;
 • Tinkamai paskirstyti akmenukai neleidžia per greitai priaugti nepageidaujamoms piktžolėms;
 • Tinkama naudoti visais metų laikais, nes ji pasižymi aukšto lygio atsparumu šalčiui;
 • Galimybė sukurti įdomius ornamentus, kurie gali tapti visos kapavietės pagrindiniu akcentu;
 • Praktiškas ir ilgaamžiškas sprendimas.

Kaip išsirinkti akmenukus kapavietei?

Tikimės, kad apsilankymas mūsų tinklalapyje padės Jums rasti tinkamą atsakymą dėl kapavietės dekoravimo būdo. Tam, kad šis apsisprendimas būtų kuo lengvesnis, siūlome kreiptis į mūsų specialistus, kurie išklausys Jūsų pageidavimus ir patars. Dar keletas patarimų iš ilgametės mūsų patirties:

 • Paminklo ir akmenukų spalvų deriniai. Siekiant harmoningo, stilingo kapavietės vaizdo, rekomenduojama rinktis prie paminklo spalvos derančią skaldą arba akmenukus. Norint sukurti originalesnį bei žaismingesnį vaizdą, vertėtų išbandyti skirtingas granito skaldos arba akmenukų spalvas. Tuo tarpu, tiems, kurie nori, kad kapavietė atrodytų estetiškai, tačiau ne per daug įmantriai, tinka juoda, pilka skaldelė arba akmenukai. Be šių spalvinių derinių kiekvieno akį džiugina juodos-rusvos, pilkos-rusvos spalvų papuošimai.
 • Borteliai. Siekiant, jog kapo aplinka būtų harmoninga, rekomenduojama rūpintis ne tik skalda ar akmenukais, bet ir jų išlaikymui reikalingomis detalėmis. Borteliai gali tinkamai atskirti pasirinktą dangą, apsaugo nuo skirtingų skaldelių susimaišymo, neleidžia per daug išplisti augalams. Jiems gaminti naudojamos įvairios medžiagos, tačiau bene estetiškiausiai atrodo tie borteliai, kurie savo spalva, tekstūra bei medžiaga yra panašūs į antkapį. Dažnai jie būna gan masyvūs, todėl naudojami norint atskirti augalus nuo akmenukų ar granito skaldos.
 • Augalai ir skalda. Skalda ir akmenukai yra nesunkiai derinami su įvairiais augalais, kurie kiekvienai kapavietei suteikia gyvybingumo, natūralumo, spalvingumo. Prie baltos, juodos arba raudonos skaldos puikiai dera skirtingų atspalvių našlaitės. Šis augalinis akcentas ne tik pagyvina kapo aplinką, bet ir suteikia daugiau puošnumo bei estetiškumo. Jeigu šalia auga kitų rūšių gėlės arba augalai, rekomenduojama našlaites derinti prie jų.

Specialistų rekomendacija:

„Norint, kad granito skalda išsilaikytų ilgai ir kokybiškai, verta ją pilti tik ant kruopščiai išlygintos kapo žemės. Jeigu kapavietėje vyrauja įdubimai, reikėtų pasirūpinti papildomomis žemėmis. Tuo tarpu, jeigu esamo grunto yra per daug, derėtų jį nukasti. Po dekoratyvinėmis medžiagomis rekomenduojama pakloti vandeniui, orui pralaidžią, puvimui atsparią geotekstilinę plėvelę, kuri yra pagaminta iš aukštos kokybės poliesterio arba polipropileno.“

SKALDOS UŽSAKYMAS

Visa mūsų parduodama skalda fasuota į maišus po 50 kg (1 vnt.) Mažmeninė vieneto kaina – 15 EUR su PVM

JB2/5 (juoda blizgi) ; BA15/25 (balti gludinti akmenukai) 50 kg (1 vnt.) Mažmeninė vieneto kaina – 35 EUR su PVM

SVARBU: Skalda tiesiogiai prekiaujame visuose filialuose, išskyrus Švitrigailos g. 30, Vilniuje. Norėdami atsiimti pageidaujamą skaldą šiame filiale, turėtumėte užsakyti norimą kiekį ir frakciją iš anksto.

Didmenininkams taikome lanksčią nuolaidų sistemą. Dėl didmenių skaldos pardavimo kainų ir sąlygų prašome kreiptis į:

Viktorija

mob.: +370 60022586
fax.: +370 5 20440218
e-mail.: viktorija@paminklai.lt
Karveliškių g. 3. Prie Vilniaus miesto Karveliškių kapinių

Skaldos rūšis

Frakcija

Kodas

Žalia granitinė

5/8

Ž5/8

Žalia granitinė

11/16

Ž11/16

Raudona granitinė

2/5

R2/5

Raudona granitinė

5/10

R5/10

Raudona granitinė

15/20

R15/20

Juoda bazaltinė

1/3

J1/3

Juoda bazaltinė

5/8

J5/8

Pilka granitinė

2/8

P2/8

Pilka granitinė

8/16

P8/16

Rausva granitinė

4/10

A4/10

Balta marmurinė

1/3

B1/3

Balta marmurinė

4/10

B4/10

Balta marmurinė

11/16

B11/16

Stiklinė skalda

5/8

S5/8

Stiklinė skalda

15/30

S15/30

Juoda blizgi skalda

2/5

JB2/5

Balti gludinti akmenukai

15/25

BA15/25

NUOTRAUKŲ GALERIJA


Cargomila, MB
Cargomila, MB

Krovinių pervežimas, statybinių atliekų išvežimas, perkraustymo paslaugos, senos buitinės technikos išvežimas

Braitech, UAB
Braitech, UAB

Geriausi INTEX baseinai Lietuvoje!

Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

Sklypo darbai
Sklypo darbai

Gerbūvio darbai patraukliomis kainomis

Ginmika, UAB
Ginmika, UAB

Didmeninė gamyba ir prekyba špyžiaus / plastiko dangčių bei grotelių gaminiais tinkančiais plastiko ir betono šulinių sistemoms.

ART LAWN
ART LAWN

Mes esam jauna ir produktyvi įmonė kuri orentuojasi į klientus.

Agminta, UAB
Agminta, UAB

Agminta - aplinkos tvarkymas, apleistų sklypų tvarkymas.

Mosas, UAB
Mosas, UAB

Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

UAB Agrofirma "Sėklos"
UAB Agrofirma "Sėklos"

Daržovių, gėlių ir prieskoninių augalų, žolių vejoms ir ganykloms, pašarinių kultūrų sėklos - mažmeninė prekyba.

BROLIS TIMBER, UAB
BROLIS TIMBER, UAB

Medinės grindys, dailylentės, terasinės lentos

Racionalus sprendimas, UAB
Racionalus sprendimas, UAB

Kietosios dangos, žaliosios erdvės, vartai ir tvoros, terasos, stoginės, malkinės, vaikų žaidimo aikštelės, lietaus vandens nuvedimo sistemos, technikos nuoma

Terasus, UAB
Terasus, UAB

Didelis lauko baldų pasirinkimas. Valgomojo komplektai, minkšti komplektai, krėslai ir gultai.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai