Birželio 18d. Antradienis

Kapaviečių projektai

Patalpinta: 2019 Vasario 26d.
Peržiūrų skaičius: 6050
TINKLALAPIS EMAIL
Adresas: Vilnius; *Dirbame visoje Lietuvoje
Telefonas: +37065386254
Tinklalapis: http://www.kapavieciuprojektai.lt
El. paštas: info@kapavieciuprojektai.lt

Kapo tvarkymas ir įrengimo darbai.

  • Kapo tvarkymas po laidojimo
  • Pilnas kapavietės įrengimas
  • Kapavietės tvarkymas visais metų laikais
  • Vienkartinis ir nuolatinis tvarkymas
  • Paminklai

Esame įgiję statybos inžinerijos išsilavinimą, tad savo darbą išmanome puikiai. Šį darbą dirbame jau penktus metus ir visada paliekame savo klientus patenkintus! Visus kapo įrengimo, tvarkymo, restauravimo darbus atliekame kruopščiai ir rūpestingai, su aukštos kokybės medžiagomis. Aukšta kokybė ir patraukli kaina, mūsų pagrindiniai siekiami tikslai. Kiekviena kapavietė- naujų idėjų įgyvendinimas. Visada išklausysime Jūsų norus ir padarysime taip, kaip norite Jūs. Kapų tvarkymas yra meno ir inžinerijos kūrinys, o šiuos abu dalykus mes suprantame puikiai. Tikrai skatiname kreiptis telefonu arba parašyti mums užklausą per šį puslapį. Į savo klientus žiūrime rimtai ir atsakingai, todėl tikrai operatyviai atsakysime.

Kapo tvarkymas

Profesionalios kapo įrengimo paslaugos. Nuo pamatų betonavimo, iki plokščių uždengimo,  paminklo pastatymo ir skaldos užpylimo.

Kapo tvarkymas po laidotuvių

Kapo tvarkymas po laidotuvių, taip pat tvarkome kapus po laidotuvių praėjus kelioms savaitėms, ar prieš mėnesines, metines. Kapą galime sutvarkyti nuo žemės užvežimo ir kitų žemiau paminėtų darbų, iki naujos kapavietės sutvarkymo. Tai gali būti kapo pamatų betonavimas, keliukų išgrindimas trinkelėmis, paminklo pastatymas. Taip pat apdailos montavimas, plokščių uždėjimas, raidžių kalimas.

Vienkartinis ir nuolatinis kapo tvarkymas

paminklu kainosKapavietės tvarkymas atliekamas visais metų laikais. Teikiame vienkartines, daugkartines ir nuolatines kapo tvarkymo paslaugas. Vienkartinės gali būti: nuo kapo aptvarkymo, lapų sugrėbimo, žvakutės uždegimo iki gėlių pasodinimo. Taip pat tujų išrovimo, medžių nupjovimo, krūmų apgenėjimo, kelmų išrovimo. Į daugkartinį kapo tvarkymą, įeina viskas kas paminėta. Papildomai gali būti gėlių laistymas, žiemą- sniego nukasimas. Kapo tvarkymas pavasarį - populiariausia ir dažniausiai užsakoma paslauga. Kai sniegas nutirpsta, pasimato rudenio ir žiemos padariniai, lapai, spygliai, nušalę krūmai, įkritusios žemės. Kapo tvarkymas mums jau įprastas dalykas, greitai, gražiai ir kokybiškai sutvarkome kapavietes. Kapo tvarkymas vasarą- vasarą tvarkymui mažiau skiriama dėmesio, nei pavasarį ar rudenį. Esant vasaros kaitrai, dažniau tenka laistyti gėlytes, prižiūrėti kapo apželdinimą.

Vieneri metai po laidotuvių

Vieneri metai po laidotuvių- nebūtina laukti, kada praeis vieneri metai po laidotuvių, kad būtų atliekamas kapo tvarkymas: įrengiama nauja ar renovuojama kapavietė. Kadangi įrengiant kapavietes, rišame armatūrą bei esant reikalui kasame polius. Rizikos, kad įgrius naujai įrengta kapavietė, nepraėjus metams- nėra. Kapavietės renovavimas- taip pat teikiame šias kapo tvarkymo paslaugas. Renovuojame, restauruojame senas kapavietes. Esant reikalui griauname, utilizuojame ir įrengiame naujai. Kapo tvarkymas užsienyje- už Lietuvos ribų kapo tvarkymo paslaugų neteikiame. Dirbame visoje Lietuvoje. Jeigu ieškote, kas sutvarkytų kapą kruopščiai, profesionaliai, greitai ir kokybiškai, kreipkitės nurodytais kontaktais.

Mūsų Google+ paskyra: Google+ Mūsų facebook paskyra: https://www.facebook.com/kapavieciutvarkymas

Kapo tvarkymas

Tvarkome kapus po laidotuvių, įrengiame naujas kapavietes. Renovuojame, restauruojame kapavietes.

NUOTRAUKŲ GALERIJA


Mosas, UAB
Mosas, UAB

Galime pateikti ne tik statybines bei apdailos medžiagas atskirai, bet ir kompleksinius sprendimus.

Sklypo darbai
Sklypo darbai

Gerbūvio darbai patraukliomis kainomis

UAB Agrofirma "Sėklos"
UAB Agrofirma "Sėklos"

Daržovių, gėlių ir prieskoninių augalų, žolių vejoms ir ganykloms, pašarinių kultūrų sėklos - mažmeninė prekyba.

Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

Agminta, UAB
Agminta, UAB

Agminta - aplinkos tvarkymas, apleistų sklypų tvarkymas.

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

Aupana, UAB
Aupana, UAB

Oficialus HUNTER Industries Inc. distributorius Lietuvoje - pristato aukščiausios kokybės pasaulinio lygio produktą laistymo sistemų sferoje.

Dualto Grudžinsko Įmonė
Dualto Grudžinsko Įmonė

Medinės Tvoros – visoje Lietuvoje! Paskambinkite mums: +37069837311

Žalia svaja, UAB
Žalia svaja, UAB

Apželdinimo projektavimas, konsultacijos, prekyba dekoratyviniais ir vandens, bei pakrančių augalais, sklypo formavimo darbai, augalų, gyvatvorių sodinimas, Laistymo sistemos, dekoratyviniai vandens telkiniai, upeliai, apšvietimas

Cargomila, MB
Cargomila, MB

Krovinių pervežimas, statybinių atliekų išvežimas, perkraustymo paslaugos, senos buitinės technikos išvežimas

Ginmika, UAB
Ginmika, UAB

Didmeninė gamyba ir prekyba špyžiaus / plastiko dangčių bei grotelių gaminiais tinkančiais plastiko ir betono šulinių sistemoms.

Braitech, UAB
Braitech, UAB

Geriausi INTEX baseinai Lietuvoje!

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai